Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nick Wazalski

Podroz do Wnetrza ziemi

Polecane posty

ja mam problem z runami układam je tak jak podał to NeXIcE ale nic sie nie dzieje przez co stoje w miejscu i się wkurzam :x

Od lewej

1. Czerwony obrazek przedstawiający matkę z dzieckiem.

2. Żółty obrazek przedstawiający kłos zboża.

3. Filetowy obrazek przedstawiający górę.

4. Czerwony obrazek przedstawiający maszynę tkacką.

5. Niebieski obrazek przedstawiający burzę.

6. Pomarańczowy obrazek przedstawiający maski.

7. Niebieski obrazek przedstawiający wodę

8. Zółty obrazek przedstawiający ścinany sierpem kłos zboża.

9. Niebieski obrazek przedstawiający zębatkę.

10. Zielony obrazek przedstawiający znak chemiczny.

11. Niebieski obrazek przedstawiający latającego ptaka.

12. Brązowy obrazek przedstawiający latarnię morską.

chyba juz jest dobrze

przepraszam za dwa posty ale byl chyba jakis blad na serwerze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem co chcesz powiedzieć ale chodzi ze ta folka powinna zniknąć mi z ekwipunku jeśli by była przekazana tak jak te kijki jeśli ją dała i powinna pokazać sie następne zadanie z tym pterodaktylem a tu nic z tego i zdaje się powinno to nastąpić w trakcie rozmowy tak ja to się dzieje z kijkami a tu lipa pyzatym ja właśnie tak robie niedojdę to poszkodowanemu ale temu w czerwony a on nie reaguje na to tylko powtarza dialog o tym ze jego kumpel ma złamaną nogę i potrzebuje czegoś na uśmierzenie bólu. spróbuje może odnowa . Ps a może ta fiolka jest pusta?? dla pewności bierzecie w ekwipunku najeżdżacie myszą na fiolkę potem z nią na opcję dialogową czy jak tzn fizyczne jakie ruchy wykonujecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest taka, że temat z tabletkami powinien z białego zrobić się szary, czy jakoś tak. Mówisz, że dalej masz fiolkę, więc coś tu jest nie tak. Możliwe, że to błąd gry, spróbuj przejść od nowa.

W solucji pisze tak:

"Na przełaj przez pieczarki - wal na przełaj aż do następnego ekranu. Za pomocą laptopu zbadaj ogromne grzybuszony. Nieznany gatunek. Zetnij nożem kilka mniejszych grzybków na ziemi. Idź przed siebie, aż zobaczysz chatkę na szczycie grzyba. Wespnij się po schodach. Trafisz na posterunek obserwacyjny. Porucznik Lenkoff nie jest najbardziej zadowolonym z trepów, ponieważ jego towarzysz złamał nogę i postękuje z bólu. Każ Ariane wypytać go o wszystko, a potem wspomnij o pigułkach łagodzących ból."

Spróbuj jeszcze wykonać te wcześniejsze czynności, bo gra jest liniowa. Jeżeli nie zrobisz czegoś co było wcześniej nie przejdziesz dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z runami układam je tak jak podał to NeXIcE ale nic sie nie dzieje przez co stoje w miejscu i się wkurzam :x

Od lewej

1. Czerwony obrazek przedstawiający matkę z dzieckiem.

11. Niebieski obrazek przedstawiający latającego ptaka.

LOL. Gdyby nie wy, nigdy bym nie domyślił się, że te obrazki przedstawiają właśnie to. Jak już to przeczytałem, to poszło z górki i sam ułożyłem całość, ale gratulacje dla tego, który tak to narysował. :evil:

Ogólnie sporo trudności jest nie z powodu zagadek, tylko kamer i tego, że niektóre rzeczy trzeba zrobić w odpowiednim czasie i miejscu, strasznie to utrudnia grę. A te znikające stópki to już kompletnie dobijają - w ogóle nie wiedziałem, gdzie jest ta aptekarka, nawet jak przeczytałem w solucji jak do niej dojść, to dopiero po minucie klikania znalazłem taką ścieżkę, żeby się kamera przestawiła i bohaterka w ogóle raczyła przejść w to miejsce. A z włożeniem owocu do tej machiny, żeby dinuś zaczął ją napędzać było to samo - po minucie bezładnego klikania dopiero gra "zaskoczyła" i otworzyła tą klatkę. Strasznie to wkurza :x .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w takiej sytuacji: mam znaleść części do urządzenia przez które ludki mają zobaczyć że na ziemi nie ma wojny, no i w solucji pisze że mam iść do sklepu Herkulesa i tam w środku znajdę jedną z części. tyle tylko że gdy każe Arienie otworzyć drzwi to mówi że są zamknięte. W solucji nie piszą nic o zamkniętych drzwiach i stoje w ślepym punkcie. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast problem (nie wiem czy istotny) ale jak nabrać wody do buteleczki na plaży przed wejściem do kopalni?? Nigdzie nie ma interakcji... a w solucji jest napisane aby to zrobić :?
Wodę nabiera się jeszcze przed kładką. Stań w miejscu, gdzie wyszedłeś z przejścia z wulkanu, weź manierkę w rękę i jedź kursorem powoli wzdłuż brzegu. Fakt, trudno to znaleźć, ale to tam. A woda będzie Ci potrzebna później
jeśli chcesz zrezygnować z pierwszego zakończenia i przejść całą grę
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, iż filmiki z gry zamiast obrazu wyświetlają to:

http://img182.imageshack.us/img182/4580/16685193gk0.jpg

Dźwięk w filmikach jest taki jak powinien, więc podejrzewam, że to problem kodeków obrazu.

Mam „K-Lite Codec Pack 3.6.5”.

Sama gra również nie sprawia problemów, poza tymi właśnie filmikami.

Bardzo proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
podejrzewam, że to problem kodeków obrazu.

Mam „K-Lite Codec Pack 3.6.5”.

Sama gra również nie sprawia problemów, poza tymi właśnie filmikami.

Bardzo proszę o pomoc.

Spróbuj wykonać taki trik: Start -> Programy -> K-Lite Codec Pack -> Configuration -> i uruchom ffdshow video decoder.

Kliknij na drugą opcję od góry: DirectShow, zaznacz opcję "Nie używaj ffdshow w" i tam po średniku dopisz plik wykonywalny .exe gry (w rzeczonej linijce powinny już być jakieś przykładowe nazwy wpisane). Odpal i zobacz czy pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wykonać taki trik: Start -> Programy -> K-Lite Codec Pack -> Configuration -> i uruchom ffdshow video decoder.

Kliknij na drugą opcję od góry: DirectShow, zaznacz opcję "Nie używaj ffdshow w" i tam po średniku dopisz plik wykonywalny .exe gry (w rzeczonej linijce powinny już być jakieś przykładowe nazwy wpisane). Odpal i zobacz czy pomogło.

Nie pomogło. Dziękuję niemniej za radę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gra mi się wyłancza. To znaczy instaluje grę, włanczam ją, wybieram nową grę, oglądam filmik jak się ta dziewczyna rozbija tym helikopterem, już mam zacząć grać a wtedy wywala mnie na pulpit. Co mam zrobić? Z góry dzień kuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...