Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Chciał bym dowiedzieć się, czy pójdzie mi Battlefield 3, chociaż na minimalnych ustawieniach graficznych i rozdzielczości 1680x1050.

Dodatkowo proszę o informację, co będzie z Crysisem 2.

Intel Pentium Dual Core E2180 @ 3.1 GHz

2 GB RAM

Nvidia Geforce 9600 GT 512 MB

Windows 7 Home Premium 32 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym wiedzieć czy na moim komputerze wg. Was pójdzie mi Rome 2: Total War, który będzie miał premierę 3 września

To jest opis CDA z newsa o temacie, wyłuskałem z niego, że potrzebny jest też jakiś vertex texture fetch do kart graficznych

"...I rzeczywiście ? wygląda na to, że odpalimy Total War: Rome II nawet na niezbyt nowym sprzęcie. Sprawdźcie sami.

Minimalne:

System operacyjny: Windows XP, Vista, 7 lub 8

Procesor: dwurdzeniowy Intel taktowany zegarem 2 GHz lub jednordzeniowy Intel taktowany zegarem 2,6 GHz

RAM: 2 GB

Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0c i z 512 MB pamięci RAM oraz wsparciem dla shader model 3.0 i vertex texture fetch

HDD: 35 GB

DirectX: 9.0c

Rozdzielczość ekranu: 1024x768..."

Oto moja konfiguracja sprzętowa:

Intel Core 2 CPU E8400 3.00 GHz 2GB RAM

NVIDIA GeForce GT 430 (wiem, że karta ma chyba jakieś 512 MB pamięci RAM, ale nie jestem pewien co do tej wersji shader model 3.0 i vertex texture fetch)

DirectX 9.0c

Rozdzielczość ekranu natywna 1440x900

Nie muszę mieć wysokich detali, w shogunie 2 działały mi na średnich i jakoś szło grać. Czy coś jeszcze muszę podać?

Edytowano przez LazarusGreyPL z n o P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie na multi mi zależy confused_prosty.gif Nawet na niskich nie da rady? Ewentualnie mogę dołożyć 1GB ramu

Mógłbyś mieć HD7850 i 8GB, a na niskich z tym prockiem byś płynnie nie ugrał. Do komfortowej gry w Battlefield 3 musisz mieć czterordzeniowy procesor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie na jakich detalach pójdzie mi ta gra ?

Mój komp:

CPU: AMD Phenom II Quad Core X4 955

RAM: 4GB

GPU: Asus ATI Radeon HD6850 1GB DDR5/256bit

System: Windows 7 x 64 bit

Oraz mam pytanie czy sa juz znane wymagania IV czyli black flag a jeśli tak to na jakich ustawieniach gra mi pójdzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...