Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FarCry3QQ

Far Cry 3 - crash systemu

Polecane posty

U mnie też tak co 20 minut zwiecha gry i mogę przez alt+tab wyjść na pulpit i przez menadżer zadań grę wyłączyć. Na początku freez na 1-2 sekundy, potem czarny ekran.

Po ponownym uruchomieniu gry wszystko śmiga, aż do kolejnej zwiechy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak wymagania niby spełniam, gram na średnich w około 45 fps, posiadam oryginalną wersję gry, ale niezależnie od miejsca co jakiś czas (około 20 minut) wyłącza mi system ;x

Sprawdź temperatury swojego kompa. Bardziej mi to wygląda na sytuację, gdy po prostu za bardzo się komputer nagrzewa. Sprawdź sobie wszystkie wiatraczki. Dodatkowo zmniejsz ustawienia i wtedy zobacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki sam problem, że po około 20 min gra się zawieszała i tylko poniższe czynności mi pomogły:

- sprawdziłem temp programem HWMonitor - karta w stresie 68 ale procek 71 i obciążenie maksymalne wszystkich rdzeni 100%

- przeczyściłem dokładnie więc kompa sprężoym powietrzem i radiatory wacikami

- i chyba jedyna najważniejsza rzecz - zmieniłem ustawienia na "optymalne" (pozmieniał mi z ultra na bardzo wysokie albo wysokie) i zmniejszyłem wygładzanie krawędzi do x4.

Sprawdziłem i już obciążenie procka nie jest 100% tylko około 70%-80% i już problem nie występuje (grałem wczoraj sesje około 5 godzin i nie było crasha)

Więc wg mnie gra na bardzo wysokich ustawieniach lub ultra tak obciąża procka , że ten nie wyrabia i zwiesza grę - może w jakimś patchu to naprawią lub po prostu tak ma być i tylko na jakiś super mocarnych prockach nie będzie problemów. Myśle, że minimalne zmniejszenie detali nie zmienia przyjmności płynącej z gry, a do tego nie ma już crashy.

Tyle ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...