Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PLDan

Rozwiązany: Fifa 13 - nie uruchamia się

Polecane posty

Witam

Mam problem.Fifa 13 włacza się,moge wybrać jezyk i kiedy dochodzi do zapisania profilu wywala mnie do pulpitu .

Oczywiscie gre mam orginalna i komputer spelnia bez problemu najwyzsze wymagania gry.Posiadam Windows 7 32bity.

Proszę o pomoc,probowalem wiekszości z tutejszych sposobow i nadal nic.Nawet formata zrobilem.Czuje że kasa poszła w błoto. ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem jak Seweryn1212.

Rozwiązałem go w sposób jak wcześniej ktoś napisał. Stworzyłem nowe konto Urzytkownika.

Jeden myk w tej grze mi nie działa, pokazuje mi cały czas, że nie mam połączenia z EAS i dlatego nie mogę grać w ULTIMATE TEAM i nie pokazuje jaki LVL posiadam a tak gra śmiga :) Polecam

Daj znać czy pomogło ^-^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem to lecz nic z tego tylko ze ja mam wersje sciagnietą z torrentow i moziliwe ze w tym tkwi problem.Oczywiscie mam orginalny polski klucz tylko szkoda mi bylo zostawiac PC na cała noc aby się ściagnęło to zainstalowałem torrenty na smartfonie i sciagnelem przez wi-fi.

Teraz sciagam wersje z orgina i dam znac co i jak.

Mam nadzieje ze bedzie chodzić jak trzeba bo nie po to wydałem 100zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam problem mianowicie wywalało mnie pierwsze przy pierwszym włączeniu jak chcialem stworzyc swoj profil pomogło jak nie tworzylem go za pomoca klawiatury tylko pada a teraz gdy chce wybrac sterowanie i daje myszką na klawiature to tez mnie wywala jednak jak daja pada to gra działa. Jednym słowiem wywala mnie jak uzywam klawiatury w grze;/ jakies porady?? Nie przepadam i nawet nie umiem grac padem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Nie wiedziałem, że EA potrafi zamiast poprawić grę patchem, kompletnie ją zepsuć. Dzisiaj na Originie dostałem wiadomość, że aktualizacja właśnie mi się ściąga. Ucieszyłem się, bo profilu nadal nie mogłem wczytać, a więc była nadzieja na rozwiązanie problemu. Włączyłem Fifę, elegancko udało się wczytać profil, ale pojawił się o wiele gorszy problem po tej łatce. Mianowicie nie działa mi klawiatura i pad w menu, przez co nie mogę nawet rozegrać meczu. Myszką mogę co prawda tak zrobić, aby włączyć meczyk, ale potrzebne jest przecież potwierdzenie przed graniem przyciskiem START albo spacja. Co robić, panowie? Miał ktoś w ogóle taki problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nadal nic z tego nie wyszło. Kpina to mało powiedziane. Zwracam się z kolejnym zapytaniem: czy można jakimś cudem oddać grę do sklepu mimo wykorzystanego kodu?

Gra ma 90-cio dniową gwarancję, jest możliwość zwrotu/zamiany, lecz jest to nieopłacalne, ponieważ nowy egzemplarz także po kilku meczach przestanie działać. Nie pisz do eaSUPPORT. Odpiszą dzień po upływie gwarancji, żeby czekać lub wymienić grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jeśli macie problem ze stworzeniem profilu to wystarczy wkleić w miejsce gdzie zapisują się profile jakiś sprawny profil z FIFA 12. Metoda działa na 100%, bo podobnie miałem z FIFĄ 12, i wtedy wgrałem profil z FIFY 11 i również pomogło. Oczywiście po wgraniu starego save można zrobić nowy. Mi to pomogło i wszystko śmiga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dość dużo osób ma problem z wczytywaniem profili. Ja rozwiązałem go w taki sposób że skopiowałem wszystkie pliki z folderu dokumenty/fifa 13 i wkleiłem do folderu c:/users/jakiś user utwożony przez fife jak macie nazwe z polskimi nakami to tam będzie np. micha(jakiś nieznany znak)/fifa 13

A żeby gra się uruchomiła należy zrobić to co pisali wcześniej czyli ustawić co trzeba na tryb zgodności i fife uruchomić jako administrator wkleić do fifasteup w dokumentach to co ktoś na pierwszej stroni tego wątku pisał i do tego jeszcze trzeba folder z zaistalowaną grą wkleić C:/program files/orgin games oczywiście jeżeli się tam nie znajduje, ponieważ niektórzy z jakiś powodów mają go zupełnie gdzie indziej

I mam jeszcze pytanie czy ma ktoś sposób na to że gra się zacina?

Oczywiście wcześniej gra działała a dzisiajj włączam i gra się zacina nie wiadomo czemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rezor - szok, ale patent ze skopiowaniem plików z dokumentów do users/documents/Fifa 13 to lekarstwo na moje problemy związane z profilem i z niedziałającymi kontrolerami. Po tak długiej walce w końcu mogę normalnie zagrać w Fifę 13. Dzięki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj Panowie mi pomożecie, pytałem na różnych forach. Ludzi z EA nie odpowidają.

Mam oryginalną Fifę 13, komp spełnia wymagania, mam aktualne sterowniki do karty graficznej.

Kiedy odpalam grę, odpala się ona w podstaowych ustawieniach graficznych, a nie tych, które ustaliłem.

Potem jest kolejny problem, kiedy poajwia się info o autozapisie przestaje chodzić klawiatura.

Kiedy próbuję odpalić mecz to wywala do windowsa, udalo mi się odpalić jedynie trening i grę online. Ale i tak wszystko w złych ustawienaich graficznych.

