Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Ja na procku C2D 2.53 mam klatki tylko na 64 (z dodatków) i przy szczególnie intensywnych akcjach na 48, poza tym na poziom ścinek detale nie wpływają - na 64 w Aftermath miałem takie same klatki w high i na low (nijak słabości procka nie przeskoczę). A karta jest lepsza od 4850 (choć jakaś supermocna nie jest), gdzieś na YT wpadł mi w oko BF3 na wersji 2GB DDR3 w 1600x900 na high. Tyle, że tam procesor był dużo lepszy, więc myślę że ty na med spoko pociśniesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pateros

@DarthKoza ma rację. Jestem świeżo po tej grze i miałem włączone maksymalne AA i AF i np. przy wybuchu potrafiło spaść do 20 FPS, generalnie tak 40 się trzymało, przy dużej liczbie obiektów spadał fps, widać procek czterordzeniowy jest w tego typu grach priorytetem. Mówimy tutaj o kampanii dla jednego gracza, bo w multi nie gram. Z tym, że ja gram w wyższej rozdziałce 1680x1050.

Edytowano przez Pateros
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pójdzie na 1280x720 na średnich lub najniższych ?

Bo już się trochę pogubiłem : /

Jest to dla mnie ważne bo albo wybiorę MW2 który chodzi na najwyższych ( sprawdzone na kolegi steam-ie )

albo BC 2 .

Pójdzie na najwyższych (ale bez najwyższych antyaliasingów i tego typu dodatków) nawet w wyższej rozdziałce, lecz czasem może dropnąć, więc możesz zmniejszyć rozdziałkę lub detale, by mieć całkowicie płynną rozgrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na Metro Last Light na niskich w 800x600? Na yt niby gościowi chodzi, więc żywię nadzieję :)

Intel Core i3-2100@3.10GHz

Płyta główna Gigabyte GA-H61M-D2, H61, DDR3-1333, PCI-E, GBLAN, mATX

Grafika Gigabyte GeForce CUDA GT 210, 1GB DDR3, HDMI, DVI, D-SUB

Pamięć DDR3 4 GB

Dysk HDD 500 GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójść powinno, ale spodziewaj się wielu błędów graficznych w tej rozdziałce. Niestety nie jest to ulubiona rozdzielczość graczy, w sumie nie wiem po co w ogóle dodają tą rozdziałkę, bo teraz to smartphone ma większą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi na Windows 7(64 bit) , 4 gb ram, 2,3 GHz(4 CPUs) ze serii Intel core i5 inside, i karcie graficznej ATi mobility radeon HD 5650 Graphics Battlefield 3 ? Po karcie graficznej idzie poznać że to laptop. A tak poza tematem to Arcania Gothic 4 zacinała mi się niezależnie od detali nie wiem czy to z zamulonego kompa czy z czego.

Edytowano przez MasterGandalf123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...