Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Nie przesadziłeś trochę emqi? ;)

9500 GT jest trochę szybszy od 8600 GT, ale nawet ma dwujajowcu 2,5 GHz będą w niektórych miejscach zwolnienia do 25 FPS. Miałem E7200 i tak właśnie było. Na niskich będzie chodził płynnie, ewentualnie można kilka opcji ustawić na średnie detale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - nie, bo masz XP

@Gutek - po pierwsze user o ile pamiętam gra w 1280x1024. Po drugie, bardzo wysokie to są właśnie średnie. Kumpel miał 9500GT i grał na ekstremalnych w 1440x900, ale tu już były lagi wink_prosty.gif A po trzecie upgrade z E7200 na E8500 to porażka trollface.gif

A 8600tką mi się nie zasłaniaj, bo na niej też da się pograć na b.wysokich :D

Edytowano przez emqi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko ja mam tak kiepski komputer, ze przy AMD Athlon 250 II x2 i R4850 gralem w C2 na wysokich (Czyli najnizszych) i to czasami sprawialo problemy?

@UP - da rade, natomiast AC3 pojdzie na wysokich, ale lepiej nastaw sie na spadki FPS, szczegolnie w miastach - optymalizacja po prostu lezy - kazdy tak ma.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emqi tutaj to akurat nie problem, bo Dishonored Vistę ma wpisaną tylko dla efektu - ja przeszedłem grę na xpku zanim zmieniłem na siódemkę. O ile nic się nie zmieniło - powinno pójść, choć karta graficzna jest nieco podstarzała, ale chyba na niskich, ewentualnie średnich powinno uciągnąć.

A ja sam mam pytanie, bo przymierzam się do zakupu Humble Bundle: na jakich ustawieniach mniej więcej pójdzie mi BF3?

Win 7 64 bit,

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor,

4 gb ram,

NVIDIA GeForce 550 Ti

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko ja mam tak kiepski komputer, ze przy AMD Athlon 250 II x2 i R4850 gralem w C2 na wysokich (Czyli najnizszych) i to czasami sprawialo problemy?

Zależy którą wersję gry przechodziłeś, bo 1.0 to i u mnie była tragedia na kilkanaście FPS. Chociaż co chwilę dajesz tu przykłady, że na znacznie lepszym HD4850 osiągałeś wyniki gorsze niż ja na 9600 0_o Może efekt Blackberna :trollface:

@BrokenAss - nawet jeśli chodzi na XP to procesor i karta mogą sprawić problemy Underlife'owi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy następujące gry:

Left 4 Dead 2

Metro last Light

Alien vs Predator (2010)

Dead Space 1 i 3

Pójdą na:

Windows 7 Home Premium

Intel Core i3 2.40GHz

4GB RAM

Intel HD Graphics 3000

Bardziej chodzi mi o to, które z tych gier będą chodziły płynnie na nisko-średnich ustawieniach (przy AvP i L4D2 czy pójdą swobodnie grając przez lan)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...