Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Jakie detale i ile mw fps w BF3 na lapku kumpla

CPU - Intel Core i3-3110M

GPU - AMD Radeon HD 8750M

RAM - 4GB

Rozdzielczość - 1366 x 768

I jak z BF4 na moim kompie

CPU - i5 2500k @ 4.0GHz (jak za niski zegar to podkręcę jeszcze bo do 4.6 daje radę)

GPU - MSI 650Ti Boost (ale tu możliwa zmiana w najbliższym czasie, odkupiłem za grosze z "uszkodzonym" chłodzeniem, a urwał się tylko kabelek tongue_prosty.gif)

RAM - 4GB

Rozdzielczość - FHD

U kumpla na najwyższych/niemal najwyższych, u ciebie BF4 na wysokich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkrety proszę chytry.gif. Ja tam na konstruktywną krytykę jestem otwarty, ale itrójka itrójce nierówna, a jak miałeś lepszą kartę... to niemożliwe by BC2 cięlo na niskich (na najwyższych być może, bo wymaga 4 rdzeni, ale nie na niskich...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kumpla na najwyższych/niemal najwyższych, u ciebie BF4 na wysokich.

A żeby liczyć na ultra to jakiej karty potrzeba do płynnej gry (wliczając w to multi wink_prosty.gif ).

Przeglądałem różne testy,ale nie dość że z multi nie znalazłem to na dodatek wyszstkie robione na kręconym i7.

Edytowano przez Chrupek753
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć dobrą wydajność to potrzebujesz: a) jeśli to laptop - grubego portfela b) pc - jeśli nie jesteś usadysfakcjonowany, to przewertuj jakieś fora temu poświęcone i zrób upgrade, na jaki masz ochotę wink_prosty.gif

P.s do płynnej rozgrywki w multi potrzebujesz dobrego neta (klatki na sekundę spadają ci przez lagi).

Edytowano przez LiberumVeto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kumpla na najwyższych/niemal najwyższych, u ciebie BF4 na wysokich.

A żeby liczyć na ultra to jakiej karty potrzeba do płynnej gry (wliczając w to multi wink_prosty.gif ).

Przeglądałem różne testy,ale nie dość że z multi nie znalazłem to na dodatek wyszstkie robione na kręconym i7.

Pytasz o kompa czy lapka :D ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Chodzi o moją stacjonarkę oczywiście smile_prosty.gif

@edit.

To, że mam mało ramu to wiem :D Za kilka dni dojdzie 1x8GB. Procka nie wymienie bo to raczej nie ma sensu, jedyne co jeszcze do wymiany to karta. Jako, że dużo za nią nie dałem, a wystarczyło 5min, żeby działała jak trzeba to razem z ramem może dojść i karta.

Edytowano przez Chrupek753
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie Bioshock Infinite? Bo nie wiem jak tam z optymalizacją jest.

Pentium Dual Core E5200

Geforce 9600 GT

RAM 4 GB

Windows 7 64 Bit

Realitek HD Audio.

Na średnich.

To, że mam mało ramu to wiem biggrin_prosty.gif Za kilka dni dojdzie 1x8GB. Procka nie wymienie bo to raczej nie ma sensu, jedyne co jeszcze do wymiany to karta. Jako, że dużo za nią nie dałem, a wystarczyło 5min, żeby działała jak trzeba to razem z ramem może dojść i karta.

Jak jeszcze raz usłyszę tekst "jakby co to mogę dokupić RAM" i tym podobne, to się chyba zastrzelę. Ludzie, oprócz sztucznego ograniczenia w takim najnowszym CoDzie RAM ma marginalne znaczenie. W twoim rozszerzenie pamięci oczywiście nie zaszkodzi, ale tu brakuje lepszej grafiki np. GTX 660 w wersji 2GB.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdą na tym gry typu fifa 14 , battlefield 3/4 ?? jeśli tak na jakich wymaganiach (małe,srednie,duże)

Procesor:AMD Phenom? 8450 Tiple-Core 2.10 GHz

Ram:3GB

Karta Graficzna:ATI Radeon HD 4600 Series

Tak poza tematem.Opłaca się komputer właśnie taki zakupić za 600zł ?? :D

Edytowano przez ptomczyk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1000? O nówce zapomnij, z używanych może już bardziej, ale wątpię...

A możesz napisać jak bym chciał kupić składaka , jaką karte graficzną , płytę główną , procek itp zakupić i za jaka cene by gry wyżej wymienione działały dosyć dobrze ?

ktoś kto się zna jakby podaj jakiś czat gdzie bym wymienił moje pytania zawarte wyżej to był bym wdzięczny :)

Edytowano przez ptomczyk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...