Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Jesli BF3 dobrze dziala, wg. Ciebie - to Titanfall nie sprawi wiekszych problemow.

hmmm wiec kupowac czy nie biggrin_prosty.gif ?

Titanfall jest mniej wymagajacy niz BF3 - jesli w tego gralo Ci sie dobrze, to mozesz brac.

@UP - cos jest wyraznie nie tak. Pierwszy AC nie jest az tak wymagajacy. Na slabszym laptopie nie mam problemow.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C2D E8500 3,16ghz

4gb ram

9600gt 512mb

Pojdzie mi na tym Titanfall? Chcialbym miec mozliwosc pogrania w rozdzielczosci minimum 1650x1050 (bo o full hd raczej nie mam co marzyc) i zeby gra utrzymywala poziom fpsow w okolicy 60. Detale moga byc ustawione na low. Blagam, powiedzcie, ze moj sprzecior to uciagnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obu wam pójdzie. Mi na starszym kompie z dwurdzeniówką i słabym w porównaniu do waszych GTXem 650 śmiga bez ścin na nisko-średnich w 1680x1050, a ludzie z juz trochę porządniejszymi kartami grają na pełnym fullu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...jakoś benchmarki i porównania z GTX460, które można znaleźć w necie i specyfikacje kart mówią co innego.

http://www.futuremar... GTX 650/review

Proszę bardzo. W G3D różnica też jest bardzo wyraźna. Przykro mi, ale moja odpowiedź była poprawna,choć z Radeonem faktycznie wychodzi praktycznie na jedno, ale kolega nadrabia prockiem.

@Down

przede wszystkim mowa była o wydajności, o której sam z resztą mówiłeś w swoim poście, a i w przypadku klatek w grach, nie widać jakoś tej przewagi 650-tki, nad czym sam ubolewam. Ale nie mam zamiaru się przekomarzać na ten temat, bo każdy sobie testy zinterpretuje, jak będzie uważał.

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich ustawieniach powinien pójść BF4? Mój konfiguracja to gtx480, i5 750 4Ghz i 4gb ramu a rozdziałka 1680x1050. Do tej pory grałem na wysokich, średnich i niskich, ale na każdych miałem spadki płynności i nie wiem czym są spowodowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...