Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SwinkaMorska

Devil May Cry 3 - źle skonfigurowany pad

Polecane posty

Hej misie pysie ;3

Wiem, że były tematy z tym związane ale co mi tam. Chodzi mi o problem z padem w DMC 3. Gałki są dziwnie ustawione. Obracanie kamerą nie działa. A gdy np. kieruję gałkę do góry Dante idzie w prawo. Szukałem trochę na forach lecz mało to było pomocne. Będę wdzięczny za próby pomocy ^^

Zapoznaj się z zasadami poprawnego zakładania tematów w Pomocnej Dłoni. Temat przenoszę do właściwego działu - Bronek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam to chyba do każdego wątku o DMC3 i padach.

Musisz znaleźć plik dmc3se.ini (powinien być w folderze z grą) i odhaczyć we Właściwościach "Tylko do odczytu". Otwierasz Notatnikiem, przewijasz na koniec, dajesz ze dwa entery i wklejasz to:

[xxxxxxxxxxxxxx]
START = 7
SELECT = 6
CIRCLE = 1
TRIANGLE = 3
SQUARE = 2
CROSS = 0
L1 = 4
R1 = 5
L2 = 11
R2 = 12
L3 = 8
R3 = 9
L<->R = 1

Gdzie w miejsce "iksów" wpisujesz nazwę pada wyświetlaną w Panelu Sterowania (Kontrolery Gier przy podłączonym padzie).

W ten sposób zmuszasz grę do "współpracy" z padem. Dalej musisz pobawić się z emulatorami klawiatury (np. ControlMK, JoyToKey), żeby skonfigurować np. spusty czy niedziałające normalnie przyciski.

Nie zdziw się, jeśli kamera i ruch będą przypisane do tej samej gałki pada. Miałam to na swoim starym padzie i niestety nie da się tego rozwiązać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...