Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomi8191

Rozwiązany: Nowy laptop 1250zł

Polecane posty

Witam.

Poszukuję taniego nowego laptopa/notebooka do użytku domowego jak i na studia. Służyć będzie głównie do przeglądania Internetu, muzyki, filmów no i czasem w coś starego może jeśli da rade to się zagra.

Zamierzam używać Linuxa więc systemu nie musi być. Wątpię aby w tej cenie coś było bez zintegrowanej grafiki, ale jeśli to bardzo chętnie. Może być to Intel lub AMD co uważacie za lepsze, na laptopach się nie znam.

Mobilność i duży rozmiar ekranu nie są mi bardzo potrzebne, byle nie mniej niż 15cali i wole aby był troszkę szybszy niż pakować kasę w wielkość.

Rozmiar dysku jak i waga też nie musi powalać. Kolor nie gra roli. Allegro odpada, sklepy internetowe jak najbardziej wink_prosty.gif

Co musi być w laptopie/notebooku to: Kamerka, mikrofon i Wi-fi,

To już pewnie standardy ale w tej cenie nie wiem jak to jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny laptop, ale skoro i tak ma zintegrowana grafe i chyba nie będzie inaczej w tym przedziale cenowym to wole zaoszczędzić i wydać max 1000-1100zł coś co ma te 4GB ramu i 2 rdzeniówkę chyba się znajdzie ? Grafika wiadomo Intel jakiś, czy to jest dobre ? Będzie sobie dawało rade z czym kolwiek ? Jak to jest z tymi zintegrowanymi Intela ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te 1100 to może być problem, osobiście wolałbym dołożyć przynajmniej do http://www.x-kom.pl/p/76712-notebook-laptop-15,6-lenovo-ibm-b570-b800-4gb-320-dvd-rw.html , jeżeli liczysz na w miarę dobrą jakość wykonania.

Integra Intela do codziennego użytku wystarczy, do gier to jak wiadomo nie bardzo, chyba, że tych naprawdę mało wymagających.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny najpewniej go kupie. Ten procesor 1,5 GHz dobry jest w porownaniu do tego z 1 modelu ? Grafika ta sama ramy tez. No naprawde mi odpowiada. Za ta cene raczej nic lepszego sie nie wykombinuje. Dziekuje za pomoc ;) Jeszcze jedno pytanie ta grafika zintegrowana wiesz jaki to model ? bo chyba jest kilka od Intela i troche sie roznia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Celeron jest mniej więcej 30% wolniejszy od tamtego Pentiuma, ale do podstawowych zastosowań wystarczy i różnica przy przeglądaniu neta itp nie powinna być zbytnio zauważalna. Co do grafiki, to o ile się nie mylę w obu modelach siedzi HD Graphics 2000.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz :) Zastanowię się miedzy tymi dwoma. Tylko tyle ze bym musiał do tego 1 dopłacić za procka 100zł tak to niczym się nie różnią. Ale 30% to trochę jest, ale w sumie nie potrzebne tez :P No nie wiem zobaczy się jeszcze. Jak już będę wiedział to temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...