Skocz do zawartości

Fallout 3 problem z uruchomieniem gry


lawojtek

Polecane posty

Witam, przyznam sie szczerze, że zarejestrowałem się na tym forum tylko dlatego, bo dwie minuty temu znalazłem rozwiązanie tego problemu :D

Też zakupiłem fallout 3 w biedronce dziś, szukałem rozwiązania na forach, nic nie pomagało, mam czysty system Win 7 tylko stery od grafy i kilka gier :P MMO, ale to mniej ważne, ja osobiście nie instalowałem żadnych patchy itp, zauważyłem jedną różnice w plikach które znajdują się na płycie, a zainstalowanymi plikami :P

mają różny rozmiar, wystarczy zamienić pliki z dysku na te pliki z płytki :P

mówie o plikach "Fallout3.exe" i "FalloutLauncher.exe"

skopiujcie je z plyty na dysk i gra sie uruchomi:P

to mój pierwszy post takiego typu (pomoc), zazwyczaj to ja pisalem ze potrzebuje pomocy, czekam na wasze opinie, czy wam to pomoglo :P

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalowales patch? ja nie instalowalem, po zainstalowaniu gry skopiowalem te pliki, a dokladniej, (z lenistwa) skopiowalem i zmienilam nazwe, dopisujac do kazdego "(2)", aby nie stracic oryginalnych, i odpalajac z pliku fallout (2).exe gra mi sie wlacza

nie ustawialem tez zadnego trybu zgodnosci, ani uruchom jako admin, tylko instalka i skopiowane pliki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Nawet jeśli to zadziała, to patche eliminują całkiem poważne bugi, więc to rozwiązanie nie jest 100% dobre

@lawojtek Sprawdź w menadżerze zadań, czy w procesach nie masz Windowsa Media Player - zdarza się, że bez sensu próbuje odczytać pliki z płyty odcinając dostęp launcherowi gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem F3 w Biedronce, wrzuciłem grę do napędu i zainstalowałem.

Wszystko działa, komputer widział płytę bez żadnych problemów jedyne co musiałem usunąć to program z kodekami ff-show, potem czyszczenie rejestru kilkukritne CCleanerem, uaktualnienie Windows Life choc to zbędne w moim przypadku. Instalacja patcha 1.7 to patch zbiorczy i kopia skrótu gry na pulpicie. Po włożeniu płyty do napędu gre odpalam ze skrótu.

Najwięcej błędów powoduja zbędne kodeki, wirtualne napędy zamontowane w komputerze, programy kopiujące typu Alkohol, Wszystkie one wprowadzają głębokie zmiany rejestru. Najlepiej to do tej gry mieć uaktualniony system , aktualne sterowniki. Mam Win7 64 bity, procesor 2 rdzeniowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam wszystkich forumowiczów z uwagi że to mój pierwszy post

Też mam ten problem gdyż zmieniłem komputer (na tamtym fallout śmigał jak strzała)

i właśnie gdy włączam fallout3.exe pisze mi że nieznaleziono pliku

BINKW32.DL a jak falloutlauncher.exe gra się uruchamia normalnie ale gdy wybiorę "nowa gra''wyświetla się ekran ładowania a potem wywala mnie na pulpit i komunikat że program przestał działać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Cóż ja natomiast mam problem ponieważ gra nie chce się uruchomić i wyskakuje mi informacja że nie znaleziono pożądkowej jakiegoś XLIVE.DLL. niestety instalacja pathów ( czy jak to się pisze ) nic nie dała reinstalacja również, wcześniej przed spaczowaniem gra się uruchamiała lecz gdy wybierałem opcję nowej gry to wywalało mnie z gry z informacją że jak kolega wyżej program przestał działać na stronie cenegi w pomocy technicznej wyczytałem iż powinienem zaktualizować katę graficzną, lapka mam od 3 dni i nie bardzo wiem jak mam zaktualizować sterowniki do karty graficznej. Taka mała proźba z mojej strony ciemna masa ze mnie więć jakby można było tłumaczcie jak krowie na rowie krok po kroku co zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...