Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Kolega wyzej sie po prostu pomylil. Wszystkie te gry pojda w wysokich/najwyzszych. Sleeping Dogs mozesz sprawdzic sam - jest dostepne demo.

@DaySon - AC3 sobie odpusc. Ma kiepska optymalizacje. Revelations jakos bedzie chodzil.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zekron - niby pójdzie, ale będzie mocno ciąć, nie warto

@DaySon - potrzebujesz lepszej grafy, może jeszcze z Gb RAMu, i może wyższe taktowanie dla procka by się przydało, ale o szczegóły pytaj w innym dziale, bo zaraz będzie Angry Moderator Rage tongue_prosty.gif

@Up - obie gry mają taką sobie optymalizacje, ale na lowie powinny chodzić nieźle

Edytowano przez emqi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rak MW3-BO2-BF3-Warfighter, w takiej kolejności :)

@geforc Nie wiem, ile razy trzeba Ci to pisać, lecz na dwurdzeniowej i3 gra spokojnie pójdzie na fullu, bo NAJWAŻNIEJSZA JEST KARTA GRAFIKI (poza tym i3 ma HyperThread, poczytaj o tym sobie na necie)

Edytowano przez emqi
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geforc Mówisz - masz

Od siebie dodam, że na dwurdzeniowym procesorze i to dość leciwym uruchomiłem Crysisa 2, Far Cry'a 2 i Metro 2033 (bez niektórych baherów) na ultra detalach.

Po drugie jakoś inni też potwierdzają, że można na dwurdzeniówce mieć wysokie, a ty jesteś sam w swoich twierdzeniach, a to że dajesz mi i DarthKozie ujemne reputacje tylko potwierdza, to jak blisko jesteś dna próbując udowodnić swoje "herezje".

Tyle. End of story.

Edytowano przez emqi
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enqi jestes czlowieku nienormalny, dajesz linki do singleplayer hahaha FACEPALM,

ja mowie o multi, znajdz mi multi w full hd minimum 50 fpsow , ale oznaczę cię tępakiem roku na tym forum

a wiem że tego nie zrobisz, więc bb hf gl ng gb

chcesz być numerem jeden a od jedynki jest bardzo blisko do zera smile_prosty.gif

Edytowano przez geforc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem cokolwiek bym ci pokazał i tak coś będzie nie tak, tu ma monitor 17", tu ma różową myszkę i choćby cię ustawił przed monitorem kompa z i3 i Bf w multi na ultra to ty znajdziesz coś nie tak. No nic idę spać z tak uparty człowiekiem nie wygram szkoda życia...sleep.png

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geforc Ty na prawnika idź. emqi dał ci 2 przykłady że mucha nie siada a ty nadal swoje bo tu singiel a tam 38-80 fps. Oby takich więcej to w więzieniach będą pustki. Dobra Panowie kończymy ten spam mimo że w pewnym stopniu dotyczy tematu :)

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...