Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

@Ata15 - Panią Shepard nigdy nie grałem i raczej szybko nie zagram. Jednak co do klas to warto zainteresować się innymi. Wtedy to w dużej części odkrywasz grę od nowa, poznajesz nowe taktyki, musisz się dostosować do swojej pozycji w drużynie..

Sprawdź ten poradnik poświęcony wyborze klasy postaci, przeczytaj opisy, przejrzyj filmiki - kolejna dawka zabawy gwarantowana!

@Larala Wszystko zależy od twoich preferencji. Ja uwielbiam klimat pierwszego i drugiego Mass Effect, nawet trafiłem gameplay i "strzelanie" w części pierwszej, nie wspominając już o grafice i muzyce w nich popełnionych.

Pisać jednak, że historia jest "mało ciekawa" to pomyłka. Może cię nie znienawidzę ale i nie zrozumiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nigdy nie pojmowałem rasistów, ja tam lubię "czarnych" a i Jacoba lubię i chętnie bym go widział w załodze.

Po prostu nie cierpie go : O Do niggusów nic nie mam.

Jestem tali-maniakiem, i uważam że przez hełm widać dość ludzkie rysy twarzy tylko nie wiadomo czemu te oczy tak swiecą i pomysł z konkursem na fan-arty jest dobry, o ile tali-hejterzy nie bd mogli głosować :O

Jak już szaleją z nowymi strojami, to niech dla Tali też jakieś szykowne wdzianko przygotują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darkmen

Słuchaj - tu nawet niekoniecznie chodzi o kolor skóry a po prostu tylko o fakt, że na tle całej reszty załogi (Mordin, Garrus, Tali, Jack nawet ;]) gość jest...zwyczajny. Bardzo i nawet jego misja lojalnościowa nie naprawia tego stanu a gdybym miał wybór czy do zmniejszonej ekipy na stałe do wyboru mieć jego czy kogokolwiek innego... to sorry, ale gość nie ma szans ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, Jacob był zwyczajnie nudny i nie miał wiele ciekawego do powiedzenia, charakter też jakiś kiepsko wyczuwalny, a dialogi nie porywały. Od typowy żołnierzyk, zupełnie jakby urwany z jakiegoś CoD.

Bioware musi uważać bo przy całej rzeszy fanów Tali jeden błąd i grupa fanatycznych fanów chorowitych kosmitek wybebeszy ich i wbije na pal... Według mnie powinna się nieco różnić od ludzi, bo wyszło by zwyczajnie głupio gdyby nagle pod maską czaiła się super modelka z niedoborem witaminek. Ponadto uważam że w uniwersum są znacznie ciekawsze tajemnice niż twarz Tali...

Edytowano przez Abyss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak bardzo różni się gra postacią kobiecą od męskiej?

Tak serio, praktycznie niczym oprócz romansu i głosu głównej postaci (no i, że postacie będą się zwracały "pani komandor"), tyle ja w ME1 raz zagrałem panią komandor a w ME2 chyba 2 jeśli dobrze pamiętam, jeszcze muszę zobaczyć romans z Garrusem bo jestem z tych co badają wszystko.

Słuchaj - tu nawet niekoniecznie chodzi o kolor skóry a po prostu tylko o fakt, że na tle całej reszty załogi (Mordin, Garrus, Tali, Jack nawet ;]) gość jest...zwyczajny.

Ja tam akurat Jacoba lubię i dla mnie wybija się właśnie od wszystkich postaci z ME2 (oprócz Legiona, ale jego nawet do teamu nie zaliczam bo jego pojawienie się to czysta kpina z strony Bioware) tym swoim wyluzowaniem, jako facet nawet lubiłem z nim gadać (choć bez przesady) jako pani Shepard nawiązałem z nim romans by spróbować tego "prizzzzzzze" i dość gościu mnie zaskoczył bo z wszystkich romansów w ME2 to jego najbardziej mi się spodobał, dodając do tego całkiem mądre teksty (a to naprawdę w ME2 na wagę złota u postaci) ba nawet zmienił lekko moje poglądy (a przekonać mnie do czegoś ciężko) na brak słowa "kocham cię" które to zawsze w romansach mi brakowało w ME (nie wiedzieć czemu nigdy tego nie dali), teraz już nie traktuję tego jak minusa ;) Ale co tu dużo gadać, to nie Jacob jest przyczyną czego go ludzie nienawidzą, to też nie kolor skóry czy jego charakter, wielka grupa ludzi (sprawdzone przeze mnie) która czuje do tej postaci nienawiść to Talimaniacy, no cóż w końcu pojechał Tali ładnie na "dzień dobry" :P A co do rozmów z nim to akurat on był jednym z tych co nie przynudza, zrobił dobre pierwsze wrażenie (i tak pozostało), w dodatku jest bardziej Idealistą co mi odpowiada :)

