Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Witam .

Kupiłem sobie niedawno dosyć mocnego lapka z nadzieją , że podoła on każdej grze ( pomijając jego robocze funkcje ) .

Jednakże w becie Army 3 mam dosyć duże dropy fps . Na pełnych ustawieniach klatki spadają nawet poniżej 20 .

Czy jest to spowodowane niedopracowaniem gry czy jednak sprzętu ?

Dodam ,że GTA IV z paroma "udogodnieniami graficznymi" utrzymuje ok. 40 fps ,co jest chyba dobrym wynikiem na równie niezoptymalizowaną grę ?

Sprzęt :

GeForce GTX 770M 3GB

8 GB 1866MHz DDR3

i7-4700MQ 4x3,4GHz

Win 7 Pro

Matryca FHD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do BF3 , czyli pogram na Ultra bez synchro pionowej , przypomnę też , że gram na rozdzielczości 1680x1050 więc nie FullHD.

Spokojnie. Polecam z synchronizacją, bo mnie to rozjeżdżanie ekranu wkurza :P

A czy pójdzie na APU A-5300 6GB i 560 Ti??

Jeśli się nie mylę, to to APU to dual, więc ultra może sprawić problemy, ale pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XeoN ma racje. Gdzie na mobilnym X1300 mialoby pojsc? Nawet, jakby to byla karta stacjonarna, nie byloby co sie oszukiwac. Nie trzeba az tak medrkowac. Wymagania sa niestety wyzsze.

@UP - najlepiej sciagnij demo - jest szansa, ze na niskich bedzie w porzadku.

Edytowano przez DarthKoza
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten i7 to przesada i wynik umowy z Intelem (dodawali Grida 2 do topowych procków w niektórych sklepach), ale przydałby się jednak jakiś quad. Karta jako taka, bez AA powinna dać radę, ale ten nieszczęsny proc... No, ale chyba ważniejsze, że pójdzie od full detali :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half-life i TF2 powinny jakoś ruszyć, gorzej z CS: Source, aczkolwiek można spróbować.

Toż to ten sam silnik ! Wszystko ruszy, jedynie w TF na większych serwerach może być gorzej. A tak będziesz mieć płynnie (wiem na co stać ta kartę, sam taką miałem) w HL i CSS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, ale jak wspominałem wyżej chcem się jeszcze dowiedzieć czy pójdzie mi zeno clash.

Down: Wiem, że jest za darmo, ale nie chciałem ściągać bez pewności, że mi pójdzie.

Edytowano przez Lemiru
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...