Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Mam zamiar kupić sobie grę Battlefield 3. Nie wiem jednak czy pójdzie mi na maksymalnych wymaganiach i czy wystarczy ten sprzęt na Battlefield 4, który ma wyjść jesienią.

To moje podzespoły: (do tego mam 8 GB RAMu)

Intel Core i5 2500K LGA1155 BOX

Asrock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA1155 (PCIE/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR3)

Vertex3D ATI Radeon HD7870 Black Edition 2GB DDR5/256bit DVI/HDMI/mDP PCI-Express

Edytowano przez DBuster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DBuster

BF4 jeszcze oficjalnych wymagań podanych nie miał, ale jeśli już coś wymieniać to przydałaby się mocniejsza grafika (nie żeby ta była słaba, lepiej zaczekaj na oficjalne wymagania czwórki).

W ogóle nie znamy wymagań czwórki. Ten film 17-minutowy przedstawiający jakieś tam początki pracy na Battlefieldem 4 był nagrywany na drugim najlepszym komputerze na świecie i było tylko 30-fps'ów..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam w planach zakup battlefielda 3 w ramach promocji na origin. Obawiam sie jednak, iz moj gamingowy potwor moze nie udzwignac takiego brzemienia, dlatego kieruje pytanie do Was. Czy ze sprzetem nizej opisanym dam rade godnie pograc z min 30 klatkami? Na multi naturalnie.

-procesor intel q8300 4x2.5ghz

-grafa radeon 7770 od gigabyte

-4gb ramu ddr2

Oczywiscie wszystko odbywac sie bedzie w full hd.

Edytowano przez ashawe222
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam w planach zakup battlefielda 3 w ramach promocji na origin. Obawiam sie jednak, iz moj gamingowy potwor moze nie udzwignac takiego brzemienia, dlatego kieruje pytanie do Was. Czy ze sprzetem nizej opisanym dam rade godnie pograc z min 30 klatkami? Na multi naturalnie.

-procesor intel q8300 4x2.5ghz

-grafa radeon 7770 od gigabyte

-4gb ramu ddr2

Oczywiscie wszystko odbywac sie bedzie w full hd.

Na średnich bez problemów, ewentualnie niektóre opcje na niskie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...