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie znacznie ciekawsza jest wiadomość że spekulują nad wyglądem Tali i że pokaże swe oblicze niż stwierdzenie przez BioWare że Kombajny(moja nazwa na Reapers'ów) atakują Ziemie aby zbudować ludzkiego Żniwiarza. Dla mnie beznadzieja, mogli coś nowego wymyślić. Chociaż wiadomo cykl, zainteresowanie Shepardem lecz to już jest wałkowane przez ME i ME2. Chyba że jeszcze przed premierą puszczą pare na temat repersów to cofne me słowa.

"kocham cię" które to zawsze w romansach mi brakowało w ME

Mi tego też brakuje :O Pewnie BW uważa że w czasach przekźników masy ludzie dalej wolą napisać w wiadomości "aj lof u" niż zwykłe kocham xD

A co do Jacoba i Shepard'a, próbuje być takim niby ziomkiem bo z tez z Przymierza etc. A taki sposobem wcale sobie nie pomaga. Albo tekst że po misji upiją sie na Cytadeli a piętro niżej maja bar i japonke ze skłonnością do kleptomanii plus opcja trójkącika.

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielka grupa ludzi (sprawdzone przeze mnie) która czuje do tej postaci nienawiść to Talimaniacy
Nie uważam się za maniaka ani hejtera jakiejkolwiek postaci :) Po prostu wyrażam swoją opinie na podstawie obcowania z samą grą oraz przebyciem iluś tam rozmów z postaciami, po której stwierdziłem, że za Jacobem zdecydowanie nie będę tęsknił a za takim Garrusem, Mordinem, Tali (mój LI ^_^), Legionem (ftw! :=)) a nawet Mirandą i owszem. Choć mnie tam rybka czy w ogóle się pojawi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc twoim tokiem rozumowania wychodzi na to że sympatie do Jacoba czują Liaromaniacy...

A sprawdzałeś to? Siedziałeś w wolnym czasie na forach wypytując się "wrogów" i "przyjaciół" Jacoba jakie postacie lubią najbardziej? Bo ja sporo czasu spędziłem z tego powodu, że mnie to ciekawiło :)

A co do Jacoba i Shepard'a, próbuje być takim niby ziomkiem bo z tez z Przymierza etc. A taki sposobem wcale sobie nie pomaga. Albo tekst że po misji upiją sie na Cytadeli a piętro niżej maja bar i japonke ze skłonnością do kleptomanii plus opcja trójkącika.

Bar na Normandii nie zastąpi picia na Cytadeli, zresztą bar jest zamknięty jeśli nie kupisz DLC :D A może irytuje go Kasumi i nie chce tam iść :P A o trójkąciku nic nie słyszałem ale nie każdemu się podobają takie "atrakcje" więc Jacoba ciężko winić, przynajmniej ma facet honor :D

Mi tego też brakuje :O Pewnie BW uważa że w czasach przekźników masy ludzie dalej wolą napisać w wiadomości "aj lof u" niż zwykłe kocham xD

Wiesz, wcześniej myślałem, że zostawiają to na taką super-magiczną chwilę w trzeciej części jaką jest ślub, wtedy takie słodkie "kocham cię" ale teraz gdy wprowadzają te romanse homoseksualne to już raczej odpada bo fani tychże romansów (a jest ich OGROM, możecie wierzyć na słowo, serio) mieli by pretensje do Bioware "Czemu komandor może poślubić kobietę a moja pani komandor już nie?" więc z ślubu nici :P Ale pogrzebu nie odpuszczę :D

