Skocz do zawartości

Polecane posty

@cOr - http://allegro.pl/god-of-war-wstapienie-ascension-pl-nowa-folia-w-wa-i3237929524.html - wychodzi jeszcze taniej niż to co podał Stillborn - 119 zł + 9 zł list polecony priorytetowy = 128 zł łącznie. Ok. 132 zł wychodzi w sklepach znalezionych na Ceneo. Zawsze jest jeszcze pozytyw na allegro i punkty PayBack, jeśli zbierasz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile to dla Ciebie jest tani no i jaka wersja cię interesuje (pudełko czy elektroniczna) Mimo wszystko imho poniżej 120 nigdzie nie znajdziesz, chyba że w jakimś rosyjskim sklepie. To jest ActiBlizz oni muszą żreć kasę, bo jak nie to lipa :S Osobiście uważam, ze lepiej wyposażyć się w Torchlighta II za połowę ceny ;p

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Gdańszczan: na Matarni w Media Markt można zakupic trochę staroci po 14,90: Xmen Origins: Wolverine, Blur, Singularity, Prototype, Star Wars: Force Unleashed. Natomiast w REALu na Osowie po 9,99 również Blur lub Amnesia (zamiast nowego CDA :P). Selgros Osowa oferuje po duuuzych obniżkach Zeno Clash (chyba koło 6zeta), Capsized, Serious Sam HD, Red Faction Guerilla itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Winkielek

http://www.keye.pl/games/product/id/4007/Diablo-Diablo-3---KLUCZ

To jest najtańsze co znalazłem. jak już wspominałem można jeszcze poszukać rosyjskiej wersji, ale istnieje ryzyko zbanowania konta (a szkoda wydać tyle kasy a potem nie móc grać, no i ta wersja będzie tylko RU (ActBlizz wyłączył dla niej wspieranie innych języków, bo... była tańsza i za dużo ludzi ją kupowało :S).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję Borderlands GOTY (to jest edycja ze wszystkimi DLC?), najlepiej by było, gdyby to nie był sklep internetowy, gdyż nie mam sposobu płacenia przez internet.

EDIT. Już znalazłem w Media Marku w Przemyślu, Premium Games wersja

Edytowano przez DDzu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DDzu

właśnie chciałem się zapytać ile kosztuje w Borderlands 1 GOTY, ale oryginał w pudełku, w media markcie czy empiku. Pytam się po jest promocja na steamie, tylko że kosztuje 30 z groszami, więc muszę kupić PaySafeCard za 40 zł, a za takie pieniądze może będę miał w pudełku.

Edytowano przez gutol12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

W tamtym media markcie w Przemyślu masz za 40 zł (wersja PO) lub 50zł (wersja PG) [sądzę, że nie ma róznicy pomiędzy nimi, jedynie cena] + ewentualne koszty dostawy (ja do Wrocławia mam 15 zł za dostawę do domu lub 8 zł za dostawę do paczkomatu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szyszon - Spróbuj szczęścia na ebayu lub allegro, duke nukem 3d wyszedł już jakiś czas temu i jego pudełkowa wersja jest obiektem uwagi kolekcjonerów.

Gdzie znajdę dość tanio pudełkowe Guild Wars 2? Może być sklep internetowy.

Jeżeli nigdzie nie ma jakiejś promocji, to mogę wziąć klucz i box dokupić na allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, gdzie poza (muve.pl i Steamem) można dostać Season Passa/pakiet dodatków do Borderlands 2? Ceny na tych dwóch serwisach wahają się w przedziale 120-140 złotych, co graniczy z absurdem - samą grę można dostać za nieco więcej niż połowę tej kwoty. Wyhaczyłem to na stronie Media Martkt, jednak jest to wersja na PS3 - pecetowej braknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...