Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PLDan

Rozwiązany: Fifa 13 - nie uruchamia się

Polecane posty

Ja też miałem problem z uruchomieniem i wystarczyło zmienić nazwe systemu na taką bez polskich znaków .

Ale gdy ropoczynam kariere np trenera to jak chce zagrac mecz wyłacz mi sie gra ... a tak to szybki mecz czy cos innego działa bez problemów czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak moge naprawić ten bład z karierą ? ps mam orginała i windows 7

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adorianu przepraszam, nie chciałbym być niemiły, ale ile ty masz lat? Zachowujesz się jak małe dziecko, ciągle pisząc to samo. Tobie pomogło, ale zrozum, że tobie, innym nie pomaga. Nie rozumiem tego, że ciągle piszesz to samo i przede wszystkim jaki masz w tym cel. Na każdej stronie tematu są twoje 2-3 posty, o niemalże identycznej treści. Nie czytałem tego co było w twoim linku, kiedyś bardzo długo zajmowałem się edycją FIFA, byłem administratorem dużego serwisu o tejże grze i wydawałem nawet dodatek, na którym być może nawet i grałeś. :) Podałem rady, które może innym się przydadzą, więc przestań być egoistą, zaśmiecać temat pisząc ciągle to samo. Dziękuje. :)

Lampard8, wywal katalog FIFA 13 z Dokumentów i spróbuj jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zmiana nazwy uzytkownika pozwoliła na to by gra się odpaliła, to fakt. aktualizacja sterowników nic nie dała jak i EA aktualizacja. Wywaliłem też z moich dokumentów to i nic nie pomogło bo żeby przejść pierwsze logo trzeba zastrzec tego bina.

EDIT: btw zabawa w zgodności tez nie pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIn 7, 2gb ram, radeon hd4800, łącze 40mb procesor athlon 2 x3 2,7ghz

Gra wyłącza mi się w momencie kiedy zaczynam tworzyć ustawienia osobiste. co się wybiera poziom drużynę itp.

jak mi ładuje stare ustawienia z clouda z fifa12 to przy potwierdzeniu wyboru ulubionego klubu jest crash, a jak stwierdzam ze swoje ustawienia wybiorę od początku to jest crash podczas wyboru poziomu gry komputera, co masz początkujący i amator itp.

może teraz jaśniej jest ;p

EDIT: Na XP nie powinna działać jak widać na opakowaniu, gra tylko vista i 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolacze sie do ludzi ktorym nie wlacza sie fifa 13

kupilem sobie dzis fife i

jak zaznaczam uruchom jako administrator co pomagalo mi w fifie12 gdy klikam graj nic sie nie wlacza

jak odznaczy administratora to wlacza mi sie logo przechodze do kry ale jedyne co widze to messiego jak sie cieszy i tak sie cieszy az nie klikne alt+f4 :P moje GG 13603811 jak by ktos znalazl rozwiazanie to prosil bym napisac oczywiscie fora bede sledzil

DZIEKI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z FIFA 12 może ci wywala dlatego, że miałeś jakieś łatki, dodaną drużynę, lub ustawioną po prostu, której w tej FIFA już nie ma. Zmieniłeś atrybut replay0.bin na "tylko do odczytu"?

wropel przeczytaj cały temat. Zmień atrybut pliku replay0.bin na tylko do odczytu, w FIFA 12 miałem to samo i mi pomogło, w 13 już nie potrzebowałem takiego rozwiązania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra smile_prosty.gif psychicznie przygotowałem się na format ale proszę bardzo biggrin_prosty.gif

KOMPUTER:

AMD Athlon II x2 250 3.0GHz

Płyta ASUS M4A78-EM

RAM 4GB Geil, karta GeForce GT240

Win 7 x86

No i gra oczywiścię wyłącza ( ona sie wogole nie wlacza xD) przy wciśnieciu przycisku graj w menu z ustawieniami itd. i pokazuje się obrazek "EA SPORTS football club" i po 5 skeundach obrazek znika, porces wygasa i kompletna cisza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MisiekAK47, patch pobierasz poprzez program Origin. Jak aplikacja sama nie będzie alertować, że łatka łatka jest dostępna, to wciśnij drugim przyciskiem myszy na okładkę FIFA 13 i tam wybierz "Sprawdź aktualizacje". smile_prosty.gif

RafalPL, wnioskuję, iż masz Windows XP? Nie jest powiedziane, że na nim gra będzie działać. Utwórz nowe konto użytkownika bez polskich znaków. :)

luki044, na ustawienia osobiste powinna pomagać zmiana atrybutu pliku "replay0.bin" na tylko do odczytu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie działa mi fifa 13 !!!!!!!!! napisze co zrobiłem :

- nazwa komputera bez znaków specjalnych

- skasowanie wszystkich plikow w dokumentach fify 10/11/12 !!!!!!

