Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Na srednich na pewno nie. Na low, najprawdopodobniej, plynnie nie bedzie chodzilo.

A jak Crysis od 1 do 3 razem z Warhead?

E8400

HD 4850 ddr5

2gb ram

Win 7 32 bit

Dodaj przynajmniej 2GB ramu i maksymalnie na srednich. To dobrze zoptymalizowany silnik, nie powinno byc problemow. Oczywiscie mowie o 3.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo potwierdzenie, ze gra nie bedzie wymagala DX11. Te sa wymagane tylko po to, aby pograc w alphe.

EDIT: Ups. Spojrzalem na wymagania dla pewnosci. Rzeczywiscie tylko DX11, ale bylem pewien, ze gdzies o tym czytalem.

@rak474 - Wybacz za wprowadzenie w blad. C3 nawet sie nie uruchomi. Chyba, ze wydadza jakas latke, czy cos.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthKoza: Ile razy można mówić żeby nie kierować się wymaganiami podawanymi przez producentów ? gdyby się nimi kierować to mało kto uruchomiłby Max Payne 3 na wysokich... Wymagania Dishonored są sporo zawyżone i powtórzę po raz kolejny: na 9800GT gra spokojnie ruszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suza, a ja ci powiem, bo chyba nie załapałeś - w przypadku Dishonored nie chodzi o kartę ( DarthKoza dobrze wie, że uci?gnie Dishonored )lecz o system - Dishonored wymaga minimum DX 10, którego XP nie obsługuje, a nie każdy chce syfić sobie system czymś takim jak nieoficjalny DX 10. C3 wymaga minimum DX 11, którego nieobsługuje HD 4850.

@Signum na niskich rozdziałkach powinno pójść na minimalnych, ale może ciąć.

Edytowano przez emqi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suza - Jesli nie do chodzi do ciebie pewien fakt, to nie mamy o czym mowic. Dam ci podpowiedz: WINDOWS XP. A teraz skoncz blazenade.

@Signum007 - Nie ma szans. Widze po karcie, ze nie jest najwyzszych lotow, do tego mobilna.

Edytowano przez DarthKoza
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dishonored, mam kolegę, który spokojnie gra w grę na Win Xp wink_prosty.gif

@DarthKoza Nie zgodzę się, znam specyfikacje komputera znajomego. Ponadto dodam, że ma również kartę mobilną tj. w laptopie jesli o to chodzi z tą mobilnością.

Edytowano przez Signum007
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby to byl model 8600GT - w normalnej wersji - Borderlands 2 chodzilby kiepsko. Nie wspominam juz o tym, ze procesor jest po prostu niedzisiejszy.

A to Twoj kolega zawarl jakis pakt z diablem, ze mu Dishonored na XP chodzi, czy co ?

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem. Zapytaj się, jak chcesz mogę dać Ci kontakt wink_prosty.gif Po prostu mówię jak jest, widziałem że gra dziabie.

Co do Borderlands: napisałeś/łaś "Nawet gdyby to byl model 8600GT" tak jakby wersja 8600mgt była gorsza od zwykłej 8600 gt. A z tego co czytałem to własnie wersja "m" jest lepsza, np posiada 512mb pamięci, gdy druga karta 256.

Edytowano przez Signum007
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale do jedynki był programik Borderlands Config Editor, który wyłączał zbędne efekty, można tam było zmniejszyć rozmiar tekstur do minimum - czyli robił to co użytkownik mógł zrobić edytując plik .ini czy .cfg ( już nie pamiętam ). Do 2 programu nie ma, ale ręczna edycja powinna działać - z teksturami najniższej rozdziałki w 640x480 gra byłaby paskudna, lecz ugrałby. Inna sprawa, że zapomniałem o Steamie jako DRM, który też swoje zżera :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na low moze. Sciagnij i sprawdz, ale powiem Ci, ze na moim sprzecie, ktory jest lepszy - nie chodzi dobrze.

@Signum007 - Mobilna karta graficzna nie moze byc lepsza od stacjonarnej. Gdyby tak bylo, wydawano by takie karty zawsze, nie zwracajac uwagi na te zwykle. To nie pamiec gra najwazniejsza role w strukturze grafiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...