Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

P.S. Proszę aby użytkownik MBCYC mi nie odpowiadał, ponieważ raz mi powiedział źle i srogo tym zapłaciłem (naprawa laptopa).

To moze sie nie pytaj, skoro obwiniasz, Bogu ducha winnego MBCYCa. Zastanow sie najpierw, co piszesz. Jaki to mialoby sens, gdyby komputer sie psul przez to, ze za mocna gre wlaczyles? Przepraszam, ze nie na temat, ale musialem napisac, gdyz malo nie spadlem z krzesla, jak przeczytalem takie herezje. Pozwij Go o to do sadu najlepiej - gwarantuje Ci wygrana. -.-

Jakbys wlaczyl przegladarke i komp by sie sypnal, to tez obwinialbys tworcow tej przegladarki?

Moze nie zwracalbym uwagi, ale jak ktos bezpodstawnie oczernia jakas osobe ("Nie chce jej rad, bo mi sie komputer zepsul, przez nia") - to ja podziekuje, bo kazdy moze sie pomylic - to po pierwsze; po drugie - jak juz zauwazyly poprzednie osoby, to nie z Jego winy.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały Humble Origin Bundle oprócz Bf3 i Sims 3

@DarthKoza dzięki za wsparcie

@Ponkolo pamiętaj że nawet jeżeli lapek np odpala BF3 na Ultra w 60fps to zawsze coś się może stać. Lapek może się przegrzać (jak trzymasz go na kołdrze bez podstawki chłodzącej), coś z dyskiem może się stać (raz tak miałem) i inne zdarzenia losowe. Kiedyś przy flashowaniu Samsunga avilki zjarała mi się płyta główna (a nic nie powinno się stać) i straciłem i kompa i telefon sad_prosty.gif

Cóż, może to wina optymalizacji, sam nie wiem, ale pisząc, że będzie działać nawet na maxa, trochę ten pan przesadził wink_prosty.gif

Nie napisałem max ale średnie czego nie byłem pewien, pokazałem to pisząc że nie wiem ile karta ma RAM bo nie znalazłem takich informacji

Edytowano przez MBCYC
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrekpk19 - przynajmniej na wysokich, o ile nie zepsuli optymalizacji, jak przy Conviction - ktore w CO-OPie do dzisiaj jest niegrywalne. Sam mam taka nadzieje, bo moj SC tez jest w drodze.

EDIT: @UP - z optymalizacja jeszcze nie wiadomo. Jednakze Twoj komputer raczej nie podola, wg. wymagan - ale jesli dobrze pojdzie, to jest nadzieja, silnik to stary UE2.5.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarthKoza- to do mnie było? Blacklist chyba nie działa na XP? Ja sobie zakupiłem edycję 5th Freedom. (Postarali się, przetłumaczyli komiks) biggrin_prosty.gif

Wybacz, ale cos nie zwracam uwagi na takie szczegoly. Juz otrzymales? Ja po swoje jade dopiero pojutrze - chyba.

@UP - Remember Me - raczej nie ma szans, New Vegas - na tych niskich powinien chyba pojsc.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie na maly off topic - macie jakies przecieki odnosnie wymagan watch dogsow, gta v (jeszcze nie bylo oficjalnej prezentacji, ale moze jednak cos jest) i assasins creed iv ? jezli cos macie to przypomne konf. mojego laptopa (chodzi mi generalnie o plynne -ok. 40 fps na low w 1366x 900 albo troche nizej)

win7 64 bit

nvidia geforce 620m 1gb

i5 3210 2,5 - 3,1 ghz

8 ram

Edytowano przez winnerforever
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdą mi Saint's Row 4 i Splinter Cell Blacklist ? Jeśli tak, to jakie detale ?

NVIDIA GEFORCE GTS 250

INTEL CORE 2 DUO E4600 2.40 GHz

2 GB Ram

WINDOWS 7

I na jakich detalach uciągnie mi BFBC2 ?

Kazda, to cos kolo srednich - tak stawiam. BFBC2 bez wygladzen krawedzi, a SRIV jesli nie ma spapranej optymalizacji, to samo stawiam na Blacklist.

@UP - Na najwyszszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...