Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Problem w tym , że specjalnie do Hitmana musiałbym wpierw zmienić system z XP . Generalnie kompa modernizuję ( właśnie wymieniłem obudowę i zasilacz) , ale z głownymi zmianami czekam do pojawienia się nowych procków intela ( a po drodze kart AMD ) . Czyli chyba lepiej się wstrzymać te 3 miesiące z Hitmanem i Windowsem , bo efekt nie dziś nie byłby specjalnie zadowalający ?!

Choć widzę ,że zdania macie trochę podzielone . W sumie dobre niskie byłyby dla mnie wystarczające , ala jeśli miałyby być problemy z płynnością , to jednak wolałbym teraz odpuścić .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry może przyciąć, ale myślę, że na low dałby radę, Tomb Raider i na średnich, Max - nie wiem, ale ma słabą optymalizację, więc wątpie. Poza tym - lekki Oc na tym procku (nawet do 2,2) i wszystko powinno być ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Procesor jest rzeczywiscie kiepski. MP3 ma dobra optymalizacje powinno pojsc, to samo Tomb Raider. Far Cry 3 ? Ten moze sie "buntowac".

EDIT: @UP - Jak MP3 ma slaba optymalizacje ? To jedna z najlepiej chodzacych gier ostatnich lat, a przy takiej grafice to po prostu szczyt.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinienem użyć czasu przeszłego - miał słabą optymalizację (odczułem to na własnym sprzęcie), lecz być może się to zmieniło ? Nie wiem, dawno już nie grałem, ale szybko oddałem kumplowi właśnie z powodu strasznych ścinek. No i podobno "nie lubi" niektórych konfiguracji.

Edytowano przez emqi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy pójdą mi:

Resident evil 6

Dead Island

Dead Island:Riptide

DiRT3

Saints Row 3

Warhammer 40k Space Marine

Wiedźmin 2:Zabojcy Krolow(nawet nie myślę o full detalach itp. jak będzie możliwość to nawet w oknie mogę grac :P)

Procesor Amd Phenom II X4 840

Ram:8 GB

Windows XP

Karta graf. GeForce 8400GS 1GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec. Gry na pewno beda chodzily ponizej 30FPS i byc moze uda Ci sie osiagnac na calkiem najnizszych ustawieniach cos kolo 20FPS - jednak nie bedzie to przeciez przyjemne, np. w DIRT3. Jesli interesuje Cie taka rozgrywka, z taka iloscia FPS - mozesz probowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...