Skocz do zawartości

Kane & Lynch 2: Dog Days - Problem z instalacją


Polecane posty

Witam. Mam problem z instalacją Kane & Lynch 2 (wersja z CD-A). Gdy w menu gry daję opcję instalacji wyskakuje okienko "Instalowanie sterowników systemowych.. proszę czekać". Po paru sekundach wyskakuje błąd "Setup Error: Failed to run install script". W google było rozwiązanie (poprzez użycie konsoli/terminala) ale nic się nie działo. Być może robiłem to źle, jeśli ktoś wie jak to zrobić albo zna inny sposób to proszę o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja z poziomu STEAM nie rozwiązuje problemu? Instalka ma tylko coś koło 7Gb.

@Edit

Faktycznie mało precyzyjnie się wyraziłem.

Chodziło mi o pobranie gry z internetu za pomocą STEAM. Niedawno ktoś miał podobny problem z Dead Island - gra nie działała po zainstalowaniu z płyty, a sprawdzanie spójności plików nie przynosiło żadnego rezultatu. Rozwiązaniem okazało się nie używanie płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie pozostaje Ci nic innego jak skontaktować się z kimś z CDA i prosić o wyjaśnienia/ wymianę klucza. Bez STEAM'a, gry nie zainstalujesz.

Możesz tez popróbować wpisać podobne do siebie cyfry i litery występujące w Twoim CD-key'u ( I -1, O - 0, O - Q, W - VV, itp.)

U mnie 8 wygląda jak B.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcę aktywować klucz K&L2 w "Gry" --> "Aktywacja produktu steam" jest napisane, że kod nieporawny. A dobrze na 100% wpisuję.

Z jakiegoś powodu za każdym razem jak ktoś pisał o tym problemie, to kod im ostatecznie przyjmowało po jakimś czasie/po n-tej próbie. Warto znowu spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to temat można zamknąć. Niektórym kopiowanie instalki na dysk twardy pomaga (ja nie mogłem sprawdzić bo nie miałem miejsca na dysku [4 osoby z komputera korzystają, każdy gra w co innego, a dysk tylko 150 GB...]), pozostałym chyba pozostaje ściągnięcie zawartości przez Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest mozliwym aby kod z plytki rzeczywiscie byl wadliwy? Moj kod jest dosc wyrazny, ma latwe literki i cyferki, a jednak steam wciaz mi go odrzuca, probowalem takze zmienic niektore literki/cyferki, ktore moga byc zle wydrukowane na plycie, lecz jednak to wciaz nie pomaga. Zas jesli moj kod rzeczywiscie jest bledny to co moge z tym zrobic aby uzyskac poprawny?

Poprawka. Po wielu trudach i przeczytanych tematach doczytalem wlasnie ze po kilku probach steam blokuje, jak napisal ponizej kolega Kawalorn. A wiec moj problem z kodem byl w koncu wynikiem tego ze:

1) Steam po ktorejs probie zablokowal wpisanie prawdziwego.

2) Prawdziwym okazalo sie to ze na nadruku, uwaga, znajdowala sie literka "A", ktora wygladala zupelnie jak R.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Bardzo często Steam nie przyjmuje tych kodów za pierwszym razem (chyba już 5 osób pisało tutaj, że im nie przyjmuje kodu, a jak spróbowali znowu później, to im przyjęło) więc zawsze warto próbować znowu. Jeśli jest wadliwy, możesz napisać do seriale@cdaction.pl i opisać sytuację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...