Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszczu

Rozwiązany: Problem z grami na HOX+

Polecane posty

Witam, od niedawna mam HOX+, zacząłem sciagać gry na niego i niektóre dobrze działają a w wiekszości, które pobrałem Jest czarny pasek z 3 kropkami, gra jest jakby "okrojona bo pasek nic nie powoduje a zasłania kawełek ekranu. Tak samo z grami płatnymi. Jak oglądałem na yt filmy z tymi samymi gramy na tym samym telefonie tego paska z 3 kropkami nie było. Tak samo niektóre aplikacje mają ten pasek.

Czemu tak jest i czy moge sie tego pozbyć ? Dzieki z góry za odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już wszystko wiem. Najpierw sprawdź, czy jest nowsza oficjalna wersja androida. Za htc.com:

"Stuknij Informacje > Aktualizacje oprogramowania > Sprawdź teraz."

Może aktualizacja to zlikwiduje.

Jeśli nie, to niestety musisz szukać na XDA moda, który ten paseczek zlikwiduje. Znalazłem taki dla HOX, dla HOX+ znaleźć nie mogę.

Szukaj "three dots mod".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę Ci wysłać linka, bo znalazłem wersję jedynie dla zwykłego HOX, nie dla plus. Nie zadziała. Poza tym procedura instalacji jest na tyle skomplikowana, że możesz sobie nie poradzić (resztą straciłbyś gwarancję).

http://www.htc.com/pl/support/howto.aspx?p_id=522&id=281053&p_name=htc-one-x-plus

Tutaj masz oficjalną instrukcję aktualizacji. Jeśli nie pomoże, to musisz się pogodzić z tymi kropkami, bo nic na nie nie poradzisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bezsens, tak się dzieje na oryginalnym oprogramowaniu. Żeby się tego pozbyć należy wgrać custom roma, albo zrootować system i wgrać specjalnego moda (ale nie znalazłem takiego dla HOX+).

Prosta sprawa, chcesz się go pozbyć, googlujesz sobie frazę 'htc one x+ three dots mod' i szukasz poradnika na stronie XDADevelopers. Tyle, nie będę powielał wiedzy, która już jest w sieci. Zwłaszcza, że sam tego nie zrobiłem, nawet w łapkach HOX+ nie miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...