Skocz do zawartości

Guild Wars 2


LekhimorPL

Polecane posty

Szczególnie jak zaczał ktoś pisać o WoW - o dziwo nikt się nie rzucił i flejma nie było ... tylko konstruktywna krytyka :) Czasem się Francuzi popsztykają na GC, ale zaraz potem są upraszani o pisanie in englisz :)

W gildii mamy dopiero 7 osób - wbijać szybciej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Niech każdy chętny, który nie może złapać mnie w grze niech napisze mi wiadość tu na forum lub in game. Będzie mi łatwiej wszystkich dodać niż przeglądać posty i sprawdzać czy daną osobę już dodałem.

Dodawać będę dopiero jutro bo na dziś już mi starczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na małe podsumowanie. Jak na razie jest bardzo ciekawie. W gildi jest 10. osób i mam nadzieję, że jeszcze ich trochę przybędzie. Chat gildi jest ożywiony, nie świeci on pustkami. Dzisiaj nawet koło 12, zebraliśmy się w czwórkę i chcieliśmy wykonać instancje związaną z Ascalonem. Okazało się, że mamy za niskie poziomy- fałszywy alarm, ale przynajmniej wiemy już, że organizacje spontaniczną mamy dobrą. Jeżeli chodzi o serwer to nie narzekamy, a język dominujący to angielski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam, ale to spowodowane było moim napaleniem na wspólną grę (wstydnis.gif ) jak i tym, że strasznie dużo ludzi na 12 lvlu się tam kręciło ... tylko że kompletnie zapomniałem o fakcie skalowania lvli do obszaru :<

Plan mam aby niedługo pomolestować mojego GM'a z WoW i wywalczyć nam serwer TS'a lub przynajmniej z 1 kanał na pogaduchy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie Desolation jest zapełniony, więc wbiłem na Aurora Glade - innego języka niż angielski nie widziałem, flejmy/rejdża/trolli nie uświadczyłem a eventy wykonuje się sensownie. Jakby co moja postać - kobieca a jak! - to Norn warrior Alya Shady biggrin_prosty.gif

Jeżeli będzie taka opcja to przerzucę się do was o ile w ogóle zwolni się miejsce.

[EDIT] Przed chwilą wbiłem - najwidoczniej już ANet naprawiło logowanie - i od razu skorzystałem z okazji, żeby przenieść się na Desolation. Zatem kto może niech dodaje moją postać ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Altair25

Takie pytania prosimy kierować do działu Komentarzy ;) Tutaj umawiamy się na grę, dyskutujemy o gildii przykładowo itd ;]

A przepraszam resztę za zamieszanie, ale na razie dopóki nie otrzaskam się z grą i nie nabiję leveli to będę siedział na Aurora Glade i spokojnie farmił więc jak coś to szukajcie mnie właśnie tam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co byście powiedzieli na przeniesienie się na któryś z mniej zapełnionych serwerów? Desolation dalej jest pełne, a nie zapowiada się żeby miało to ulec zmianie. Trzeba się szybko zdecydować, dopóki transferowanie jest za darmo. Przydało by mi się paru kompanów do PvP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...