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na tego Jamesa Vegę i dochodzę do dość nieciekawych wniosków. Po tak ogólnym i pobieżnym przedstawieniu postaci jak zwykły screen nie wygląda on za ciekawie, najważniejszy zarzut że jest jakiś taki nijaki i chyba za bardzo przypomina mi żołnierzyka Jacoba głupio by było gdyby podzielił jego los, po prostu nudny, niczym się nie wyróżnia. Niby jeszcze za wcześnie na takie wnioski gdyż nie widzieliśmy jeszcze gry i nie słuchaliśmy dialogów, ale stwierdzam to po koncepcji wyglądu Vegi jest on zwyczajnym osiłkiem, który w grze dostanie pewnie role podnoszenia zepsutych drzwi. No, chyba że Bioware mnie zaskoczy.

A sprawdzałeś to? Siedziałeś w wolnym czasie na forach wypytując się "wrogów" i "przyjaciół" Jacoba jakie postacie lubią najbardziej? Bo ja sporo czasu spędziłem z tego powodu, że mnie to ciekawiło smile_prosty.gif

Zwykle nie ciekawi mnie kategoryzowanie ludzi zależnie od tego jakie postacie lubią, więc nie. Ja po prostu oceniam postać niezależnie od tego czy lubią ją maniacy Tali czy Liary. Jacob jest dla mnie kiepski i bezpłciowy. Tali nieco przesłodzona, a Garrus za dużo kalibruje... cała filozofia.

Edytowano przez Abyss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vega pewnie przejmie role kroganina w drużynie sądząc po wyglądzie. Chyba że Wrex czy Grunt powróci. Wtedy zrobią z niego żołnierzyka z Przymierza, który ma w dupie wszystko i wszystkich a szczególnie zasady wojskowe.

Gdy w tej zbroi będzie kucał czy przysiadał ( nie wiem czy gdy kucnie to potem sie wyprostuje przez tą zbroje ) to głowa i tak bd mu wystawała zza winkla XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu oceniam postać niezależnie od tego czy lubią ją maniacy Tali czy Liary. Jacob jest dla mnie kiepski i bezpłciowy. Tali nieco przesłodzona, a Garrus za dużo kalibruje... cała filozofia.

A ty myślisz, że jak ja oceniam, tak samo :P Nie obchodzą mnie fani/antyfani Liary, Tali, Wrexa, Garrusa, Jacoba itp. oceniam postać podczas gry a dopiero później miałem styczność z fanami tychże postaci na forach, tak samo nie mam nic jak postacie sobie nawzajem dojeżdżają w grze by lubić obydwie (choćby Ashley jakoś do Liary i innych alienów czuła nienawiść to i tak ją lubiłem). Co do Jacoba to kwestia gustu, ale ja naprawdę go polubiłem :P A patrząc po wyglądzie Vegi raczej nie wydaje się sympatyczny (kurcze tak mi wygląda jak by był jakiś opętany :P), bo Jacob to ma przynajmniej sympatyczną mordę :P A sam Vega z tą swoją stalową miną wygląda jak by na tym screenie mówił "I'm back" :D

Gdy w tej zbroi będzie kucał czy przysiadał ( nie wiem czy gdy kucnie to potem sie wyprostuje przez tą zbroje ) to głowa i tak bd mu wystawała zza winkla XD

Bo Vega nie kucać, Vega taranować :D

A może ten humor w ME3 to właśnie będziemy zawdzięczać temu panu, no co jak co ale taki idiota który to za wszelką cenę chce udowodnić, że jest najlepszy i za każdym razem mu nie wychodzi to byłby akcent humorystyczny :P

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończmy może dyskutować z poziomu Liaro-maniaków czy Tali-maniaków, ME to wybitna gra i wielkie uniwersum więc rzeczą oczywistą jest to że są różnice w poglądach.

Podyskutujmy może o składzie ekipy, bo prócz tego że z potwierdzonej 5 wiemy tylko że bd mniej niż w ME2, czyli parszywej 12 czy apostołów nie będzie na Normandii.

Ash/Kaidan została/został Widmem i działa teraz z ramienia rady, nie sądzicie że będą szpiegować w jakiś sposób Shepard'a

czy będą posiadać jakaś tajną misje od rady o której Shepard nic nie wie. Moim zdaniem to bardzo prawdopodobne, bo Widma zazwyczaj nie pracują razem.

