Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

No to DLC może wyglądać ciekawie, ale raz- ludzie nie narzekają na małą różnorodność postaci tylko na brak dodatkowych trybów czy przeciwników- czemu im tego nie dadzą? Dwa: Vorcha Sentinel? Goblinowate coś z małym móżdżkiem ma teraz cisnąć biotyką i techniką? Nie kupuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ich DLC do multi to moim zdaniem trochę komedia jest. Mogliby się postarać, dorzucić nowe tryby albo ewentualnie coś pokroju liniowej misji co-op dla 4 osób, a oni dorzucają dosłownie kilka tekstur i animacji, no i co niektórzy powiedzą, że nie spodziewali się darmowego DLC po EA. Fakt, sprzedawało się już mniej znaczące rzeczy, ale DLC z postaciami, których pewnie nikomu nie będzie chciało się odblokowywać? do monotonnego i umierającego powoli multi? Zły plan...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do monotonnego i umierającego powoli multi? Zły plan...

Masz rację, ale niestety każde multi z jakiej by nie było gry w końcu umiera ;) Czy to CS, czy WoW - śmierć jest kiedyś pewna ;)

Co do najbardziej beznadziejnego i płatnego dodatku do gry, to chyba była zbroja dla konia w TES IV: Oblivion. Tak że DLC do ME3 z postaciami jeszcze nie bija w tym zakresie rekordów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej beznadziejne DLC płatne do ME to te z ubrankami do ME 2 (nie mówiąc, że niektóre z tych ubranek były takie sobie).

Co do multi to na pewno wciąż jest duża grupa zapaleńców grająca w nie, czego dowodem są wciąż żywe dyskusję na forum social.bioware .

Po za tym teraz, gdy wyszło Diablo III, to moim zdaniem nic dziwnego, że zmalała ilość graczy w multi, ale uważam, że po pewnym czasie ludzie wrócą, a na pewno tak się stanie, gdy wyjdzie DLC z nowym zakończeniem (ludzie przed rozpoczęciem ostatniej misji, będą chcieli mieć jak najwyższy EMS).

Z tym umieraniem CS i WoW to bym się akurat wstrzymał, bo obie gry to legendy i multi to u nich podstawa, a nie dodatek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym umieraniem CS i WoW to bym się akurat wstrzymał, bo obie gry to legendy i multi to u nich podstawa, a nie dodatek :)

Wiem o co ci chodzi. Mam jednak na myśli jedno. Jak za - powiedzmy - 30 lat bedziesz miec ochote pograc w CS-a to po prostu mozesz nie miec z kims i gra (multi) okaze sie martwe. Pomijam glupie boty.

A jesli ze 30 lat zechcesz od nowa przejsc singla do ME3 to nic ci nie przeszkodzi.

Oczywiscie taka jest kolej rzeczy i nie mozna twierdzic ze mutli jest przez to gorsze od singla i odwtornie, ale przyznaj - cos w tym jest ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Wiadomo, że multi gier umiera średnio po 2 latach (no chyba, że są to gry Blizza czy inne MMO, które zebrało odpowiednio dużą liczbę graczy). Pomimo wszystko pewne gry mają multi, które jest wręcz Legendarne- Herosi 3 i hot seat :D .

Wracając do tematu Mass Effect, to Bioware zapowiedziało patch 1.03, który zmieni i naprawi bardzooooooo dużo rzeczy. Dla mnie najważniejsza i bardzo dobra zmiana w multi:

-Added feature to remove AFK players after a set amount of inactivity

Żegnajcie AFK-erzy :diabelek:

Więcej tutaj:

http://social.bioware.com/forum/1/topic/324/index/12276459/1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch wyszedł i bugi jak były tak są. Odnoszę też wrażenie, że gra DUŻO bardziej leguje w multi niż mialo to miejsce wcześniej. Żeby było śmieszniej, masa ludzi (w tym mój kumpel) ma poważne problemy z podłączeniem się do gry. Working as intended...

Edytowano przez SomaticSense
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza Nefryt zdecydowanie lepsza jak na początek. Ostatnio preferuję granie szpiegiem z Wdową i dzięki temu potrafię przestrzelić wroga przez całą długość mapy. Na Hydrze miałem czasem problemy. Cieszy mnie to, że baza nie jest centralnie pośród drzew tylko w budynku, inaczej nic bym tam nie zobaczył. Baza Bogini też będzie ciekawa, ale jak na razie jest zbyt pogmatwana.

