Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gienek880

Ps 3 resetuje sie po naciśnięciu ?zakończ grę?

Polecane posty

Siema. Mam Ps3 i ostatnio kupiłem od kolegi Heavy Rain. Wziąłem od niego pudełko i nawet nie sprawdziłem stanu płyty. I zacząłem w nie grać i wszystko było dobrze. W miedzy czasie grałem w Battlefield 3 i raz gdy chciałem zmienić gre i po naciśnięciu ps button i wybraniu zakończ gre konsola sie zresetowała. Jako,że był to pierwszy i jedyny taki wybryk myślałem,że sie to nie powtórzy. Jednak dziś doszedłem w heavy rain do etapu w szpitalu. Jednak nie chciał sie on władować widać było tylko twarz Madison i tak cały czas. Więc postanowiłem zakończyć gre i włączyć jeszcze raz. I wtedy znów konsola sie zresetowała. Powtarzałem to trzykrotnie i za każdym razem było tak samo. Postanowiłem sprawdzić stan płyty i okazało sie,że ma ona rysy. I tu pojawia się moje pytanie. Dlaczego konsola sie resetuje? Czy to przez heavy rain? Dodam tylko,że po incydencie spróbowałem zakończyć inna gre i wszystko było okey.

Zapoznaj się z regulaminem działów konsolowych. Temat zostaje przeniesiony !! -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dzieje się tak tylko podczas gry w Heavy Rain to raczej wina płyty. Jesteś pewny, że resetuje się po naciśnięciu przycisku "zakończ grę"? I czy po ponownym włączeniu konsola uruchamia tobie proces odzyskiwania plików?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że przed chwilą miałem tak samo? Przed etapem w sklepie Hassana jest ekran ładowania, tj. twarz Shelby'ego. Po 10 minutach cały czas ta twarz nie znikała i się normalnie ruszała (wiecie, mrugała itp). Postanowiłęm wyłączyć grę, a konsola się zresetowała. Był to tylko jeden taki przypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...