A teraz maszeruję po nowe cda :)

Mi brat pobiegł do kiosku ; D

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żniwiarze zaatakują....będzie istnieć groźba unicestwienia całego wszechświata. Cykl rozpocznie się od nowa.

Od Shepard zależy los całej galaktyki. Dzięki niemu osiągnęliśmy więcej niż mogliśmy przypuszczać.

Nie podoba mi się Liara T'soni...mam nadzieję że jednak Shepard odrzuci jej współpracę.

@IllusiveMan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podyskutujmy może o składzie ekipy, bo prócz tego że z potwierdzonej 5 wiemy tylko że bd mniej niż w ME2, czyli parszywej 12 czy apostołów nie będzie na Normandii.

Ash/Kaidan została/został Widmem i działa teraz z ramienia rady, nie sądzicie że będą szpiegować w jakiś sposób Shepard'a

czy będą posiadać jakaś tajną misje od rady o której Shepard nic nie wie. Moim zdaniem to bardzo prawdopodobne, bo Widma zazwyczaj nie pracują razem.

Może Ash/Kaidan zostaną przydzieleni do ekipy Sheparda bo rada będzie chciała by ich widmo pilnowało byłego terrorystę z Cerberusa (bo Cerberus w galaktyce słynie jako organizacja terrorystyczna z tego co pamiętam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe co teraz powie zadufana wielka rada cytadeli (ohh, że ja ich oszczędziłem to czasem żałuje) kiedy zobaczy że ''wymysł wyobraźni" Sheparda - żniwiarze atakują Ziemię... bardzo mnie to ciekawi. Widma mają swobodę działania, Ash/Kaidan mogą zwyczajnie się do niego przyłączyć bez większych rewelacji, z resztą w okolicznościach w jakich znajduje się galaktyka szpiegowskie intrygi wśród ludzi wydają się absurdalne.

@IllusiveMan Jasne że ci się nie podoba, w końcu w ME3 prawdopodobnie będziesz zmuszony załapać kulkę, bo twoi agenci i ich działania wskazują na to że ci odbiło :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ash/Kaidan zostaną przydzieleni do ekipy Sheparda bo rada będzie chciała by ich widmo pilnowało byłego terrorystę z Cerberusa (bo Cerberus w galaktyce słynie jako organizacja terrorystyczna z tego co pamiętam).

Tak ! To by wydawało sie byc logicznym rozwiązaniem. I taka decyzja mogłaby zapaść podczas rozprawy w sądzie na ziemi ; D Wiecie oskarżają Shepard'a on tam się broni opcjami idealisty/renegata. I tak zapada wyrok że zostanie zawieszony w służbie i pod opieke kuratora aka inne widmo. I wtedy wchodzi na sale nowe widmo Ash/Kaidan. Później oczywiście iwazja Żniwiarzy, jeśli Shepard nie powie wtedy do rady " A Kur*a nie mówiłem?! " to dostanie mniej ode mnie w ocenie cała gra ; D

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IllusiveMan Jasne że ci się nie podoba, w końcu w ME3 prawdopodobnie będziesz zmuszony załapać kulkę, bo twoi agenci i ich działania wskazują na to że ci odbiło

A mi się wydaje, że IlussiveMan boi się konkurencji a tym bardziej z strony kobiety :P

I taka decyzja mogłaby zapaść podczas rozprawy w sądzie na ziemi

A co do rozprawy to ciekawe jak wytłumaczą brak innych znajomych Sheparda na procesie (szkoda, że Shepard-renegat który nie chciałby stanąć przed sądem poprosiłby Liarę o żołnierzy i łatwo uciekł, no ale wtedy byłby zbiegiem bez honoru a dla żołnierzy honor jest dość ważny ale mniejsza o to), oby nie tak jak to zrobili w ME2 (chodzi mi o starych znajomych z teamu) czyli "Nie przyszłam/em bo w TV leciała powtórka Mody na sukces" a jak już to ja tu widzę trzy wyjścia:

1.Shepard nie kazał im przylatywać bo przeczuwał co się stanie

2.Wszyscy lecieli na proces Sheparda ale nagle zaatakowali Żniwiarze i ich odcięli (niektórzy mogli by się np. rozbić na jakiejś planecie i tam walczyć o życie, bo szlag mnie trafi jak mi rozwalą bazę handlarza, takie fajne zabawki tam są).

