Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PLDan

Rozwiązany: Fifa 13 - nie uruchamia się

Polecane posty

PLDan nie jestem pewny czy oto chodzi ale sprawdź:

''Career Mode Crash

The problem seems to be related to a game face bug. If you delete it and don?t load a new one, the career mode can load up for you. Furthermore, make sure that you have deleted everything related to FIFA 12 (except for the save games) on your system.''

Co do tego że nic się nie dzieje po wyskoczeniu Logo Fifa znalazłem że może być coś z kontrolerem jeśli takowy mamy podłączony do komputera,że powinno się go odłączyć i podłączyć ponownie i można też pobrać do nich starsze sterowniki,lub w Moich Dokumentach w pliku fifasetup zmienić aspectratio na 1 zamiast 1,33336 także jak nikt tego nie próbował to sprawdzcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj ze zrozumieniem, nie wystarczy zmienić nazwy profilu windows na inna bez polskich znaków. trzeb NOWE KONTO UTWORZYĆ

mam jeszcze pytanie do osób które zakupiły pre-order z bonusami (adrużyna Adidas i 10000 kredytów EAS FC): po zarejestrowaniu obu kodów do Origina, nie mogę znaleźć tych 10000 kredytów. Czy ktoś może wie gdzie one są?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, miałem taki sam problem jak

No tak. Człowiek czekał tyle czasu, nawet gotów byłem zarwać nockę, żeby tylko pograć, ale jak zwykle coś musi stanąć na drodze. Tym razem kompletnie zgłupiałem, bo problem należy do tych poważniejszych. Nowa Fifa po prostu się nie uruchamia. Po kliknięciu 'graj' odpala się na 5 sekund proces i dalej nic. Próbowałem wszystkiego: kopiowanie plików z Fify 12, usuwanie folderu Fify 13 w dokumentach, usuwanie demka Fify 13 z dysku, usuwanie Fify 12, zmienianie ręczne ustawień w plikach tekstowych, odpalanie gry bez podłączonego pada, odpalanie na różnych detalach, z synchro pionową, bez niej, uruchamianie jako administrator, uruchamianie Origina offline, zmiana języka programu, naprawa instalacji, ponowna instalacja całej gry, szukanie aktualizacji. Nic z tego. Męczę się z tym godzinę, Google milczy na ten temat, a ja jak głupek wydałem 130 złotych na coś, co nie ma zamiaru zadziałać. Proszę o pomoc.

Nie wiem co pomogło dokładnie ale zrobiłem:

-Zmiana nazwy komputera, pełnej nazwy komputera oraz zmiana nazwy konta gdyż mam na imię Łukasz i wszędzie to było zawarte

-Mając aktualizowane sterowniki odinstalowałem je i zainstalowałem najnowsze

-usunięcie fify z komputera i ściągnięcie z Origina

-Zaznaczenie replay0.bin (UWAGA: ludzie którzy tego nie mają, ten plik z folderem pojawia się dopiero po uruchomieniu gry, jesli gra się nie włączy folder się nie pojawi!)

-Także zrobiłem trik z media playerem (u mnie był zaznaczony ale i tak go odznaczyłem i zaznaczyłem ponownie:

wszedłem do panelu sterowania----->programy---->pod Programy i funkcje jest zakładka Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows---->funkcje multimedialne----> i tam zaznaczyłem bo miałem odznaczone Windows Media Player

I teraz mam 1 wielki problem, nie mogę wczytać profilu, będąc uradowanym że gra działa zrobiłem profil wszedłem na arenę z 8 plansz 7 doprowadziłem na złoto (nie potrafię przejść podań na brązowym...) i coś mnie tchnęło, zapisałem wyłączyłem fifę i gdy uruchomiłem fifę nie mogę wczytać swojego profilu by grac cały czas muszę robić nowy profil oraz widzę windows za każdym razem gdy wchodzę w Sezon online...

Proszę pomocy jak zrobić by wczytywało mi profil i bym mógł grać sezon online?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie.

jak juz ktoś napisał w wielu przypadkach trzeba pada. ja tez dopiero dzisiaj do tego doszedlem.

ale wystarczy przez pada wejsc i grac juz na klawie.

ja najpierw zagralem szybki mecz z kompem i przestawilem kontroler na klawiaturke. (mozna grac sama klawiatura, bez myszki - pogrzebac w ustawieniach)

pozniej jak wszedlem w online gralem klawiaturka. ( chociaz pykanie pilki przed meczem padem)

mam nadzieje ze komus pomoglem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. mam tak jak napisałem wczesniej ze przez pada sie łącze z grą ale jak chcem ustawic na samą klawiaturę to mnie wywala na pulpit nie wiem co jest tak samo miałem w fife 12 i musaiłem ustawiać ręcznie tam gdzie zainstalowałem jest jakiś plik tylko ze jakoś teraz nie idzie !! moze macie coś na to, że mnie wywala jak chcem zapisać ustawiania sterowania. ( Mam to tylko na klawiaturę jak ustawiam na pada to sterowanie się zapisuje)

