Skocz do zawartości

Mass Effect (seria)


RoZy

Polecane posty

A czego nie :)

A tak serio skoro mam wydać kasę na coś co jest niepewne to wolę wiedzieć o tym jak najwięcej, dla tego z grubsza przejrzałem ten scenariusz (jednak niewiele ciekawego się dowiedziałem) a teraz czekam na jakieś informacje o teamie. Od demka nie oczekuję za wiele byle tylko pokazało mi coś ciekawego (no zazwyczaj to pokazują aż za ciekawe bo najlepsze fragmenty rozrywki, po zakupie pełnej okazuje się, że gra już tak kolorowa nie jest) oraz jakiś tam wgląd na grę. Jak już mam wydać pieniądze na ME3 to chcę się upewnić, że spędzę przy tej grze miło czas i będę się dobrze bawił.

PS: Właśnie tak z ciekawości postanowiłem pooglądać gamepleye z wycieku w większej rozdzielności i zauważyłem, że nastąpiła straszna zmiana kolorów w ekranie drużyny. Jasność ustąpiła ciemności (tzn. strasznie przyciemnili) a w okół postaci jest straszne rozmazanie. Daje to bardzo paskudną kombinację, ktoś miał chyba zły dzień jak edytował ten ekranik bo z naprawdę ładnego (tego co widzieliśmy w pierwszym gamepleyu) zrobili paskudztwo na które ciężko patrzeć, nieładnie to tak, rzecz do poprawki.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyp i wycieki mogą być w Lublinie :) Nie wiem czy wiecie ale od piątku do niedzieli trwa spotkanie z przedstawicielem BioWare, Patrykiem Olejniczakiem. W Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji odbywa się pokaz gry oraz ma być możliwość zagrania (już widzę te tłumy pchające się do konsol :/).

Mieszkam 45km od miejsca spotkania, bilet kosztuje 10PLN więc grzechem byłoby nie pojechać. I wybaczcie, że dopiero teraz o tym piszę - sam znalazłem te informacje ~1h temu.

Szczegóły na fanowskiej stronie gry na wiadomym portalu na F. Po .com/ wystarczy wpisać "masseffectpl".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agatix001, wiesz, ktoś musi mieć przerąbane ;) Tym razem padło nie na mnie i cieszę się z tego powodu. Rzadko kiedy mam możliwość wyjazdu na takie pokazy (ostatnio byłem na WCG 2010 w Warszawie) więc trzeba skorzystać :) Już nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że zagram chociaż z 5 minut ewentualnie godzinę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastąpiła straszna zmiana kolorów w ekranie drużyny.

Twitter dostarcza: zaimplementowano nowe GUI levelowania załogi.

Poza tym, ujawniła się (nie wiem czy przypadkiem, czy ze spoilerów) nowa postać, zwana Samantha Traynor (tak jak bohater Starcrafta z T z przodu) grana przez Alix Wilton Regan, jej głos pojawiał się dosyć często w Dragon Age (nie wiem, nie grałem). Póki co, nie wiadomo czy jest członkiem drużyny Sheparda, czy zwykłym NPC.

Oto resume tej pani:

http://www.castingnetwork.co.uk/Casting/ht...1404&cdid=0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darkmen, i chcesz mieć tak zaspoilerowaną fabułę jak w ME2? Uwierz mi, tak może być. Jedna postać dołącza na tą misję, jedna na tamtą i tak w końcu będziesz grał w grę, którą już znasz na wylot.

A tak poza tym to co myślicie o odgłosach Żniwiarzy?

Edytowano przez Kelin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darkmen, i chcesz mieć tak zaspoilerowaną fabułę jak w ME2? Uwierz mi, tak może być. Jedna postać dołącza na tą misję, jedna na tamtą i tak w końcu będziesz grał w grę, którą już znasz na wylot.

Akurat przy ME2 nie miałem zaspoilerowanej fabuły (bo wcześniej się tą produkcją nie interesowałem, moje niespodziewane kupno zbiegło się jakoś z jej premierą i tak jakoś się złożyło, że trajlerów nie pooglądałem) i zaskoczeń nie było :)

Ja nie mam nic aby mi zaspoilerowali większość, wolę się dowiedzieć wcześniej i być spokojny niż podczas gry przeklinać. Choćby ten wyciek scenariusza, poczytałem parę zwrotów akcji i już wiem na jakim poziomie ich oczekiwać w grze, a tak spodziewałbym się czegoś naprawdę większego. Drużynę też chcę znać ponieważ wcześniej poukładam sobie z kim będę chodził na misje, gdybym ich nie znał to podczas gry pewnie oczekiwałbym takiego np. Wrexa i Legiona w teamie a później okazało by się, że mi ich nie dadzą tylko zastąpią kolejnymi drętwotami to radość grania spadnie dodatkowo niż gdybym się dowiedział o tym wcześniej.

A tak poza tym to co myślicie o odgłosach Żniwiarzy?

Nie robią na mnie żadnego wrażenia.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crowmaster też się tam wybieram ;) Choć fanem Mass Efekta nie jestem to jednak chętnie pojadę i zobaczę co tam ciekawego powiedzą. Fakt, że mieszkam 100km od Lublina sprawia, że żal byłoby nie pojechać. Tak więc miłego grania i powodzenia w dopychaniu się do konsol ja mam już taktykę nie wiem jak ty :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to co myślicie o odgłosach Żniwiarzy?

Głośniki 5.1, podkręcone bassy, godz. 22.10... FAAAJNE :laugh:

Sąsiadom też się podobają. Wiem, bo pytali czy bym nie mógł "podgłośnić". :tongue:

A tak serio, to nie wyobrażam sobie Żniwiarza śpiewającego belcanto... Więc jestem zadowolony.

PS.: Szyby w oknach się jednak zatrzęsły. :wink:

Edit:

@Down - Dołączam się do prośby.

Edytowano przez CrzVh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planeta, nie Flota.

A Haestrom był kolonią a nie macierzystą planetą Quarian.

A Rannoch, o którym mowa, pojawił się w demie na tegorocznym E3. To ta planeta, gdzie uciekaliśmy przed Reaperem a Shepard starał się odciągnąć go od Floty.

Edytowano przez kazman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Na necie coś wyczytałem, że w grudniu ma być to demko dla wszystkich, ja pamiętam, że było mówione o styczniu, jak z tym jest?

W pudełku w BF3 jest ulotka informująca o wcześniejszym dostępie do wieloosobowej częsci dema ME3. Jednocześnie jest napisane, że w styczniu 2012 roku dopiero data dema zostanie ogłoszona. Więc jeśli w styczniu 2012 roku będzie demo multiplayer dla osób, które mają BF3, to automatycznie dla reszty będzie później. Zakładając, że daty premiery jeszcze nie ma, a marzec 2012 (przybliżona data premiery) może być w każdej chwili zmieniony, nie wydaje mi się, byśmy w demo pograli wcześniej niż w lutym 2012 ;)

Edytowano przez sephia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...