3.Przymierze, rada itp. zabronili towarzyszom Sheparda pobytu na procesie przez związki z Cerberusem (i to, że nie są ludźmi), dawni towarzysze Sheparda chcieli coś z tym zrobić ale sam komandor rozkazał im spokój.

A wy jak myślicie, jak to wytłumaczą?

Później oczywiście iwazja Żniwiarzy, jeśli Shepard nie powie wtedy do rady " A Kur*a nie mówiłem?! " to dostanie mniej ode mnie w ocenie cała gra ; D

No powinna być możliwość dania po mordzie radnemu turianinowi, chętnie wypróbował bym na nim Omni-ostrze bo Asari za ładna by katować a Salarianina jakoś nawet polubiłem (pewnie przez te wielkie gały), zresztą turianin był najbardziej wkurzający. A z oczów rady to można serię ME podzielić na 3 części i łatwo opisać:

1. Reapers

2. Ach "Reapers" hahaha (tu śmiech radnego turianina)

3. O fu...k Reapers

:D

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.Przymierze, rada itp. zabronili towarzyszom Sheparda pobytu na procesie przez związki z Cerberusem (i to, że nie są ludźmi), dawni towarzysze Sheparda chcieli coś z tym zrobić ale sam komandor rozkazał im spokój.

To najrozsądniej brzmi ponieważ w przymierzu panują poglądy typu Ash i Pressly z ME1. A i wątpie aby w tym XVIw(jeśli sie nie myle) na Ziemi zmalał rasizm, co najwyżej do żydów i murzynów dołączyły inne rasy.

Ja tam za każdym razem rade zabijałem, i dobrze się za każdym razem bawiłem patrząc na zdziwioną Asari-Komandor z Destiny Ascension.

Pewnie Żniwiarze zniszczą statek Liary jako pierwszy czy coś jeśli ona będzie stałym członkiem załogi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darkmen Ten proces może zostać rozwiązany w najprostszy istniejący sposób. Sheparda czeka sąd wojskowy, to nie jest jakiś tam pozew cywilny i zwyczajnie osoby nieupoważnione nie mają tam czego szukać, a jak wiemy żaden członek obecnej drużyny Sheparda z ME2 nie jest żołnierzem przymierza. W takim wypadku drużyna musi sobie poczekać na Normandii.

Wątpię aby żniwiarze bawili się w pościgi za statkiem handlarza i wątpię czy przydałby się do czegoś. Jego wojsko zdaje się też nie być zbyt przydatne - to bardziej ochrona, to w końcu handlarz (a już raczej handlarka) informacjami i nijak ma się do wojsk cerberusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najrozsądniej brzmi ponieważ w przymierzu panują poglądy typu Ash i Pressly z ME1. A i wątpie aby w tym XVIw(jeśli sie nie myle) na Ziemi zmalał rasizm, co najwyżej do żydów i murzynów dołączyły inne rasy.

W dodatku jest tu jeszcze Terra Nova (organizacja która nienawidzi obcych i nie chce ich na Ziemi), jej członków spotkaliśmy w ME1. I tu wybór moralny który mógłby być fajny ale Bioware raczej na to się nie zdecyduje, albowiem jeżeli poparliśmy Terra Nova w ME1 to naszych przyjaciół na procesie nie będzie a jeżeli nie poparliśmy to przyleci LI (jeśli była Alienem), taki smaczek ale trochę zmieniało by to fabułę i kasowało jedną misję więc odpada :P

Więc mam naprawdę ogromną nadzieję, że wymyślą tu coś sensownego i fajnego bo ten wybór o ile przyjaciół nie musi się tyczyć to już LI jak najbardziej.

Pewnie Żniwiarze zniszczą statek Liary jako pierwszy czy coś jeśli ona będzie stałym członkiem załogi.

No ale wtedy pozostaje kwestia Ferona, gościu też musiał by z nami lecieć (no chyba, że by zginął ale w takim razie jaki sens było trzymać go przy życiu w LOSB). A to już dwóch członków teamu, zresztą skąd Żniwiarze mieli by wiedzieć gdzie jest baza Handlarza i akurat od razu tam uderzyć, zresztą lecieć by zabić 2 istoty organiczne? Trochę było by to naciągane jak dla mnie.

