Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Ponawiam pytanie..

Windows XP (Sevice Pack 3)

AMD Athlon 64 X2 Dual

Core Processor 4200+

2.21Ghz

1GB RAM

Karta Graficzna ASUS EAH3650 Series (Ati Radeon 3600HD) (256MB)

Czy pójdą mi na tym komputerze te gry? Będą działać płynnie?

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

LEGO Harry Potter: Lata 5-7

LEGO Piraci z Karaibów

Rayman Origins

Rayman Legends

Heroes of Might nad Magic VI

Civilization V

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem dziś demo LEGO Harry Potter: Lata 5-7 i jakoś nie zachwyca płynnością - przycina, problemy z grafiką, może to wina dema i teraz nwm czy warto kupic pełną wersję?

Pierwsza część chodziła super, więc warto byłoby zagrać w kolejną..

Ale nie powinna przycinac bo spełniam minimalne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bf4?

Tutaj bedzie gorzej - nie do konca wiem jak zachowuje sie ta gra na dwoch rdzeniach - stawiam, ze cos kolo niskich.

@UP - nikt Ci nie powie jak to naprawde bedzie wygladalo - aby osiagnac 60FPSow bedziesz musial znizyc na cos kolo niskich, maksymalnie srednie - bez AA moze byc lepiej, a i stalych 60 nie da rady utrzymac - beda spadki.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Pytanko na szybko, bo jutro chciałbym już mieć tą gierkę ;) Rozchodzi się o Test Drive Unlimited 2.

Po 1. Mam ochotę sobie pojeździć, czasem ścignąć, chciałbym mieć dużo aut pod dostatkiem, no i żeby było w miarę łatwo je zdobyć. Nie znudzi mi się za szybko TDU 2? Czy w TDU 2 są motory?

Po 2. Czy pójdzie(jakie detale) na moim LAPKU(jest z nim trochę nie tak, bo gry, które teoretycznie powinny chodzić, lagują, ale jutro format):

Intel Core i5 M-450 2,4GHz

nVIDIA GeForce GT 335M 1GB

4GB RAM

Win7 64bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej ogolna wydajnosc jest beznadziejna. Jesli kierujesz sie stronami, pokazujacymi czy dana gra pojdzie - to jest to blad. Porownanie wyglada tak, ze karta za 300zl ma DX11 i PS4.0 i ta za 600zl rowniez ma DX11 i PS4.0 - ale na chlopski rozum - ktora bedzie bardziej wydajna? Wiadomo, ze ta drozsza, a tego strony juz niestety nie pokaza, gdyz nie zbadaja - jak dana grafika radzi sobie naprawde. Po prostu porownaja specyfike z wymaganiami i nic wiecej.

Te okreslenia Pixel Shader, DX, itp. nie maja przeznaczenia na wydajnosc - musisz sprawdzac dany model, czytac testy, ogladac benchmarki, itp. - dopiero wtedy mozna ocenic, czy dana grafika jest warta uwagi.

Do tego dochodzi pewna kwestia, ze karty mobilne i zintegrowane (czyli takie, ktorych nie da sie wymontowac, np. w laptopach) sa znacznie mniej wydajne od desktopowych - czyli takich standardowych.

Edytowano przez DarthKoza
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bf4?

Tutaj bedzie gorzej - nie do konca wiem jak zachowuje sie ta gra na dwoch rdzeniach - stawiam, ze cos kolo niskich.

@UP - nikt Ci nie powie jak to naprawde bedzie wygladalo - aby osiagnac 60FPSow bedziesz musial znizyc na cos kolo niskich, maksymalnie srednie - bez AA moze byc lepiej, a i stalych 60 nie da rady utrzymac - beda spadki.

Spadki przez procka czy przez co ? Bez AA, jakie detale, spadki mogą być tak żeby było ponad 40 FPS. Aż taki ten procek chyba zły nie jest ;x Teraz na 6850HD na LOW mam ok. 60 FPS ze spadkami czasami niewielkimi.

Edytowano przez cayen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - cholera - pomylilo mi sie z Errorem. Tak to jest jak nie korzysta sie z avatarow i nie zawsze mozna odroznic to, co kto pisze. tongue_prosty.gif

Nie ma zaleznosci - mocne 4 rdzenie ze slabszym takowaniem beda jednak lepsze niz slabe 6 rdzeni z wyzszym takowaniem. Musialbys podac dokladne modele, aby mozna bylo ocenic.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

No pisałem, że mam Phenoma II 960T, w którym mogę odblokować stabilne dodatkowe rdzenie. Bez nich działa na 3,9GHz, a z nimi na 3.5 GHz. Karta dopiero będzie kupiona i chcę wiedzieć czy będzie poprawa w stosunku do tej.

CPU: Phenom II 960T

GPU: Radeon 6850HD ---> R9 270X

PSU: Fortron 500W

RAM: 7GB DDR2

MOBO: MA770-UD3

WIN 7

Żeby było łatwiej ustawię avatar biggrin_prosty.gif

Edytowano przez cayen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...