Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dawnrazor

Dragon Age - Początek - problemy z DLC

Polecane posty

WitamDw

2 lata temu grałem w DA-Początek, gra lo się fajnie, gra się podobała. W związku z tym dokupiłem sobie DLC, m.in. "Witch Hunt" za punkty Bioware'u, "Kamiennego więźnia" (czy jakoś tak) dostałem jako kod w ramach promocji razem z grą. Grę przeszedłem, odstawiłem na półkę. W międzyczasie zmieniłem kompa. Ostatnio, przed zbliżającym się DA III postanowiłem odświeżyć znajomość z serią. Zainstalowałem oryginał, potm DA przebudzenie. Z większymi lub mniejszymi problemami udało mi się ściągnąć większość zakupionych wcześniej DLC z stron Originu, z wyjątkiem dwó ch wyżej wymienionych - po prostu nie były wymienione wśród zawartości dotychczas przeze mnie nabytej. Poniważ byhłem zdesperowany i miałem na koncie jakieś punkty Biowaru, zakupiłem oba dodatki ponownie (znajdowały się w ofercie), otrzymałem potwierdzenie zakupu ... i okazało się ,że nijak nie mogę ich ściągnąć - żadnego linka w potwierdzeniu, nic. Jako plan awaryjny podali, że mogę zainstalować zakupioną zawartość poprzez odnośnik pt. "odzyskaj kod promocyjny" - tam te DLC znowu się nie pojawiły. Czuję się zrobiony w konia i to 2 razy. Czy ktoś wie, jak te dewa DLC mogę w uczciwy sposób ściągnąć? Jeeżeli nie, traktujcie to jako ostrzeżenie, aby nie dać się tak zrobić jak ja:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew, ale ja już przekopałem tę stronę i nijak nie mogę znaleźć tych dwóch DLC. Na stronie wchodzę w "moje gry", potem w "zarejestrowane promocje gry", tam jest wymieniony tylko kamienny strażnik, ale bez podanego linka z którego można go ściągnąć (przy innych jest odnośnik "pobierz"), "Witch Hunt" jest w ogóle niewymieniony (mimo, że kupiłem go 2 razy :( ). Co ciekawe, w wykazie osiągnięć na stronie zniknęł te z tych dwóch dodatków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak:

Uruchom Dragon Age: Origins. W głównym menu zaloguj się na swoje konto. Potem wejdź w "Zawartość do pobrania" (piszę z pamięci, więc nazwy mogą się trochę różnić) i sprawdź, czy na liście masz te DLC, które uprzednio zakupiłeś. Przy każdym z nim "zaptaszkuj" jego aktywność w grze. Powinien się wtedy pojawić pasek postępu, a sam dodatek ma się automatycznie ściągnąć.

Ja kiedyś kupiłem cyfrową wersję Dragon Age: Origins - Ultimate Edition z Origin (pudełkową też mam) i po przypisaniu jej do konta BioWare mam zawsze wszystkie DLC pod ręką. Kiedyś reinstalowałem system i po ponownej instalacji gry wszystko zostało pomyślnie znalezione i dociągnięte.

Pamiętaj też o ważnej rzeczy: po instalacji dodatku Przebudzenie (Awakening) musisz ponownie zainstalować najnowszy patch do podstawki (bodajże 1.04). Powodem tego jest nadpisywanie plików (w tym łatek) przy instalacji dodatku i po prostu musisz ręcznie jeszcze raz tego patcha "zapodać".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to już też póbowałem; pod "dostępną zawartością" jest pusta lista. Natomiast zastanawiam się, czy nie ma z tym coś wspólnego fakt, że ostatnio zapomniałem hasła do mojego konta Bioware i musiałem skorzystać z opcji "zmień hasło". Ale mam dostęp np. do dotychczasowych punktów Bioware na swoim koncie i loguję się bez problemu do profilu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to jakiś czas temu była wymagana zmiana hasła i coś tam kombinowali z połączeniem z Originem. Może tu jest "pies pogrzebany"? Innymi słowy: spróbuj zalogować się na Origin i zobacz, jak tam wygląda sprawa z zakupionymi DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Origin owszem, w historii zakupów jest wszystko, ale tak jak na stronie Bioware nie ma żadnych linków do ściągnięcia plików. Instalacja programu Origin też nic nie dała - w "Moich grach" jest tylko Dragon Age II. Zdaje się, że przy okazji zmian, o których piszesz towarzystwo olało klientów, którzy zamówili DLC do DA - Początek, bo to już "stara" gra. Nic to, napisałem maila do Origin, zobaczę co odpiszą - jeśli w ogóle. Anyway, dzięki za pomoc smile_prosty.gif. Wkurza tylko, że można ciągle na stronie Bioware zamówić te DLC za punkty Bioware, które przecież nie są za darmo i dostaje się tylko maila "z niczym"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem masz taki jak większość ludzi miewała - z tego co pamiętam to trzeba poszukać jakiejś opcji w launcherze, którą wyłączamy (chyba auto updejt) i dopiero potem uruchamiamy grę - wtedy w menu pokazuje się iż możemy ściągnąć DLC :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...