Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

@Belawr - Skyrim pojdzie na wysokich/najwyzszych, w rodzielczosci standardowej dla laptopow (1366x768), Wiedzmin 2 (Bez uberprobkowania) to cos kolo srednich.

@UP - a co tak skromnie? W natywnej rozdzielczosci powinno chodzic przynajmniej na srednich.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthKoza - A mówią, że ta 610m jest taka do niczego biggrin_prosty.gif

A tu widzę Skyrim na high :O

Fajniusio smile_prosty.gif

Skyrim ogólnie świetnie chodzi nawet na złomiastych PC :P

Bo 1 gb ramu brakuję. ;/

RAM tu jest najmniej ważny, dłużej ci się bd gra wczytywać w najgorszym wypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam

pozwole sobie na maly off topic - macie jakies przecieki odnosnie wymagan watch dogsow, gta v (jeszcze nie bylo oficjalnej prezentacji, ale moze jednak cos jest) i assasins creed iv ? jezli cos macie to przypomne konf. mojego laptopa (chodzi mi generalnie o plynne -ok. 40 fps na low w 1366x 900 albo troche nizej)

win7 64 bit

nvidia geforce 620m 1gb

i5 3210 2,5 - 3,1 ghz

8 ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi splinter cell blacklist ? Niedawno wyszła premiera i w wymaganiach minimalnych pisze procesor athlon 64 x2 5600 i nie wiem czy to jest procesor na 30 fps i to na minmalnych czy 60 fps w fullhd ? Bo jeżeli ta pierwsza opcja to słabo w każdym razie podaje mój komputer i powiedzcie czy pójdzie mi ta gierka

Athlon 64 x2 5200+ Brisbane (2.71ghz)

Geforce 9600 gt 512mb

4gb ramu

win 8 enterprise

a tak przy okazji czy jest chociaż minimalna szansa że pójdzie mi na tym saints row 4 w rozdzielczości chociaż hd i wszystko na low.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko otóż jak z nudów patrzyłem wymagania BF 3 to zauważyłem że może ono pójść na moim GeForce 405. Czy to prawda? BF'a nie mam zamiaru kupić ale jak pójdzie to może kupie, szczególnie że w Media Markcie widziałem że za 3 dychy.

Edit: No to widzisz, jak te internety kłamią. Sam nie wierzyłem, ale wolałem się spytać.

Edytowano przez gutol12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakie detale będe miał w Splinter Cell Blackilist na laptopie podanym w sygnaturce i tak przy okazji mój znajmomy powiedział, że ta moja GT 730M to jeden wielki szajs i za kilka miesiecy nie będzie się nadawała do nowych produkcji, mówił prawdę i rzeczywiście ta karta jest taka lipna czy chciał mnie tylko postraszyć ? confused_prosty.gif

EDIT : @down - dzięki

Edytowano przez LordRevan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...