Skocz do zawartości

Mass Effect (seria)


RoZy

Polecane posty

Cholera biggrin_prosty.gif może rzeczywiście się skuszę na to DLC...W sumie mógłbym to oglądnąć na youtube ale to nie to samo...A jeśli chodzi o twoje pytanie @PlasterSeraZIzraela to za każdym razem miałem romans z Liarą bo Ash od pierwszej części mi się w ogóle nie podobała i nie lubiłem jej heh

Więc nie wiem biggrin_prosty.gif

Edytowano przez Sebolwld
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z Liarą też miałem, ale ile można. I troszkę ułomnie ten romans w trójce zrobiony, narazie jestem co prawda przy leczeniu genofagum (hejcić jak źle napisałem), i oprócz początku na marsie i na normandii w ogóle nie widać, że jestem z nią w związku. Kij tam, lece podrywać Garrusa xD

Ps. Głupie pytanie, ale czy wgranie tego dodatku nie podwyższa nieco poziomu trudności? Bo jak byłem na Palavenie, to jak by więcej (a właściwie dużo więcej) przeciwników było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mam pytanko odnośnie książek z uniwersum ME. Niedawno dostałem od kolegi książkę Mass Effect Podniesienie, która jest trzecią z kolei książką. Mass Effect Objawienie przeczytałem, jednak nie siągłem jeszcze po Odwet. I tu moje pytanie. Czy wymagana jest znajomość tej książki, żeby całkowicie zrozumieć wszystkie wątki w ME Podniesienie? Czy każda książka to osobna historia, którą łaczy tylko uniwersum i postacie?

Podniesienie to druga część a nie ostatnia. Wiec jak "Objawienie" czytałeś to czytaj spokojnie "Podniesienie". "Odwet" jest ostatni (wydany w PL), a właściwie przed ostatni bo ostatni to "Deception" ale jego jakość każdy zna i do momentu poprawienia błedów nie zostanie wydany w PL.

Edytowano przez daverox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ukończyłem kolejny raz ME3, tym razem z DLC "Z prochów" i "Lewiatan". Uważam, że ta seria jest niesamowita, jak i całe uniwersum. Może świadczyć o tym fakt, że przeszedłem każdą część po 5-6 razy. Chciałem wypowiedzieć się na temat najnowszego dodatku.

Zawiodłem się. Nie chodzi mi o to, że to DLC jest słabe, oczekiwałem jednak czegoś innego. Najbardziej zależało mi na wydarzeniach, które miałyby się rozgrywać pod koniec gry. Nie było ich. Dalej wątek podnoszącej się klatki piersiowej (wdechu) jest niewyjaśniony. Co do samej historii Żniwiarzy, w podstawce widzieliśmy dokładnie to samo. Nie odczułem jakiegoś olbrzymiego przypływu informacji. Owszem, poznaliśmy szczegóły, ale tak na dobrą sprawę to jest to samo co w EC.

Jak już wcześniej wspomniałem najnowsze DLC jest dobre. Zawiera ciekawe zadania, postacie i lokacje. Czy jest warte kupna? Tak. Sam liczyłem jednak na coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisałem, że na gamespot pojawiła się informacja, że zostało potwierdzone DLC z proteanami do multi, lecz po chwili wiadomość została usunięta, ale mój post został usunięty. Teraz gdy przeglądałem jakieś forum znalazłem informacje, że 3 kolejne portale potwierdzają iż takie DLC zostało potwierdzone i miałoby się wkrótce pojawić, ale również w bardzo szybkim czasie ta wiadomości zostały usunięte jak również posty na forum (sorry ale nazwy tego forum nie pamiętam). Coś chyba musi być na rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;p ale w sumie to ciekawe czy wymyślą DLC z "Hanarami" albo "Elkorami" ogólnie dziwnie by się nimi pewnie grało...Ale to jest wątpliwe bo Elkorzy są zbyt wolni a Hanarów nie wyobrażam sobie w walce :D ale ci Proteanie to dobry pomysł i na pewno by się przyjął ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up no w sumie Elkorami jeszcze by dało rade pograć :D ale Hanarami to już byłaby porażka :P A co do Elkorów jeśli byliby "powolnymi tankami" to cały czas chociaż jeden z ekipy musiał by łazić za takim Elkorem bo byłby taki powolny, że zanim zdążyłby dojść do jakiejkolwiek osłony chcąc uchronić się przed ostrym ostrzałem np: ze strony Żniwiarzy to by dostał tak w dupę, że to masakra...A po za tym taki Elkor byłby bardzo łatwym łupem dla Banshe :D więc walka przeciwko Żniwiarzom, reprezentantem tej rasy raczej odpada heh :D Więc do multi musieli by dać im jakiegoś dopalacza albo Red Bulla :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyobraziłem sobie Elkora podnoszonego przez Banshee... To tak jakby ona miała podnieść Brutala :P Zastanawia mnie jeszcze jak te "żywe czołgi" mogą się kryć za osłonami, pewnie jak psy leżąc na 4 łapach.

