Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konio52

Rozwiązany: Biały ekran

Polecane posty

Witam. Mam nowy problem, tym razem z PC, otóż niecałą godzinę temu przeglądałem na nim internet, i ni z gruchy ni z pietruchy nagle ekran stał się cały biały, pomyślałem że to może chwilowy problem, przeglądałem dużo stron naraz, że może się na chwilę zwiesił czy coś...nic w ten deseń, po zresetowaniu, z początku włącza się normalnie, info o dostepie do biosa itp, dochodzi do ekranu powitalnego windy 7 "zapraszamy' i tyle..ekran czarnieje, za chwilę robi się biały, widać czały czas kursor myszki,ale nic więcej, ikon, pulpitu, nic, co ciekawe, gdy skrótem włączam menadżera systemu, to ekran przechodzi do tego wyboru ( kto ma win 7 wie o co cho ) opcji, zablokuj komputer, zmien haslo itp, ale samego menadżera także nie widać, co jeszcze ciekawsze, gdy w tym samym panelu daje po prawej na dole wyłącz komputer, to ekran sie włacza na chwile, widzę pulpit, okienka gg, steam, ale to raptem na 2 sekundy, i komp się wyłacza. Nie mam pojęcia co może być grane..nieraz siedziałem całymi dniami na pc, od rana do nocy i nic takiego nie występowało, żądnych innych problemów wcześniej też nie było. Proszę o pomoc, może ktoś miał podobny problem i rozwiązał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była taka możliwość, sprawdź kartę np. u kolegi. Jeśli będzie ok, to z kartą jest wszystko w porządku. Druga możliwość to taka, aby wyjąć kartę ze slotu, i potem uruchomić komputer. Grafika co prawda będzie z płyty głównej, ale przynajmniej zobaczysz, jeśli jest to samo, to wina karty, ale nie wykluczam że wina może tkwić też po stronie zasilacza. Z nim zrób to samo, jak z kartą, sprawdź go w innym kompie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...