Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daveNWN

Złota Piłka FA 2012

Polecane posty

City trochę rzutem na taśmę została mistrzem Anglii, a Real zdominował ligę w zeszłym sezonie pokonując według wielu najlepszą drużynę świata, tracąc przez cały sezon zaledwie 13 punktów. Gdybym głosował teraz, to nie dałbym Realowi pierwszego miejsca. Tak naprawdę to żaden ranking nie jest idealny i do każdego można się przyczepić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea 27pkt, szok... Może i wygrali LM, więcej szczęścia niż umiejętności ale nikt im tego nie zabierze. Tylko co oprócz tego? Wygrany FA Cup, i dodatkowo: beznadziejna gra w lidze w zeszłym sezonie(6 miejsce), w tym sezonie już 13pkt straty do lidera, odpadnięcie z fazy grupowej LM, przegrane KMŚ. Real na 4miejscu to również dla mnie przegięcie, sory ale za co? Ligę wygrało City, Juventus czy Borussia-czyli jeden argument już odpada. W Półfinale LM była też Barcelona i Bayern. A tu jeszcze trzeba wziąć pod uwagę obecny sezon i mierną grę w lidze hiszpańskiej. Dla mnie to dwie największe kontrowersje.

LM jako najważniejsze rozgrywki, The Blues byli po zmianach, nikt na nich nie stawiał, a zdobyli to trofeum. Szczęście współgrało z umiejętnościami i był taki, a nie inny wynik. Teraz jest rzeczywiście słabo, ale na to będą podsumowania w kolejnej edycji w 2013 roku. Nie widzę tu żadnej kontrowersji, ale rozumiem twój ból. Zresztą skoro się głosuje na sędziego który popełnia dwie mega gafy w jednym z największych hitów ligowych, tylko na złość dlatego że były pogłoski jakoby obrażał kogoś z graczy Chelsea, to ja się naprawdę nie dziwię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM jako najważniejsze rozgrywki, The Blues byli po zmianach, nikt na nich nie stawiał, a zdobyli to trofeum. Szczęście współgrało z umiejętnościami i był taki, a nie inny wynik. Teraz jest rzeczywiście słabo, ale na to będą podsumowania w kolejnej edycji w 2013 roku.

Nie będzie podsumowań z tego względu że edycja za 2013rok będzie zamykać się w okresie styczeń2013-grudzień2013 i to co teraz nie powinno mieć żadnego znaczenia. Dlatego czepianie się obecnej sytuacji jest jak najbardziej na miejscu. To że na kogoś nikt nie stawiał i drużyna przechodziła jakieś problemy(w które swoją drogą się sama wpakowała) też nie jest dla mnie dobrym argumentem. Jak dla mnie w takich głosowaniach nie ma po co patrzeć na trofea-a jeśli tak to trzeba by głosowanie przeprowadzić od nowa i wszyscy którzy tak twierdzą powinni głosować na Corinthians. Jakby nie patrzeć to jest klubowy mistrz świata.

Dla MNIE najlepsza drużyna to taka która cały rok prezentowała wysoki poziom, grała praktycznie bez przestojów. Taka definicja nie bardzo mi pasuje do Chelsea w tym roku.

Zresztą skoro się głosuje na sędziego który popełnia dwie mega gafy w jednym z największych hitów ligowych, tylko na złość dlatego że były pogłoski jakoby obrażał kogoś z graczy Chelsea, to ja się naprawdę nie dziwię.

Jakie pogłoski? Przecież wpłynęła oficjalna skarga ze strony klubu... No chyba że mówisz o pogłoskach na jakich opierali się prawnicy/zarząd Chelsea składając ten wniosek który został odrzucony, wtedy pełna zgoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM jako najważniejsze rozgrywki, The Blues byli po zmianach, nikt na nich nie stawiał, a zdobyli to trofeum. Szczęście współgrało z umiejętnościami i był taki, a nie inny wynik. Teraz jest rzeczywiście słabo, ale na to będą podsumowania w kolejnej edycji w 2013 roku.

Nie będzie podsumowań z tego względu że edycja za 2013rok będzie zamykać się w okresie styczeń2013-grudzień2013 i to co teraz nie powinno mieć żadnego znaczenia. Dlatego czepianie się obecnej sytuacji jest jak najbardziej na miejscu. To że na kogoś nikt nie stawiał i drużyna przechodziła jakieś problemy(w które swoją drogą się sama wpakowała) też nie jest dla mnie dobrym argumentem. Jak dla mnie w takich głosowaniach nie ma po co patrzeć na trofea-a jeśli tak to trzeba by głosowanie przeprowadzić od nowa i wszyscy którzy tak twierdzą powinni głosować na Corinthians. Jakby nie patrzeć to jest klubowy mistrz świata.

Dla MNIE najlepsza drużyna to taka która cały rok prezentowała wysoki poziom, grała praktycznie bez przestojów. Taka definicja nie bardzo mi pasuje do Chelsea w tym roku.

Zresztą skoro się głosuje na sędziego który popełnia dwie mega gafy w jednym z największych hitów ligowych, tylko na złość dlatego że były pogłoski jakoby obrażał kogoś z graczy Chelsea, to ja się naprawdę nie dziwię.

Jakie pogłoski? Przecież wpłynęła oficjalna skarga ze strony klubu... No chyba że mówisz o pogłoskach na jakich opierali się prawnicy/zarząd Chelsea składając ten wniosek który został odrzucony, wtedy pełna zgoda.

Jeśli mam pisać szczerze to jak usłyszałem o tej skardze na Clattenburga, to sobie pomyślałem- zarząd wkurzony jego błędami, to trzeba teraz wykorzystać to i dobić go jak najmocniej. To są tylko moje przypuszczenia, ale ja tak to widzę i mimo jego katastrofalnych błędów, to wątpię w jakieś jego rasistowskie teksty.

Nie róbmy sobie żartów z tymi KMŚ. Wiadomo jak są one traktowane. Faktem jest że mimo wszystko Chelsea nie wypadało przegrać z Corinthians, a jedna z sytuacji jakie miał Torres i nie wykorzystał (metr przed bramkarzem, trafia prosto w niego...) to była jakaś parodia. Całego meczu nie oglądałem, choć Orłowski mówił że widowisko to nie było.

Tymczasem Liga Mistrzów- hipotetyczna sytuacja: Real wygrywa w finale, zdobyli trofeum. Kogo będzie obchodzić strata Królewskich do Barcy na finiszu ligi?. Myślę że nawet kibice wybaczyli by porażkę w Copa Del Rey Królewskim gdyby ci zdobyli te upragnione trofeum, a Mourinho i spółka niesieni byli by na rękach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...