Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marine1235

You Are Empty - brak napisów

Polecane posty

pomóżcie mi, wczoraj ściągnąłem z muve you are empty, zainstalowałem włączyłem, czekam czekam... i nie ma napisów w menu poruszałem myszką (niewidoczną) i coś migało na przyciskach(nie były to napisy). Jak mam rozwiązać ten problem ??????????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emqi - You are Empty to nie crap - tylko jedna z ciekawszych gier ostatnich lat. Taki rosyjski Half-Life. No ale nie każdy ma dość szerokie horyzonty by to pojąć, więc zachowaj takie uwagi dla siebie i wróć do swoich ambitnych modernłorferów i nie obrażaj czegoś czego nie rozumiesz, ok?

A co do problemu z czcionką - brakuje kodeka. Na płycie jest folder z Windows Media 9. W przypadku wydania elektronicznego, musisz po prostu ściągnąć je sobie samemu, na przykład stąd: http://tnij.org/wmv9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pokrakk - podobno każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania na tym forum - to co napisałem, to była drobna uwaga odemnie - YAE przeszedłem właśnie z ciekawości, mimo kiepskiej oceny w CDA, gra ma niezły klimacik i ciekawe miejscówki, jednak technicznie jest to CRAP - przywołany przez ciebie Half Life, w pierwszej wersji prezentował się w tym względzie - reasumując, moja uwaga była pół żartem - pół serio ( naucz się do czego są emoty) po drugie choć YAE jest ciekawe, to myślę, że autorzy mogli go bardziej technicznie dopieścić i byłby "młodszy brat" STALKERa. Jeśli uważasz, że ta gra to więcej niż crap - proszę bardzo - nie będę się z butami w twoje poglądy pakował, tylko nie naskakuj na ludzi ( wiedz, że wiele razy gdzieś na necie się oczytałem, że wg. kogoś Half Life 2 to śmieć i nie tworzyłem konta na jakiejś stronce, żeby mu wyrzucić brak szerokich horyzontów.

PS Nie grałem w ani jednego Modern Warfara tak BTW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...