Skocz do zawartości

Mass Effect (seria)


RoZy

Polecane posty

Cóż z wypowiedzi na róznych forach wynika dobitnie że tylko Gram.pl zaliczyło taką wtope.

Gry-online = normalnie wysyłają wszystkim zamówione EK

Jak napisał Kazman w Empiku all ok.

Zapewne na Muve.pl też wszystko jak należy.

Co nie zmienia faktu że EA to zaprzeproszenien jakaś panda pawianów.

W Lutym piszą że już wyprzedane wszystkie EK

A teraz się okazuje że osoby które zamówily grę nawet lipcu jej nie dostaną bo nie starczy dla wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej ciekawi czemu obcięli tak kolekcjonerki. Podaż spada, popyt rośnie, cena idzie w górę. Jednak EA nie podniosło, ani trochę ceny. Ja kolekcjonerki nie zamawiałem, ale po trochu rozumiem, ludzi którzy są teraz zdenerwowani na gram.pl. Jednak nadal nie rozumiem, czemu EA zrobiłoby taki ruch. Jest to dziwne do tego stopnia, że zaczynam się zastanawiać czy to nie wina sklepów. Możliwe jest też, że EK była po prostu nie opłacalna i musieli usunąć część strat.

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ po raz pierwszy kupiłem elektroniczną edycję gry, chciałem spytać osoby doświadczone - nie ma problemu z pobieraniem gry w dniu premiery? Wiadomo...serwery... mam 6 mbit internet więc powinno pójść szybko, tylko czy nie będzie problemu z przeciążeniem łączy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smyku: Origin ma to do siebie (i steam), że często pada, zazwyczaj przy głośnych premierach/eventach. Jednak EA jak widać szybko uczy się na błędach (w przeciwieństwie do Valve, bo nie robią z tym nic od kilku lat) i umożliwia najczęściej pobieranie tytułów 4 dni przed premierą, a później je tylko odblokowują. Jest to bardzo dobre przesunięcie, gdyż nie ma wtedy takiego tłoku w dniu premiery. Myślę, że z ME będzie tak samo.

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mam 3 save game z 1

Male Shepard - Paragon/Ashley

Male Shepard - Renegat/Liara.

Female Shepard - Paragon/Liara

Dziękuję za propozycję, jednak zależy mi na prawym Shepardzie-facecie z żywym Alenko.

@hermiona15 - dzięki wielkie

Edytowano przez JackReno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdzieś to już było, ale za dużo szukania (wpisanie w wyszukiwarce daje jedenaście stron postów do przeszukania o_O). Ale do rzeczy, chodzi mi o DLC Arrival. Czy jakaś dobra duszyczka byłaby mi w stanie streścić (albo rzucić link do streszczenia) akcji tego dodatku? Szczerze to szkoda mi kasy na dodatkowe przygody do tej gry, a w przeciwieństwie do innych DLC to łączy dwójkę i trójkę (z tego co słyszałem), i warto by było wiedzieć co się tam dzieje. Chodzi mi o pełne streszczenie, od czego się zaczyna, co się dzieje, na czym się kończy. Z góry dzięki za trud.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a odnośnie Day 1 DLC.

Tak ma się prezentować nowy towarzysz.

protean_me3.jpg

@b3rt

Odnośnie Arrival.

Dostajemy Wiadomość od Admirała Hackketa że Batarianie porwali taką jedną Panią profesor która pracowała nad opoznieniem przybycia Zniwiarzy "

Udajemy się na planete gdzie jest przetrzymywana, ratujemy ją lecimy do kompleksu gdzie prowadzone były badania (wielka asterodia ) po to tylko aby odkryć że wszyscy naukowcy zostali zindoktrynowani przez artefakt łącznie z Panią doktor.

Dostajemy w łeb, budzimy się na jakies 2h przed tym jak Żniwiarze mają przedostać się przez przekaznik Masy.

Wybijamy sobie drogę do centrul sterowania i odpalamy asteroidę która ma zniszczyć owy przekaźnik zabijając przy okazji 300tyś Batarian.

Po drodzę oczywiście Pani Profesor proboje nas powstrzymać poprzez probę wysadzenia reaktora.

Gdy ją ostatecznie powstrzymamy, kolejne bum i budzimy się na 20 min przed tym jak asterodia walnie w przekaznik.

Udajemy się tym razem do centrum łaczności aby wezwać Normandie (po drodze oczywiscie walka ) by na końcu porozmwiać twarzą w twarz z projekcją "Harbringera "

Po powrocie na Normandie, admirał informuje nas że za zabicie ponad 300tyś Batarian Shepard ma zostać sprowadzony na ziemie i postawiony przed sąd.

