Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Hawken

Polecane posty

Powiedzcie jak u was chodzi ta gra, bo odpalałem to na całkiem mocnym kompie w full hd i maksysmalnych ustawieniach grafiki + vertical sync + physyx i jest słabo 30 - 80 klatek. Strasznie się wacha w tym przedziale, nawet zjazd z detalami do low i rozdzielczością do 1280*800 daje stałe marne 45 klatek, przy których czuć taki jakby ciężar/powolność przy poruszaniu się, a gdy stanę sam w kącie to mam 60 klatek non stop i kierowany robot rusza się normalnie. Grać się da, ale ja lubię komfort :) I czy da się odpalić tekstury w wysokiej rozdzielczości, bo w menu po zmianie na wysoką jakośc program i tak przestawia automatycznie na mid/średnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek 4850, dwurdzeniowiec na 2,4 GHz, Win7 32 bit, gra chodzi całkowicie płynnie na średnich/wysokich w 1152x864. I zdecydowanie da się odpalić tekstury na high/ultra i nie trzeba przy tym żadnych machinacji robić. Jeśli faktycznie ci wraca do mid po kliknięciu Apply, skontaktuj się z supportem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://community.pl...lefield-awaits/

Hawken przenosi się na steama. Najpierw trafią tam obecni testerzy, a po doszlifowaniu patcha, podwoje zostaną otwarte. Jako, że przy okazji zostanie wypuszczonych kilka z dawna oczekiwanych zmian i poprawek, a także contentu, krótko mówiąc, excited.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...