@Darkmen Ten proces może zostać rozwiązany w najprostszy istniejący sposób. Sheparda czeka sąd wojskowy, to nie jest jakiś tam pozew cywilny i zwyczajnie osoby nieupoważnione nie mają tam czego szukać, a jak wiemy żaden członek obecnej drużyny Sheparda z ME2 nie jest żołnierzem przymierza. W takim wypadku drużyna musi sobie poczekać na Normandii.

Ale Hudson na E3 powiedział, że reszty załogi nie ma na Normandii (gdy Shepard odlatywał z Ziemi) i oni będą tam gdzieś w galaktyce walczyć o swoje życie itp. Więc raczej nie będą czekali na Normandii. No dobra ale dajmy na to, że rzeczywiście nie mają tam wstępu to jednak powinni być gdzieś blisko i czekać na Sheparda, no chyba, że na Ziemi będzie kilka miejsc w których będzie można wylądować Normandią i właśnie tak będziemy werbować nasz oddział.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko czysto techniczne, ale niewarte IMO zakładania oddzielnego tematu. Tzn., czy da się jakoś zmienić w plikach płeć bohatera(ki)? Bo mam taką sytuację, że nie chcę grać od początku, a dla odmiany zacząłem grać panią Shepard. Planowałem grę przejść jeszcze 2 razy, bo raz już przeszedłem, jednak z braku czasu, chcę przejść jeszcze raz i przygotować idealny save do ME2, a potem do ME3, a z uwagi na wcielanie się w bohatera, wolę grać komandorem Shepardem (co innego, gdy przechodzi się grę parę razy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spekulacji jest wiele na temat niedalekiej przyszłości. Shepard jest dla ludzkości wielkim wsparciem, tworzy nasze dzieło - dzieło ostatecznego zniszczenia Żniwiarzy i uratowanie ludzkiej rasy.

Niestety nie mogę powiedzieć że jest posłuszny naszej sprawie, ma wolną wolę. Nie wszczepialiśmy mu eksperymentalnego modułu kontrolującego - jest zatem niezależny i czasem nieprzewidywalny.

@IllusiveMan Jasne że ci się nie podoba, w końcu w ME3 prawdopodobnie będziesz zmuszony załapać kulkę, bo twoi agenci i ich działania wskazują na to że ci odbiło

Ci agenci tworzą bufor między nami i Żniwiarzami! Jak możesz tego nie zauważyć? Podważasz wszystko o co walczyliśmy, w dodatku Twoje groźby nie są mi straszne.

Dalej będziemy kontynuować nasze dzieło, nieważne jakim kosztem, powstrzymam Żniwiarzy.

@IllusiveMan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci agenci tworzą bufor między nami i Żniwiarzami! Jak możesz tego nie zauważyć? Podważasz wszystko o co walczyliśmy, w dodatku Twoje groźby nie są mi straszne.

Dalej będziemy kontynuować nasze dzieło, nieważne jakim kosztem, powstrzymam Żniwiarzy.

@IllusiveMan

Wiesz na twoim miejscu bardziej martwiłbym się Mirandą, Jacobem i Garrusem, Miri chyba zna twoją lokalizację i złożyła rezygnację, może chcieć cię usunąć z gry, a mając po swojej stronie Sheparda masz przewalone :P A jak Shepard weźmie na walkę z tobą Garrusa to lepiej uciekaj gdzie popadnie, bo nie od dziś wiadomo, że w ME3 mają być romanse homo a Garrus ma duży zasięg a ty znów jesteś bardziej gibki hmmm może i dla Iluzji będzie happy end w Mass Effect 3 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje z Twittera CH:

1. Ash została pokazana jedynie w kurtce (w dwóch wariantach - zwykłej i 'dodatkowej' z edycji kolekcjonerskiej). Oprócz tego - jak najbardziej będzie biegać w ciężkim pancerzu!

2. Twarze na niedawno pokazanej grafice (Kaidan, Ash, Vega, Liara) nie są ostateczne. Szczególnie dotyczy to Vegi i Liary - będą jeszcze poprawki i zmiany.

Wiec x2 Yupi ; D

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...