Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rafioza02

Rozwiązany: Uniwersalne słuchawki do 80zł

Polecane posty

Witam. Potrzebuje w miarę dobrych słuchawek (jak za tą cenę) do muzyki (głównie dubstep oraz metal/rock i po trochu z innych gatunków), grania (głównie do tego będę ich używał) oraz do filmów (rzadko). Zależy mi głównie na wygodzie oraz soczystych basach (jeżeli mogę to tak ująć), więc na starcie odpadają HD201.

Zainteresowały mnie produkty philips (SHP2000, SHP2500 i SHP1900), ale wszelkie sugestie wchodzą w grę.

Zalman mic-1 wliczony w cenę, by zmieścić się w budżecie do 100zł.

Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superluxy HD681b trochę ciężko wychaczyć. A połączenie HD681 z 2ZS jest w porządku?? Przez długi czas będę jechał na integrze, ale wkrótce pomyślę o 2ZS lub Xonarze DG. I ktoś wie mniej więcej jak wykonać skarpetkowy mod na Superluxach? Bo z tego co wyczytałem zwiększa to wygodę na dłuższe sesje, co preferuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wykonać, ale zapewne nie jest to jakieś skomplikowane. Tak jak mówiłem, dopiero kiedy dokupisz Audigy 2 ZS poczujesz moc tych słuchawek :) Tak jak kolega Blady Piter napisał, 681B mogą być trochę zbyt basowe do 2 ZS, ale zwykłe też mają pełno basu więc ci go na pewno nie zabraknie, choć na integrze może być różnie. Prawdopodobnie na forum mp3store jest info jak tego moda zrobić, ale coś mi to forum nie działa, chyba coś robią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

681B + ZS do niezbyt dobry wybór do rocka.

Raczej radziłbym kupić 681, a jak tonów niskich będzie za mało, to kupić do tego ZS, jak będzie ok, to Xonara.

Natomiast co do skarpetkowego moda - jestem w tej sprawie trochę sceptykiem, lepiej kupić porządne pady.

Generalnie można wiele fajnych rzeczy z tymi słuchawkami zrobić, na mp3store jest zbiorowy temat o tych słuchawkach, wejdź tam i popatrz.

Jak wygoda jest ważna, to rozciągnij pałąk też w nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...