- patch origina

- no i mam najnowsze stery smile_prosty.gif

musi działać

zrobilem identycznie i I i i IIII DZIAŁA dzeki misiu proponuje usunac foldery z dokumentow

tylko teraz jak wybiore zespoly i klikne graj to mi gre wylacza xD nie no spoko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy to ten temat czy nie jezeli nie to przestawcie!.

Udało mi sie chyba rozwiazac problem z wylaczaniem sie FIFY 13 podczas uruchamiana , kiedy dochodzimy do aktualizacji danych z Sezonu 12 czyli klub klawa itd. , poprostu podczas tego uruchomienia wylaczamy internet calkowicie najlepiej kabel out. lecimy dalej dajemy ok wybieramy co i jak , jak przejdzie dalej konfigurjemy klawe, pada zapisujemy wylaczamy gre, wylaczamy origina , uruchamiamy podobnie logujemy sie na Origina uruchamiamy fife i powinna dzialac gra Online jak dziala to pisac pozdrowionka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalone! U mnie pojawiało się tylko logo FIFA i na tym koniec. Co zrobiłem:

-aktualizacja sterowników grafiki

-wywalenie polskich znaków z nazwy i opisu komputera oraz z konta

-zaznaczenie we właściwościach pliku fifa13.exe w zakładce zgodność pola "uruchamiaj jako administrator" (po tym kroku gierka zaczęła śmigać, aż miło, polecam od tego zacząć)

Prosiłbym o potwierdzenie czy jeszcze komuś to pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym że fifa włącza sie wybieram język, ustawienie i wyskakuje coś że nie moge zapisać profilu klikam pomiń i pokazuje mi sie na ekranie duże zdjęcie z fify i nic... Próbowałem z media playerem zmianą nazwy komputera, admina sterownikami i cały czas to samo...

odnośnie porady kolegi Pikas123 gdy chce gre uruchomić z zaznaczoną opcja jako administrator to wyskakuje mi pytanie czy pozwalam aplikacji na zmiany na twardym dysku klikam tak i nic sie nie dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopaki mam info z call center bo dzwoniłem do nich.Ogólnie to wygląda tak że na świecie są miliardy takich ludzi którzy odpalić nie mogą fify lub ich wywala,ogólnie koleś z call center wziął moje dane komputera z Dxdiag oraz logi z Origina które podobno mają pójść do centrali bo sobie tak zażyczyli.Również zostałem zapewniony że mój problem zostanie rozwiązany ponieważ centrala powysyłała im wiadomości że ma się w najbliższych dniach a nawet godzinach pojawić patch który będzie naprawiał wszystkie błędy także spokojnie siedźcie i już nic nie pykajcie bo możecie sobie gorzej zrobić niż macie. lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po parogodzinnej męce rozwiązałem mój problem. Co zrobiłem? Wystarczyło zmienić nazwę komputera, w której ciągle widniało moje: "Mów mi szefie" mimo tego, że zmieniłem nazwę konta. Nikt wcześniej nie wspomniał o nazwie komputera, ale jako pierwszy to chyba Cesc93 - dzięki chłopie. Bez tego postu z 10. rano nie włączyłbym Fify 13. Teraz pozostaje mi tylko ogrywać tę gierkę, a noc dłuugaaa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mogę zapisać profil, ale za nic w świecie nie chce mi go wczytać. Zawsze wywala do pulpitu zarówno z podłączonym do netu Originem, jak i offline. Ale za każdym razem tworzę nowy profil i wczytuję składy, karierkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam właśnie podobny problem do was, mianowicie na samym początku przy instalowaniu miałem problem już z net. framework musiałem go zainstalować ręcznie. Po zainstalowaniu chciałem sobie zagrać i tylko logo, dałem w moich dokumentach tylko do odczytu i Gra gdziała tylko do momętu jak się wybiera poziom gry albo swój ulubionu klub....

Mam Windowsa XP, kupiłem bo przed premierą czytałem jaki sprzęt bedzie potrzebny i pisało XP/Vista/7

Próbowałem wszystkiego co pisaliście w poprzednik postach.

Ma ktoś podobnie.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...