Nowej broni nie mam jak ocenić bo jeszcze żadna się nie trafiła. Postać szpiega Quarianina dość ciekawa ze względu na skan taktyczny, ale też go ocenię w pełni jak mi się trafi bo na razie opieram się na grze brata [pozdro Pablo ;)]. Czekam na Vorcha z rządzą krwi i kogoś z biczami.

Nowe zadanie całkiem w porządku bo mocno stawia na granie drużynowe. Wcześniej cztery nadajniki bądź cele do zlikwidowania można było zrobić w pojedynkę zostawiając resztę ekipy zajętą walką. Dobrze, że nie można sprintować bo byłoby za łatwo, ale zrzucanie paki na glebę po włączeniu kamuflażu optycznego to dyskryminacja na tle klasowym ;)

Na razie wszystko cacy, pozostaje liczyć, że problem z kupowaniem pakietów nie będzie mnie często dręczył (mam "proszę czekać" po czym następuje rozłączenie z serwerami lub komunikat, że nie mogę nic kupić. Kasę mi "zjada" a potem muszę szukać co się jednak kupiło). A pakietów za ostatni event jak nie było tak nie ma.

Edytowano przez crowmaster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na tej nowej mapie na Thessi i bardzo mi się podobała, trudno było się tam połapać, ale to w końcu nic dziwnego :P. Niestety, od gry od razu odrzuciła mnie sama gra :/. Była już 11 fala, zostało 30sek. do końca i nagle komunikat "Gospodarz opuścił grę". No to ja czekam, żeby się ta fala zresetowała chociaż, a tu nagle, że utraciłem połączenie z grą. Wyłączyłem grę w diabły, idę ciąć w Minecrafta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commendation packi mają zaczać rozdawać wieczorem, czyli u nas po północy gdzieś zaczną.

@Xardas80 łatwo coś się denerwujesz :) . Rzeczywiście wkurzająca sytuacja, gdy dowódca odchodzi przy ostatniej fali, ale ja miałem gorzej na początku, gdy miałem wskaźnik 8 (gram rzadko, bo studiuje), a reszta 100, 300 czy 1000 i kończyło się to na szybkim wyrzuceniu mnie z pokoju. :)

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scorpix

Nie no wiesz, raz jak grałem na złocie to przy końcówce 10fali wszyscy poumierali i był fail, ale to mnie tak nie wkurzało jak to, że jest już koniec gry, a gospodarz sobie wychodzi i nic nie dostaję :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja żadnych problemów nie mam, a mój internet z pewnością do dobrych nie należy.

Co do zmian w multi - fajnie że wyrzuca AFK, ale reszta to tylko naprawa bugów. To że nadal nie ma chatu w grze, to absolutne niedoplinowanie, i nie słuchanie się graczy...

Nowe bronie? Snajpera słaba, strzelba świetna.

Nowe klasy? Słabo, vorche nieprzydatne, cerberus ma co prawda ciekawe umiejętności, ale i tak nie jest specjalnie dobry. No i quarianin, z ciekawą opcją skanu taktycznego, ale to jest umiejętność drużynowa, a nie indywidualna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze, że skan taktyczny pomaga wszystkim nie? :) Jak zostają dwie zbłąkane owieczki na mapie to zamiast latać jak kot z pęcherzem mamy skan i łatwiej upolować przeciwnika.

Gorzej bo jak były u mnie bugi w sklepie tak są nadal. Dziś chyba ze trzy razy traciłem połączenie z serwerami jak wybierałem się na zakupy. No i nie mam tego pakietu za wspólne zadanie co było ostatnio.

A nowa snajperka faktycznie kiepska :/ Pocisk leci strasznie długo i jak ktoś obok ma Wdowę to mój nabój leci już tylko w atmosferę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie dotyczące ME2. Czy można mieć romans z Morinth? Wiem że to Ardat-yakshi ale podczas rozmowy zaczyna gadać coś że jeśli ktokolwiek mógłby przeżyć (wiadomo co) to tylko Shepard, ale to niewłaściwa chwila. Więc można czy to raczej niemożliwe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...