Co mam zrobić, aby mi ta Fifa działała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poda ktos wkoncu konkretny link do pobrania aktualizacji? Bo kazdy tylko pisal zeby sciagnac z origina gdzie tam tego gowna znalezc nie moge na goglach szukam i szukam i tez wszedzie tylko pisze ze juz do pobrania aktualizacja ale nigdzie pobrac nie mozna. Prosze niech ktos poda link do aktualizacji bo walcze z ta fifa juz od 2 dni i jeszcze troche to podejrzewam ze niczemu nie winny komputer moze na tym ucierpiec i wyleciec przez okno... Najpierw sie wgl nie chciala wlaczac gra, pogrzebalem i pobawilem sie w zmiany nazw uzytkownika i komputera i nie pomoglo, sciagnalem najnowsze tery do karty to dalo tylko tyle ze wyswietla sie logo EA i po chwili crash... Pomozcie bo to juz naprawde przestaje byc jakkolwiek zabawne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje zmienianie profili może zastąpić coś takiego

skopiowałć wszystkie pliki z folderu dokumenty/fifa 13 i wkleiłem do folderu c:/users/jakiś user utwożony przez fife jak macie nazwe z polskimi nakami to tam będzie np. micha(jakiś nieznany znak)/fifa 13

A żeby gra się uruchomiła należy zrobić to co pisali wcześniej czyli ustawić co trzeba na tryb zgodności i fife uruchomić jako administrator wkleić do fifasteup w dokumentach to co ktoś na pierwszej stroni tego wątku pisał i do tego jeszcze trzeba folder z zaistalowaną grą wkleić C:/program files/orgin games oczywiście jeżeli się tam nie znajduje, ponieważ niektórzy z jakiś powodów mają go zupełnie gdzie indziej

I mam jeszcze pytanie czy ma ktoś sposób na to że gra się zacina?

Oczywiście wcześniej gra działała a dzisiajj włączam i gra się zacina nie wiadomo czemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Problem w tym, że na początku po meczu wywalało mnie z gry do pulpitu. Postanowiłem sformatować kompa. Po formacie czyli teraz zainstalowałem FIFE i gdy włączam rozdzielczość jest jakaś mniejsza, są paski po bokach .. Wszystko ustawiam po kolei, a gdy mam do wyboru ulubioną drużynę przestaje mi działaś klawiatura. Kontynuje myszką, tworze profil, a tu komunikat, że nie może zapisać profilu. Jest opcja pominięcia tego lecz nie funkcjonuje. Nie mam siły do tej gry.. Próbowałem naprawić instalacje, jest aktualna, zaznaczałem plik tylko do odczytu, robiłem reinstall, zmieniałem nazwę komputera i konta na origin bez polskich znaków, aktualizowałem sterowniki kart graficznej. Proszę o pomoc. Nie mam pojęcia co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masakra. Radość z zakupienia oryginała FIFY13. i człowiek ma nadzieje na bezproblemowa i wspaniałą grę. ale nie....

wszystko ładnie pięknie zainstalowane a później problemy. gra się nie uruchamiała

a wiec szukanie w Google przeczytanie mnóstwa porad. no i zaczynamy. zmiana nazwy użytkownika na takie bez polskich znaków aktualizacja sterowników, zaznaczenie pliku replay0.bin na "tylko do odczytu" oraz zrobienie tricku z media playerem

no i nareszcie wszystko ładnie pięknie działa, wszystko się wczytuje profil również( a z tym też miałem problem, ale dziki postom tutaj udało się naprawić) no tylko teraz gdy próbuje rozegrać jakikolwiek meczy grę wywala do pulpitu ;/ i nie wiem co zrobić ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście poszukaj pliku fifacongig powinien znajdować się w folderze z zaistalowaną grą a potem Game\fifasetup i zmień

lub ręcznie w dokumentach/fifa 13 pliku fifasetup i zmienić w linijkach resolution wind i hight

ewentualnie w

c:/users/jakiś user utwożony przez fife jak macie nazwe z polskimi nakami to tam będzie np. micha(jakiś nieznany znak)/fifa 13

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem ze po wybieraniu języku fifa sie wylaczy. W nazwie komputera nie mam polskich znakow(ale duze litery) uruchamiam gre jako administrator. mam najnowsze stery do karty graficznej. w dokumentach zmienilem plik replay0.bin na tylko do odzcytu ( co mi dalo ze moge wybrac jezyk bo wczesniej sie nawet nie wlaczalo). wydaje mi sie ze wiekszesc z waszych rad wykozystalem i nic. ; / dodam ze fifa nie jest orginalna, ale dziala u 4 osob. nawet sprawdzilem u brata i tez smiga. dodam ze mam win 7 x64 profesional nie wiem czy to sprawia jakis problem. jeszcze zrobilem ten trik z media player.

Jeszcze jakies rady?

Piratom nie pomagamy. Otrzymujesz ostrzeżenie - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Otóż mam podobny problem z Fifą 13,a mianowicie,gdy próbuje ją włączyć nic się nie dzieje,ale proces istnieje.Gra wcześniej działała,ale wyłączała się po każdym zakończonym meczu więc postanowiłem zrobić reinstala.No i po tym reinstalu już nic nie działało.Próbowałem wielu propozycji które tu padały nic nie pomogło.A więc moje pytanie jest proste czy ktoś miał podobny incydent i czy go rozwiązał albo słyszał o tym i wie jaka jest przyczyna tego i sposób rozwiązania.Nie chodzi mi,że wywala mnie przy tworzeniu profilu czy przy intrze,ta gra w ogóle się nie chce odpalić.Proszę o szybką odpowiedź nie chciałbym zmarnować 150zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...