Skocz do zawartości

Słuchawki do 200zł


flacktub

Polecane posty

Witam, rozważam zakup nowych słuchawek do 200 zł i proszę o radę.

Mam wbudowaną kartę dźwiękową, słuchawek głownie będę używał do grania i voip (głównie) oraz czasami oglądania filmów i muzyki. Dobrze by było jakby miały wbudowany mikrofon.

Chciałem kupić creative 3d tactic sigma ale różne opinie o nich po necie chodzą, może ktoś miał z nimi styczność ?

Brałem pod uwagę również :

Koss sb45 http://allegro.pl/koss-sb45-sb-45-sluchawki-dozywotnia-gwarancja-i2545785938.html

Fatality HS-1000 - ludzie mówią że są nietrwałe i mają słaby kabel, ale w rankingach zajmują wysokiej miejsce

Creative Aurvana - podobno nie wyciągnie się z nich wiele bez recablingu i dobrej karty dźwiękowej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nestform z twojej specyfikacji komputera wynika że masz nie-zintegrowaną kartę dźwiękową, przez co u ciebie Sigmy mogą grać o wiele lepiej niż u mnie, testowałeś je może na integrze ? Z tego co widziałem z opisu sigm to to USB to karta dźwiękowa THX, raczej lepsza od mojego zintegrowanego Realteka. Może lepiej kupić tańsze słuchawki (np. Sennheisery HD201) i dokupić mikrofon i kartę dźwiękową, np. Asus Xonar DG - miał ktoś styczność ? Z tego co pamiętam swego czasu ta karta dostała w CDA 9'tkę i znak jakości, jednak w necie chodzą o niej słabe opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Features of Sound Blaster Tactic 3D Sigma Headset

All of the features of the Sound Blaster Tactic 3D Alpha, plus:

  • 50mm Neodymium gaming-tuned linear high-resolution drivers
  • Steel core headband for a precise fit with maximum durability

Znalazłem to w necie, powinno to wpłynąć znacząco na jakość dźwięku ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...