Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Prince:

Nie musisz zmieniać pamięci na DDR3- szkoda kasy. Dołożyć 2 GB Ramu możesz- wpłynie to na komfort grania zwłaszcza przy BF3

Niestety Battlefield 3 wymaga Visty lub 7.

Napisał, że chce kupić Windows 8- wystarczy przeczytać. Zadał pytanie czy będą chodziły mu gry na W8

Edytowano przez gr22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince:

Nie musisz zmieniać pamięci na DDR3- szkoda kasy. Dołożyć 2 GB Ramu możesz- wpłynie to na komfort grania zwłaszcza przy BF3

Zapomnialem o plycie glownej. Gdyby mogla ona obslugiwac DDR3 - taniej wyszlaby mu wymiana.

Na jakie detale i AA przy +/- 50 fps mogę liczyć w Witcher 2 ?

E8400

HD4850 ddr5

2gb

Win 7 32-beat

Nie wydaje mi sie, aby chodzilo to dobrze na srednich. Z taka iloscia FPSow bedzie ciezko. Jesli wylaczylbys AA - to najprawdopodobniej dalo by rade. Na jakies rozdzielczosci ?

Edytowano przez DarthKoza
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mogę liczyć na pogranie w Two Worlds 2 według stronki, która to sprawdza mam za słabą grafikę jednak w Sleping Dogs pokazuje mi że mam procka i kartę za słabą, a spokojnie bez zaciencia gram na minimalnych

Mój laptop

Intel® Core2 Duo CPU T8100 @ 2.10GHz

Ram 4GB

GeForce 8600M GS

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarthKoza muszę cię zadziwić empire total war ruszył mi na średnich dokupuje napoleona ;D

batman AA też mi na średnich poszedł

Rzucilem oko na wymagania. Myslalem, ze sa na poziomie Shogun 2, ktory na moim sprzecie chodzic tak sobie. Okazuje sie jednak, ze sa o wiele nizsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Detthrok

Zmien karte. Z taka bedziesz mial sciecia gwarantowane. Na moim sprzecie gra nie chodzila plynnie na srednich. Dalo sie grac, jednak te 30FPS nie zawsze osiagalem.

EDIT: O ile dobrze pamietam, to nawet nie byly pelne srednie.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta z UE radzi sobie nieżle

masz dowód, a
benchmark z poprzedniego DMC, myślę, że gra by poszła, ale jeszcze niech ktoś inny to potwierdzi, zwłaszcza, że w 3D Marku 06 8500 Gt ma dwukrotnie mniejszą wydajność niż 8600 Gt :/ Edytowano przez emqi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...