Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nazgul125

[100-120zł] Słuchawki z mikrofonem

Polecane posty

HS-800 sa bardzo wygodne (o ile masz dosc waska glowe) maja krecace muszle i latwo przystosowuja sie do glowy. Maja bardzo fajy pilot na kablu i IMO (IMO!!!!!!!!!) dobrze brzmia. Tak, poprzednie moje sluchwki to jakies dziwne cos z nieznanej firmy, nawet nie mialem pojecia skad sie znalazly w mojej szawce, a potem philipsy za 50zl z Euro AGD/RTV i nie ma to zbyt duzej roznicy jak graja bo tego kompletnie nie odrozniam. Kupilm je dla wygody co denerwowalo mnie u poprzedniczek i bardzo dobrze sie sprawdzaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę masz duże doświadczenie w temacie.

Załóż Koss UR40 lub chociaż rozciągnięte Alphy na głowę i zacznij się wypowiadać na temat wygody fatalek.

Sam miałem okazję porównać je do Senek HD201, były mniej wygodne, znacznie gorzej grały, bas był mocny i wylewał się na inne pasma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HS-800 sa bardzo wygodne (o ile masz dosc waska glowe) maja krecace muszle i latwo przystosowuja sie do glowy.

Wygodne, łatwo się przystosowują, a musisz mieć wąską głowę? Skoro się dostosowują to nie powinno być różnicy.

Maja bardzo fajy pilot na kablu i IMO (IMO!!!!!!!!!) dobrze brzmia. Tak, poprzednie moje sluchwki to jakies dziwne cos z nieznanej firmy, nawet nie mialem pojecia skad sie znalazly w mojej szawce, a potem philipsy za 50zl z Euro AGD/RTV i nie ma to zbyt duzej roznicy jak graja bo tego kompletnie nie odrozniam.

Piszesz że grają dobrze a potem że nie rozróżniasz? To chyba nie za dobrze świadczy o creativach skoro nie rozróżniasz philipsów za 50 zł a słuchawek za 100 zł. Polecam poużywać HD380 czy Shure 750 DJ, dowiesz się co to są dobre, wygodne, zamknięte słuchawki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo dobre i wygodne sluchawki
o ile masz dosc waska glowe
latwo przystosowuja sie do glowy.

To co w końcu?

Wygodne, niewygodne?

Sam się nie możesz nawet zdecydować.

nie ma to zbyt duzej roznicy jak graja bo tego kompletnie nie odrozniam

Chwila...

Twierdzisz że nie ma odróżniasz ich, nawet nie słuchałeś polecanych przez inne osoby słuchawek (HD201, Tactic Alpha), ale polecasz HS800?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ani Philipsy, ani Tactici się nie na dadzą do nagrywania...Ale jak już jakoś miałoby ten mikrofon słychać, to ewidentnie bierz Tactic3D Alpha. Chyba, że chcesz kupić sam mikrofon, to do nagrywania Behringer C1-U, dobry interfejs i rzecz jasna- pop filter. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...