Skocz do zawartości

Bład Danych(CRC) Gothic 4 Arcania


FuuX

Polecane posty

Witam;)

Otóż zakupiłem sobie CD-Action z Gothic 4 Arcania.Podczas instalacji wyświetlił mi się taki błąd:

ArcaniaBlad.png

Gdy kliknę Ignoruj to powtarza się ten sam schemat z każdym kolejnym plikiem ;(

Proszę o Pomoc,grę Uruchamiam przez Folder Data na płytce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj skopiować pliki z płyty na dysk i wtedy odpalić. Sprawdź, czy płyta jest czysta i nieuszkodzona, spróbuj uruchomić ją w innym napędzie, wyłącz emulatory i napędy wirtualne na swoim komputerze.

Jeśli nic nie zadziała i błąd CRC będzie dalej wyskakiwał - wyślij płytę do reklamacji. FAQ reklamacyjne masz tu: http://www.cdaction.pl/ekstra/reklamacje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie kopiowania nie chce skopiować pliku setup2.bin więc dałem ignoruj i włączyłem instalację kiedy poprosiło o ten właśnie plik skierowałem instalator na ten folder i nadal jest ten sam bład.

@Edit

Płytka nie jest zarysowana nie miała nawet szans być draśnięta po przyjściu ze sklepu zaraz ją włożyłem i zainstalowałem i oczywiście mam ten wspaniały błąd -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim oddasz płytkę do reklamacji spróbuj jeszcze 1 sposobu. Ja tak robię kiedy mam starsze płyty, nawet porysowane.

Otóż za pomocą programu CloneCD robię obraz mojej płyty i instaluje przez daemon toola-oczywiście o ile płyta nie jest jakoś zabezpieczona przed tym programem. Zrobiłem tak z moimi starszymi grami, których nie mogłem skopiować na dysk bo wyskakiwał błąd CRC i pomogło;)miałem podobny błąd co Ty ze Stalkerem z CDA i mi ten sposób pomógł:)sprobuj tego jeszcze:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strusiek jutro takiego sposobu spróbuję ^.^ Bo dziś kolega mi napisze czy u niego doszła instalacja do końca bez błędów.

@Edit

Kolega pisze że u niego się zainstalowało ale nie pójdzie bo ma słabszegfo PC ;(

Czyli u mnie jest coś nie tak? Nie wydaje mi się żębym miał uszkodzony napęd...(chyba)xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakoż, że miałem ten sam problem próbowałem wyszystkiego, ale nic nie pomagało. Nie umiem montować przez daemon tools więc nie wiem czy to działa ale jest chyba tylko jeden sposób czyli instalować i odinstalowywać i tak ciągle aż nie zadziała. Mi to pomogło, ale najpierw użyłem magii i wyciągnąłem płytę i koszulką wytarłem tam gdzie widziałem małą rysę. :P Następnie zainstalowałem, wszystko śmigło trochę zatrzymało się na tym pliku gdzie wywalało błąd i poszło. Spróbuj tak jak ja może się uda :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowsze napędy miewają problemy z odczytem.Zdecydowanie prubuj na innym komputerze.

Analogiczny problem miałem z Drakensangiem (też CDA) , pojedyńczy niekopiowalny plik przeniosłem na pendriwe.

Tylko jeden (z trzech posiadanych) napędów DVD był w stanie odczytać płytę.

pzdr

mrcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...