Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

No nie byłbym taki pewny. Nikt nie ma 100% racji, czy gra X będzie chodzić na tym PC. Nie wiem czy wiesz, ale w świecie podzespołów PC jest tak, że na jednym PC gra śmiga 30fps, a innym (o tej samej konfiguracji) będzie działać kilka klatek wolniej. Wracając do gry, tak jak napisałem średnio-wysokie i gra powinna osiągnąć 30fps, i koniecznie mniejsza rozdzielczość, niż ta co podałem wyżej, bo będą ściny ;).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthKoza

Chciałbym znać opinie paru ludzi na temat mojego sprzętu,myślisz,że pogram w Far Cry 3 na wysokich detalach na tym kompie ???

Sprzęt:

Procek: Czterordzeniowy AMD Phenom II 965 Quad-Core 4 X3,4GHz

Ram: 8GB

Karta:Gigabyte Radeon HD7770 1024MB DDR5 128bit

Sadze, ze powinno dac rade. Nie wiem jak bedzie z AA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mobilna karta ? Watpie, aby C3 chodzil plynnie nawet na low. Co do "Aliensow" - poczekaj na premiere. Nie wiadomo jak z optymalizacja.

Widzialem na Youtubie kilka gameplay' ów z bety multiplayer i na low chodzilo plynnie. Czy nie jest tak ze do multi potrzebny jest lepszy sprzet niz do singla. Stad moja nadzieja ze singiel powinnien chodzic plynnie chociaz na low:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dziś kupić MoH: Warfighter'a, ale nie wiedziałem czy mi pójdzie smile_prosty.gif Dlatego poproszę o poradę Was.

Intel Core i5 2.53 Ghz

3 GB RAM

GeForce 310M 1GB

Win 7 64 bit

Wejdzie?

@up: dzięki wink_prosty.gif

wejdzie na LOW 15 fpsów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mobilna karta ? Watpie, aby C3 chodzil plynnie nawet na low. Co do "Aliensow" - poczekaj na premiere. Nie wiadomo jak z optymalizacja.

Widzialem na Youtubie kilka gameplay' ów z bety multiplayer i na low chodzilo plynnie. Czy nie jest tak ze do multi potrzebny jest lepszy sprzet niz do singla. Stad moja nadzieja ze singiel powinnien chodzic plynnie chociaz na low:D

Skoro tak. To masz odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy pójdzie mi call of duty black ops (pierwsza część)czy moge liczyć na płynną zabawe w multi ? podobno słaba optymalizacja jest tej gry.

Windows 7 Premium x64

Intel Core 2 Duo 2.5ghz

4gb ram ddr 2

GeForce GTS 250 512mb 256bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piesze ten post troche dla sprostowania i orientacji dla Was na temat Dead Space 3 ktore mam okazje testowac na moim lapku . Powiedziano mi ze pojdzie na srednich , a tu mila niespodzianka gierka smiga na full i oczywiscie blokada do 30FPS. Klimat troche mija sie z survial horror:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Dead Space- średnie

DmC- minimalno-średnie.

Piesze ten post troche dla sprostowania i orientacji dla Was na temat Dead Space 3 ktore mam okazje testowac na moim lapku . Powiedziano mi ze pojdzie na srednich , a tu mila niespodzianka gierka smiga na full i oczywiscie blokada do 30FPS.

To się możesz tylko cieszyć. Pamiętaj, że tutaj mówimy na jakich ustawieniach gra powinna ruszyć. Nie zapominaj o innych kwestiach takich jak: sterowniki, porządek w systemie, optymalizacja gry. U jednych z taką jak ty masz konfigurację grabędzie działała lepiej, u innych gorzej. Tu możemy tylko napisać to co wynika z danych wymagań sprzętowych podanych przez twórców.Ewentualnie z wlasnego doświadczenia, jeżeli ktoś grał w dana grę

Edytowano przez gr22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poleci mi tym razem:

DmC : Devil May Cry

Dead Space 3

Procek - Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2GHz

RAM - 2GB

Karta Graficzna - GeForce NVIDIA 9800 GTX

Windows 7 32bit'owy.

DMC stoi na UE3 - wiec pojdzie przynajmniej na srednich, mozesz liczyc nawet na wysokie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...