Ja w multi chciałbym zobaczyć więcej jednostek asari i quarian z bardziej potężnymi skillami. Asari adepta (ta z zastojem i odkształceniem) nie mogę odblokować, a wydałem już ogromne ilości kredytów. Egzekutorka moim zdaniem jest mało przydatna. Daje radę jeśli chodzi o współpracę, jednak jeśli nie ma nikogo, kto detonowałby jej eksplozje biotyczne, to ciężko się nią gra. Szturmowiec Asari jest najfajniejszą przedstawicielką tej rasy. Obecnie na wyposażeniu mam miotacz cząstek, do tego dochodzi rozwinięty maksymalnie zastój (brak szarży biotycznej) i jeszcze wygląd stroju pod kolor broni. Duchy padają strasznie szybko, wystarczy zniszczyć bariery i promień wycelowany w głowę natychmiast je roztopi. Nie trzeba się też martwić o amunicję :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up może z tą banshe przesadziłem :P ale za osłony "jakoś" musieli by się kitrać bo Elkorzy przecież nie są niezniszczalni :) A jeśli chodzi o egzekutorkę to oczekiwałem czegoś więcej od niej a się przeliczyłem :D Ogólnie to niech jeszcze opiekunów dadzą do multi xd :D tego już w ogóle sobie nie wyobrażam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BluRay2012:

Tutaj ja ci skasowałem post, bo był krótki z tego co kojarzę... Jak chociażby TEN. Otrzymujesz upomnienie za stats - następnym razem otrzymasz osta, jeśli post będzie krótki i/lub niewiele wnoszący do dyskusji. Mówiłem już kilkanaście razy tutaj - forum to nie chat, do wymieniania się krótkimi, "śmiesznymi", uwagami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BluRay2012 W sumie to ciekawe w jakiej klasie by się znalazł taki "Hanar" jako szpieg a może jako żołnierz xd nie żołnierz to raczej niemożliwe :D ale Bioware można się wszystkiego spodziewać :D np. Kiedy pierwszy raz odpaliłem multi to za zauważyłem, że brakuje szturmowca Kroganina :D dopiero w DLC go dodali :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bethezer Ten post był nie na temat. Postaram się pisać dłuższe posty, to już się nie powtórzy.

@Up Myślę i myślę i nie mogę wymyślić jaką klasą byliby hanarzy.

A teraz pytanie do wszystkich: Jakie rasy chcielibyście do multi, lub jakie rasy Bioware (według was) doda do multi. Ja bym chciał właśnie hanarów, volusów tongue_prosty.gif i raknii, a co do tych których BioWare doda to sądzę, że widma i najemników.

Edytowano przez BluRay2012
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując z informacji zawartych w leksykonie, Volusy i Hanarzy mają zerowy potencjał bojowy, dlatego też wysługują się najemnikami (Volusy) i Drellami (Hanarzy), więc nie liczyłbym na ich udział w mutli. Bio już i tak wpakowało tam więcej niż powinno, tyle odmian wszystkiego i do tego jakieś Vorche. Przekombinowanie w rasach i klasach podczas kiedy ogólny gameplay momentami kuleje i przynudza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raknii nie dodadzą bo dublowałoby się z Pustoszycielami. Chociaż... taki Grasant to przecież Turianin jest.

Z chęcią zobaczyłbym Volusa w akcji, jako jedna z umiejętności mogłoby być turlanie się połączone z powaleniem przeciwnika dzięki czemu taki gracz czyściłby drogę innemu z paczką :) Taki niepozorny tank.

A najbardziej to chciałbym masę nowych zadań i map (Omega! albo statek jakiś np. ten z ME2 który atakował kolonię ludzi i został "ranny"). I tak jak rozmawialiśmy wcześniej - przydałby się tryb misji gdzie idzie się z punktu A do B, stosując różne taktyki (ściąganie dwóch przeciwników w jednej chwili) i na koniec jeden potężny rywal (Kalros, Żniwiarz). Takie multi trzymałoby mnie jeszcze bardziej niż obecne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@crowmaster haha no tymi Volusami to można by było pograć nimi w kręgle też :P A jeśli chodzi o tryb multiplayer to jak dla mnie jest nawet dosyć zadowalający pomijając ten fakt, że nie raz występują bugi, które uniemożliwiają grę i są one tak denerwujące ja te niewyparzone "pyski" Vorchów :D ...A swoją drogą to też chciałbym jakąś mapkę Omegi do multi ;] a jeśli chodzi o ten statek zbieraczy, o którym napisałeś to z zewnątrz wygląda jak dryfujący "klocek" w przestrzeni kosmicznej :D ale w środku znaleźliby pewnie jakieś fajne miejsce do zadymy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...