Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Pisałem ostatnio tu o grze czy mi pójdzie, nie pamiętam o jakiej ( zresztą nie ważnie ). Potem w temacie "jaką grę kupić" czy jakoś tak, dostałem odpowiedź że mało jaka gra pójdzie mi na mojej karcie graficznej.

Karta wideo Intel HD Graphics (1851456 KB)

Windows 7

RAM DDR3 1333 2GB + 2 GB

HDD 320 GB

CPU B815

Mimo tego spróbowałem odpalić kilka gier co mam, no i dziwne ale działają i to bardzo dobrze :D I nie wiem o co chodzi, czy mój laptop jest tak wspaniały i magiczny czy Wy zawiedliście ? co.gif Gry jakie mi poszły to Fifa 11, Torchlight 2, Stalker: Czyste Niebo, The Sims 3. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego jest odpalić grę a co innego grać jak Bóg przykazał. Praktycznie można powiedzieć że ty karty graficznej nawet nie posiadasz tylko zintegrowane w procesorze GPU które służy co najwyżej do przeglądania internetu (Nawet z tym mogą być problemy jeżeli chcesz oglądnąć filmik w 1080p) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz ten Stalker, który ma w minimalnych kartę ze 128 MB pamięci i obsługą DX8 ? Wybrałeś gry o tak małych wymaganiach, że nie dziwię się, że idą. Zgłoś się, jak odpalisz pierwszego Crysisa na średnich w HD z 30fps, a przyznam się do błędu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić Kingdoms of Amalur: Reckoning. Chciałbym wiedzieć czy owa gra pójdzie mi na full detalach w rozsądnej liczbie fps, ok. 40,50. Mój komputer :

Procesor: Inter® Core i3 CPU 3.20 GHz (4 CPUs)

RAM: 4 Gb

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTS 450 1 Gb

System: Win 7 32 bit

Nie będę gra w dużej rozdzielczości bo w 1280 x 1024. Z góry dzięki za pomoc.

Czy Kingdoms of Amalur: Reckoning pójdzie mi na full detalach w rozsądnej liczbie fps, ok. 40,50 ?

Mój komputer :

Procesor: Intel® Core i3 CPU 3.20GHz (4 CPUs)

RAM: 4Gb

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTS 450 1 Gb

System: Win 7 32 bit

Będę grał w rozdzielczości 1280 x 1024. Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie oczekuję cudów, ale na jakich wymaganiach bez ścinek pójdzie mi Far Cry 2, Alan Wake, Borderlands, Fallout 3 i Mass Effect. Podkreślam, że to jest laptop i nie zdziwi mnie jak któraś z gier wgl nie pójdzie. Chociaż tu mówili mi, że Diablo 3 nie pójdzie wgl a leciało 45 fps, HD i średnich ustawieniach graficznych ze spadkami max do 30 klatek w momentach ostrej sieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z taka karta...

A co to ma do rzeczy, ze to laptop? Jakaś podrzędna rasa komputerów? 210M to nie jest król wydajności, ale wystarczy, by uruchomić gry

To ma dorzeczy, ze laptopy raczej nie nadaja sie do grania w gry. Chyba, ze ktos chce wydac kilka tysiecy na "gaimingowy", co i tak jest malo oplacalne. Jesli ktos kupuje laptopa tylko po to, aby grac - to w takim przypadku, wzgledem stacjonarnych, bedzie to "podrzedna rasa" komputerow.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...