Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

@emqi nie mogę się zgodzić, że na lapku z i3 pójdzie Bf3 na wysokich, sam miałem lapka z i3 i trochę lepszą grafiką i nawet Bad Company 2 się cieło na niskich, więc sry.... wink_prosty.gif

Musiałeś mieć bardzo zasyfiony komputer bądź grałeś jednocześnie w Bad Company 2 i Crysisa 3 skoro ci się cięło na niskich biggrin_prosty.gif

Na moim laptopie z i3-2350 4 gb ram i geforce'm 410m mogę grać w Bf3 na niskich (tylko tekstury na średnich) i rozdzielczości 1100 ileś na 720 (chyba) w średnio 30 fps :)

Edytowano przez Gunwiarz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axiantis

#Gunwiarz, jak nie wesz to się nie wypowiadaj smile_prosty.gif #axiantis spokojnie na minimalnych powinno.

dzięki wiele osób mówi że Can You Run It źle ocenia miałem kilka gierek które miały mi nie iść na minimalnych a szły na wysokich dlatego chciałem jeszcze poznać czyjąś opinię

Edytowano przez axiantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze raz usłyszę tekst "jakby co to mogę dokupić RAM" i tym podobne, to się chyba zastrzelę. Ludzie, oprócz sztucznego ograniczenia w takim najnowszym CoDzie RAM ma marginalne znaczenie. W twoim rozszerzenie pamięci oczywiście nie zaszkodzi, ale tu brakuje lepszej grafiki np. GTX 660 w wersji 2GB.

@emqi - mi się przy każdym "dokupię RAM" scyzoryk w kieszeni otwiera... Nareszcie ktoś to powiedział!

@emqi

Nie napisałem, że jakby co to mogę dokupić ramu. Napisałem, że dojdzie 1x8GB, a to różnica poza tym komp to nie tylko gry, ale i też programy które ten ram zapychają wink_prosty.gif

@XeoN

Mi photoshop zapycha cały ram już po pół godziny i dla mnie jest to trochę uciążliwe więc 4GB to dla mnie stanowczo za mało, a myślałem wcześniej, że starczy.

Także panowie trzeba wrzucić na luz wink_prosty.gif

Edytowano przez Chrupek753
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Chodziło mi, że ogólnie ramu nigdy za mało, a o photoshopie wspomniałem w kontekście tego, że niektórym większa jego ilość jest potrzebna nie tylko do gier. A to, że jego ilość wpływa nieznacznie na wydajność gier to wiem, chciałem sobie przy okazji CoDa odpalić i zobaczyć jak wygląda i czy kupię i skończę (albo i nie) kampanie i pogram w multi czy mi się nie spodoba :) A do tego też jest potrzebny sztucznie zawiżone 6GB RAMu.

Tak btw. to większy skok wydajności odczuję po zmianie na 7950 czy 760 bo mam kupca na 650ti boost. Chodzi mi głównie o BF4, F1 2013 i nowego Batmana, a i jeszcze CoD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...