Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

@WarHead -

BF3 - nie bedzie chodzil plynnie. W singla na low/srednich da rade. W multiplayer tylko na low i na stale 30FPS nie licz.

BO2 - Wysokie/Najwyzsze

Skyrim - Srednie/Wysokie

GTA4 - Niskie/Srednie - kiepska optymalizacja, ciezko dokladnie okreslic.

Mafia 2 - Jest chyba dostepne demo. Obastawiam, ze cos kolo wysokie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pójdzie Battlefield: Bad Company 2? I czy kupując grę w wersji BoX to muszę mieć połączenie z internetem przy instalacji i samej grze?

Nie jest potrzebne polaczenie z internetem. Origin rowniez nie jest wymagany - jest w tym przypadku opcjonalny, wiec Wuwu1978 akurat tutaj sie myli. Oczywiscie, jak wspomnial, do grania w singla mozna, ale z pewnych wzgledow w trybie dla wielu graczy, juz trzeba miec staly dostep do internetu. Co do "chodzenia" - pojdzie przynajmniej na wysokich/najwyzszych.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko może odrobinę innej kategorii, mianowicie mam zamiar zakupić u znajomego komputer z trzyrdzeniowym procesorem Athlon X3 3x3,2Ghz, kartą graficzną GF9600GT 512 mb, 4 GB pamięci RAM w jednej kości i 450W zasilaczem. Moje pytanie brzmi czy jest to zestaw na którym przynajmniej w miarę spokojnie i bez zbędnego stresu pogram w gry pokroju AC2, Fallout NV lub być może Wiedzmina 2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna: wyposażona w 256 MB pamięci i w pełni obsługująca Shader Model 3.0 - NVIDIA GeForce 6800 lub lepsza (karty GeForce 7300, 7600 GS i 8500 nie spełniają minimalnych wymagań gry)/ ATI X1600 Pro lub lepsza (karty ATI X1300, X1300 Pro i HD2400 nie spełniają minimalnych wymagań gry)

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Ojciec_Chrzestny_II__nowy_zwiastun._Wymagania_sprzetowe_i_data_premiery_juz_znane-15996.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy na moim sprzęcie pójdzie Don't Starve, wiem że procek i grafika jest chyba trochę za słaba, ale może grał ktoś w tą grę na podobnej konfiguracji, chodzi mi o to czy na niskich ustawieniach da się w to zagrać.

I czy jest do niej potrzebna przeglądarka chrome, bo na allegro jest parę aukcji na których pisze "... klucz, który należy aktywować w przeglądarce Google Chrome", co to znaczy, czy ta gra potrzebuje przeglądarki do odpalenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie ma wysokich wymagan, wiec nie powinno byc problemow. Co do Chrome - nie mam pojecia. Najlepiej jakbys zapytal sprzedawcow na Allegro o szczegoly.

P.S - co do Twojego cytatu. Jak ktos ma przewijac post w dol nie trzymajac reki na myszce ? ;)

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...