Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Delmaq

Zmiana Sterowników - Monitor razi w oczy ?

Polecane posty

Witam otóż problem jest raczej dziwny nigdy sie wcześniej z takim czymś nie spotkałem.

Posiadam kartę graficzną Nvidia Geforce 8500GT i monitor Samsung SyncMaster 971p.

Problem zaczął śię gdy zainstalowałem sterowniki do karty graficznej(nowe). Obraz Wydał mi się dziwnie jaskrawy, popatrzałem w opcje Nvidia setting ale wsyzstko było ustawione domyślnie tak jak było to wcześniej. NO nic sterowniki usunąłem i zainstalowąłem poprzednie. Nic się nie zmieniło.

Zauważyłem też, ze obraz w grach jest taki lekko rozmazany np. jak gram w cs'a to gdy postacie się ruszaja są minimalnie rozmazane (?). Jest to minimalny efekt ale zauwazalny no i nie wiem w czym problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie że nie. Im większa częstotliwośc to mniej ekran jest rozmyty. Mam 72Hz aktualnie (Monitor LCD of course) i jak dałem 70Hz no to było zdecydowanie gorzej nie wspominajac o 60Hz. Niestety jaskrawości na monitorze ustawić nie mogę ma on tylko parę trybów wyświetlania (Text->najciemniejszy, Game ->najjaśniejszy itp.) Nawet w trybie tekst monitor jest zbyt jaskrawy.

Mam nadzieję ze istnieje coś innego jak format na tą przypadłość :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswiezane na LCD daj na tak 80, sterownikiusun, potem driver cleaner, i zainstaluj nowe.

Przy rozdzielczosci 1280x1024 mój max to 72Hz więc to nie wchodzi w gre. O tym driver cleanerze juz gdzieś czytałem. Dzisiaj się nim pobawie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...