Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Procesor

AMD A6-3400M 1.4 GHz

Pamięć

4096 MB, DDR3-1333, 1x 4 GB, dwa gniazda, maks. 8 GB

Karta grafiki

AMD Radeon HD 6720G2 - 2048 MB, DDR3, 8.880.6.1000

Matryca

15.6 cali 16:9, 1366x768 pikseli, AU Optronics AUO22EC / B156XW02 V2, refleksująca: tak

Dysk twardy

WDC Scorpio Blue WD7500BPVT-24HXZ, 750 GB 5400 obr/min

zasilacz 20 V, 4,5 A, 90 W

Sprzęt jest jaki jest. Jestem kompletnie nieobeznany z tematem specyfikacji i innych pierdółek. Ponoć wszystko ma słabe ale grałem w ME3 na średnich w stabilnych nietnących kilkudziesięciu FPSach czy w Spec Ops na co prawda bardzo niskich i z cięciami, ale umożliwiającymi grę i czerpanie z niej przyjemności. A teraz do rzeczy, marzą mi się na tym sprzęcie następujące gry (nie chodzi, broń Boże, o wysokie detale. Mogą być supermeganiskie a nawet w 8 bitach, chodzi mi bardziej o ilość FPSów umożliwiającą grę bez większych cięć). Każdą z gier sprawdzałem na testach CanYouRunIt i w każdej ponoć spełniam minimalne, ale komputery pewnie nie są zbyt dokładne a ja nie znam sie na tym na tyle by móc zawyrokować czy nie kłamie.

-Bioshock: Infinite

-TES V:Skyrim

-Dishonored

-Hitman:Rozgrzeszenie

-Wiedźmin 2

Z góry dziękuję i pozdrawiam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GoGos753

The elder scrolls V: skyrim - legendary edition

Procesor : Intel pentium CPU B960 2.20GHz

Ram:4,00 GB

karta graficzna: (nie jestem pewien ale jest napisane) Intel HD Graphics

Windows 8: 64-bitowy

PS: to laptop

Edytowano przez GoGos753
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman: Absolution bedzie sprawial ogromne problemy.

To akurat wsio ryba, chodzi mi głównie o pierwsze trzy pozycje - Bioshocka, Skyrima i Dishonored. Do Wiedźmina 2 potrzebuję jeszcze przejść leżącą odłogiem na Steamie jedynkę, a co do Hitmana to nie grałem póki co w żadnego i zanim przejdę wcześniejsze części to pewnie zdążę zmienić komputer na lepszy ^^ (mam ponad 20 gier kupionych na letniej wyprzedaży i strasznie mało czasu, więc Hitman poczeka parę lat ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy odpale którąś z tych sierpniowych gier : Splinter cell: Blacklist, The Bureau: XcoM Declassifield, Saint$ Row 4, lub Lost Planet 3. Proszę również o podanie rozdzielczości w jakiej będę mógł komfortowo grać (czyli mieć +25 FPS). Myślę że pomożecie. smile_prosty.gif

emqi : Dzięki ;)

Edytowano przez CDA0413
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GoGos753

chciałbym się dowiedzieć czemu ta gra mi nie działa (mam nadzieje że to ma związek z tematem)

Mój laptop:

Procesor : Intel pentium CPU B960 2.20GHz

Ram:4,00 GB

karta graficzna: Intel HD Graphics

Windows 8: 64-bitowy

Cube World:

  • Windows XP SP2
  • intel Core 2 Duo 2.0 GHz, Core i3 lub AMD Athlon 64 X2
  • NVIDIA GeForce 7800, ATI X1800, Intel HD 3000 (256 MB pamięci wideo RAM i Shader Model 3.0)
  • 2 GB RAM

Edytowano przez GoGos753
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...