Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZjemCiKolege

Rozwiązany: Kupno HDMI

Polecane posty

Witam.

Mam zamiar kupić HDMI do mojego PS3 i telewizora Panasonic 42 cale, ale nie wiem jakie kupić to HDMI bo są jakieś "arc" itp... Jestem w tych sprawach zielony bo wcześniej używałem głównie komputera, dobra do rzeczy: Kupić normalne HDMI czy jakieś "arc" czy coś takiego?

Będę wdzięczny za za pomoc.;-).

P.S. HDMI to jeden kabel tak? - Sorry że pytam o takie rzeczy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kupić najtańszy kabel HDMi, zwykły, niemarkowy z pozłacanymi końcówkami nie kosztuje więcej jak 20zł. Nada się idealnie.

PS. Weź również pod uwagę odległość dzielącą konsolę od TV, ale w przypadku kabla HDMI warto dopłacić nieco do tych 1,5 czy 2m (o ile oczywiście masz gdzie nadmiar kabla schować, jeżeli takowa długość jest nadmiarowa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz najtańszy. Jedyne na co możesz zwrócić uwagę to długość jak napisał bleub albo przekręcaną końcówkę jeśli telewizor masz zawieszony np. na ścianie i ciężko z dostępem do gniazda z tyłu. Jeśli masz je gdzieś z boku to problem z głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoconymi końcówkami, przewodami z miedzi beztlenowej, ekranowaniem z drucianego przeplotu, ferrytowymi filtrami, a najczęściej po prostu marką. Za 25 złotych dostajesz tak naprawdę wszystko, co potrzebne do prawidłowego działania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...