Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Witam, czy na tym laptopie ruszą Battlefield 3 (chodzi mi też o serwery 64), Saints Row The Third i Skyrim w rozdzielczości 1600x900 i na jakich detalach.

Dell Inspiron 17R SE 7720 17,3" HD

Procesor: Intel Core i5-3210M 2.50 GHz

RAM: 8 GB 1600 MHz

Grafika: GeForce GT 650M 2 GB GDDR5

HDD: Seagate Momentus Spinpoint M8 500 GB

SSD: Plextor M5S 128 GB

Pozdrawiam.

Edytowano przez Takelot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważając na optymalizację owej gry, pytam. GTA IV - procesor Core i5-3450, 4 GB RAM, AMD Radeon HD 7850 i Win8. Jakie ustawienia zalecacie? Będzie chodzić płynnie na max detalach plus ew. jakieś mody na teksturki HD?

Edytowano przez Soaps
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sporo pytań odnosi się do Metro Last Light. Pograłem ostatnio, gra domyślnie ustawiła na mojej konfiguracji jakość detali na najwyższe, teselacja normalna, filtrowanie tekstur 16x, rozmycie przy ruchu normalne, ssao wył, do tego rodziałka natywna 1080p. Konfig już dosyć leciwy, amd fx 8120, gf 560ti, najnowsze stery i 8gb ram na pokładzie, więc cudów się nie spodziewałem. O dziwo gra chodzi dosyć płynnie jak na takie ustawienia, fps oscyluje w granicach 30-45, najniżej spadło do 25 podczas jednej bardzo intensywnej akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie M:LL nie ma jakichś horrendalnych wymagań. Jedyne co może znacznie obciążać kompa to wygładzanie i PhysX (w przypadku sporej ilości cząsteczek np. dymu). Przy moim FX-6200, HD 7770, 8 GB RAM śmigam na najwyższych, teselacja off, filtrowanie x16, wygładzanie off i mam średnio 55-60 klatek, poniżej 50 nie spada. Zapewne dało by radę jeszcze podciągnąć grafę, ale nie lubię grać gdy mam 30 fpsów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne na wysokich/najwyższych.

Nawet na minimalnych?

A Dead Rising 2 zadziała?

Ja bym się spierał, może grafika nie jest mocarna, ale też gry na CE5 nie są jakoś ekstrawymagające, moim zdaniem dasz radę. Co do Dead Rising - na pewno na low, jak mówił DK, ale może być lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...