Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Siema wszystkim mam pytanie.

CZy pojdze mi mass effect 1,2,3 , Far cry 3 , diablo 3 , gothic 3 wersja patcha 1.75 qp 4.3 ,bf3 i bf4, cod black ops 2 i cod ghost .

Mój sprzęt to :

Intel Peltium e2180 (chyba) 2.00 ghz

Nvidia Geforce 8600 Gt 256 mb

Ram 2 GB

Komputer lat chyba z 8 lat win 7 32 bity - czeste formaty co roku w tym roku problem z dyskiem ssd rozwiazany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie BF4 . Gra chodzi nawet dobrze ,ale po 2min gry są straszne lagi i gra się zawiesza . Czy to wina sprzętu czy też gry i trzeba czekać na patcha? Dodam ,że BF3 chodził na średnio-wysokich.

Specyfkacja PC:

Core 2 Quad Q8200

HD 5670 512 mb icq edition

3 Gb RAM DDRII 667

Win 7 32 bit.

Wiem,że nie można zmieniać detali w systemach 32 bitowych jeśli chodzi o bf4 ale mam fixa i mogę sobie pozmieniać te ustawienia . Także prosze o pomoc. A i czy jak bym dokupił 1 lub 2 gb ramu to czy by coś dało, oczywiście pewnie czekała by mnie przesiadka na 64 bity.

Edytowano przez Zieliq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto sprzęt:

Intel Core 2 Duo E7200 2,53 GHz

2x1GB RAM

Nvidia GeForce 9600GT 1 GB

Komputer ten ma ponad 5, został zakupiony w okolicach maja 2008 roku, od tamtej pory ma Windows XP na pokładzie. A oto moje pytania:

1. Czy na takim sprzęcie zdołam zainstalować Windows 7 i czy będzie on działał bez problemów?

2. Jeśli Windows 7 ruszy, to czy zdołam na tym komputerze odpalić grę Dragon's Prophet? I jeśli tak, to w jakich detalach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że nie za bardzo planuję robić jakichkolwiek upgrade'ów do kompa, bo na styczeń-luty chciałbym kupić kompletnie nowego PC, a wydaje mi się, że na obecnej płycie głównej nie mam miejsca na więcej kości pamięci, więc razem z RAMem musiałbym też pewnie kupić nową płytę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ emqi tak poprosze moglibyscie dac w nastepnym CDA cos o sniper ghost warrior 2 Wlasnie bylbym bardzo wdzieczyny jakas recenzja czy cos wink_prosty.gif

32850147.jpg

Chyba mnie z kimś pomyliłeś... :trollface:

Edytowano przez emqi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Offtop

Emqi to nie pracownik redakcji (ale może by chciał :P)nie wnioskuj po ilości postów, a recka była już dawno nie pamiętam w którym numerze.

Koniec offtopu.

Żeby nie było, że wszedłem tu tylko by to napisać to czy pójdzie AC IV ponoć lepsza optymalizacja niż w 3, a wymagania za wysokie nie są i nie odbiegają zbytnio od trzeciej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie detale w Just Cause 2 w DX10, w rozdzielczości 1280x1024?

E5500 @ 3,5 GHz

4 GB RAM

GTS 450 1GB

Najwyzsze bez AA. Z AA tez moze pojsc - np. z x2.

@emqi - to jak tam macie zrobic cos ze Sniper: GW2, to zrobcie dla mnie od razu recenzje pierwszego MGSa.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...