The end

Edytowano przez HanPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę dodam, że spoiwem łączącym Arrival z ME3 jest komiks Mass Effect: Conviction. Odpowiada również na padające w komentarzach pytanie skąd wziął się James Vega.

Rysownik wrzucił wszystkie strony (całe 8 :P) na swojego dA, więc można je sobie obejrzeć. Polecam także przeczytać opis pod obrazkiem. :)

http://edufrancisco.deviantart.com/art/Mas...art-I-259502841

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra, wy sobie tu omawiacie me3, a ja mam pytanie dotyczące... jedynki. a dokładniej wrexa.

czy była szansa, żeby przeżył? może go nie lubiłem, może sprawiał problemy, ale kurde... był kroganinem :< w misji na vormir (?) przestestowałem wszystkie opcje dialogowe, niestety nie miałem dostępu do zastraszenia czy uroku, ale i tak wrex musiał umrzeć. dodatkowo zdenerwowało mnie, że nie mogłem zabrać leku na genofagium. czy on mógł przeżyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdiShepard

Znajomemu też znikąd dodali grę do konta Origin.

Nie wie nawet za co :D

@latouffe

To jest potwierdzone.

DLC Day one "From Ashes " dodaje Protanskiego towarzysza.

Z tym żeby nie było tak pięknie.

Nie wiem jak wam ale mi jego głos za chiny ludowe nie pasuje do obrazu Prothean...

Edytowano przez HanPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by przeżył, ma to jakiś wpływ na 2/dalszą część jedynki? czy i tak dostanę nowego kroganina (proszeproszeprosze)

W jedynce jedynie po prostu dalej ci będzie pomagał i z tobą rozmawiał. W dwójce jego rola jest minimalna (tak samo jak Liary i Ashley/Kaidana) i ogranicza się do paru dialogów. Ponoć w trójce ma mieć większe znaczenie.

A co do dwójki to będziesz miał nowego pupila który jednak nie dorasta staremu Wrexiowi :(

W trójce

nie będzie kroganina w teamie

:/

to mówi 50 cent czy ice cube XDDDDDDDDD ?

Powinni Eddiego Murphego zatrudnić do tej roli, było by lepiej i zabawniej ;)

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku nic nadzwyczajnego, płytki, online pass.Fajne jest to, że można sobie zmienić okładkę.Ciekawe czy tak samo będzie w wersji PC.

Edit: Za drugim razem załapałem, że wersja PC będzie miała to samo.

Edytowano przez Echelon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba ta opcja z zamienieniem okładek. FemShep zagości u mnie na stałe.

A co do głosu naszego nowego towarzysza z DLC - połączenie sarkastycznych tekstów z tym głosem jest przezabawne :D Już trafił na górną część listy lubianych przeze mnie towarzyszy z ME :)

Edytowano przez hermiona15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ten głos całkowicie nie pasuje do tej postaci.

Rasta to jest jedna z ostatnich rzeczy która przychodzi mi do głowy jako przymiotnik do rasy protean. Zresztą, już mamy odpowiedz czemu wszyscy zostali zniszczeni przez żniwiarzy

, pewnie podczas ataku latali wysoko, za wysoko.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkładając stereotypy i rasizm na bok, mimo iż nie spodziewałem się takiego głosu, to po kilkukrotnym przesłuchaniu, zadziwiająco do niego pasuje.

Nie jest oklepanym mądrym-głosem-mówiącym-wszystko-ze-stoickim-spokojem, ma własne odbicie na postaci, nadaje mu charakter.

Kto powiedział, że tylko rasa ludzi może mieć akcent?

Dlaczego nikomu nie przeszkadza Garrus z bostońskim akcentem?

Ja jak najbardziej się do głosu

proteanina

przekonałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra ze znajomymi ma wyglądać tak że muszę się 40 razy próbować połączyć, by zagrać, to nie wróżę tej grze wielkiego sukcesu.... i życia długiego i owocnego...

Co i rusz mam "nie można połączyć się z grą znajomego".

Oby to była wina dema...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy piszą, że brzmi jak jakiś rastaman kiedy on brzmi wybitnie jak jakiś Nigeryjski prawnik naciągający ludzi na numer z dziadkiem w Afryce :laugh:

Na te DLC powinien być jakiś bojkot ze strony graczy. Ludzie, taka postać w DLC? A my dalej łykamy to jak młode pelikany i patrzymy na to jak na świetny pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...