Powiem wam że sie da przyzwyczaić szybko do pada ale dalej mi nie zapisuje i DOTEGO !!!!! mam orginalną grę to mnie wywala jak chem zagrać online DAJE SZUKAJ I WTEDY WYWALA NA PULPIT

Pomóżcie !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema próbowalem wszystkiego odnosnie wywalania fify13 przy starcie meczu , pomoglo mnie jedynie reinstalacja systemu , teraz fifa13 i 12 smiga pieknie , reinstalka zajela mnie jakies 90 min z zajnstalowaniem fify , na szukaniu rozwiazania problemu stracilem w chu...... czasu wiec polecam formacik hehe , niewiem czemu ale fifa12 wydaje mnie sie fajniejsza od 13 niewiem czemu :( pozdrawiam

zapraszam do znajomych w fifie 12 i 13 moj nick to stivo9999 pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtaswg ja dostałem taka odpowiedz gdy zglosilem blad:

1. Proszę przejść do Panelu Sterowania systemu Windows, a następnie proszę odszukać opcję "Konta Użytkowników" (ew. "Użytkownicy").

- proszę utworzyć nowe konto użytkownika systemu Windows i upewnić się, że konto z którego uruchamia Pan tytuł "FIFA 2013" nie posiada znaków specjalnych w nazwie (znaki polskie typu "ą, ę, ł" oraz znaki specjalne, np "@, #, !"). Profil użytkownika musi być ustandaryzowany, np "Michal" zamiast "Michał".

2. Proszę przejść do menu start i kliknąć prawym klawiszem myszki na opcję "Mój komputer" i wybrać właściwości. W oknie, które się pojawi proszę zmienić nazwę komputera analogicznie do poprzedniego punktu. Także nie ma zawierać polskich i specjalnych znaków, w tym proszę upewnić się, że nazwa nie zawiera myślnika "-". Nazwa, np Michal-PC powinna brzmiec Michalpc.

Wykonanie obu kroków powinno rozwiązać kwestię z wyrzucaniem gry przy ładowaniu.

Mam rowniez problem, co mam zrobic gdy crashuje mnie jak wybieram swoj progil? takze nie moge grac w rozgrywkach online ani nawet towarzyskich online... prosze pomocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo nowa FIFA 13 odpalała mi do momentu obrazka messiego i wychodziła na pulpit , robiłem wszystko i WMP i zmiana nazw konta jak i komputera , doszło do tego , że gra odpaliła mi AŻ do momentu wybierania poziomu gry i znowu to samo....przeczytałem , że trzeba założyć nowe konto i na tym nowym koncie znowu nie odpala mi w ogóle tzn. tylko pokazuje logo początkowe....przeinstalowywałem 3 razy. Co mam teraz robić? Pomóżcie , bo chyba żadne z Was nie chciałby żeby takie pieniądze poszły się.....

wiecie może czy jak zakupiłem w empiku to mogę zrobić reklamację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> oskarr10: Z rekalamacja do empiku nie masz nawet co isc. Z Fifa 12 mialem problemy, poszedlem do empiku (bo tam kupowalem) zlozyc reklamacje i wtedy sie zaczelo, szukali dziury w calym. Wyszlo na to ze oni nie moga przyjac reklamacji gdyż produkt zostal rozpakowany (czyli folia zdjeta)... i od tego czasu juz nic nie kupuje w empiku.

tak btw jak mialem zainstalowac gre bez rozpakowania jej z foli??!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ja mam taki problem. Moge grac w gry treningowe i gdy wciskam zmien cwiczenie normlanie wychodzi gdy nacisne Tak, Zakoncz wywala na pulpit, takze gdy chce zagrac normalny mecz towarzyski kariery czy Sezon pojedynkow wywala mnie na pulpit i gra oczywiscie sie wylacz ;/. A np. gdy gram mecz Ultimate to ten mecz dziala ale gdy sie skonczy takze WYWALA NA PULPIT I GRA SIE WYLACZA. Wszystkiego probowalem i moj komputery spelnia wymagania... Bo przeciesz jak takie jak Call of duty to czemu takie cos jak FIFA 13 nie chce odpalic normalnie meczu. Mysle ze tez musze czekac na patcha ale ile to moze potrwac ? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...